Перейти до змісту

Вибираю файер


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Раніше користувався firewall - подобалось (ні одна ..урва без дозволу в мережу не сунеться)

Використовував Outpost - подобалось насамперед те, що більшість мережевих прог (браузери, поштовики Р2Р) воно знає і не мучить пита

ннями.

Також подобався контроль мережевих dll - як тільки мєлкософт, чи там кприміром Опера втіхую щось в собі обновить - я про це знаю. Мелочь, а приятно :)

Поки настроївся саме на нього. Але в мене стояла версія 2.0, ще  безкоштовна. Зараз вже 6 і "коштовна". Не буде проблем? :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Comodo FireWall

Халявний. Надійний. Російський.(є вибір мови)

Простий у користуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оутпост 6 уже потестив - моє імхо - МОНСТР. Але потрібні мені ф-ції є, синіх екранів небачив..

Но всеодно зроблю відкат і потестю Comodo. Я так розумію, мова йде про версію 2.4 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WinIPFW - якщо тобі потрібен саме фаервол у класичному розумінні цього слова (а не багатомегабайтний трактор для контролю компонентів віндовз). Простий, легкий та надійний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оутпост 6 уже потестив - моє імхо - МОНСТР. Але потрібні мені ф-ції є, синіх екранів небачив..

Но всеодно зроблю відкат і потестю Comodo. Я так розумію, мова йде про версію 2.4 ?

Так, став версію 2.4, ато 3.0 якби зроблена від Вісту і там ще багато глюків, в мене ж стоїть саме комодо 2.4, за півроку ще нічого не проскакувало, правила створюютсья дуже швидко, після створення правил до всіх програм що рвуться в інтернет фаєрвол не задає лишніх запитань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу спробувати Jetico Personal Firewall :)

Дуже справний фаєр! Маленький (близько 2 мб), швидкий, безкоштовний. ДУЖЕ гнучкий в налаштуваннях, тобто налаштувати можна практично все, нема прихованих прогою правил за замовчуванням. Але, для цього потрібно мати рівні руки :)

Я використовую його вже більше року - дуже задоволений. Не повернусь ніколи на Outpost.

ЗІ: якщо в тебе віста, тобі доведеться ставити 2гу версію Jetico, яка є платною і на даний момент перебуває на стадії бета-тестування.

http://gq.net.ru/2006/05/30/jpf-rules/

http://www.doejohn.nm.ru/jetico/jetico.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комодо має проблему з авторизатором - постійно тормоза в інеті, (p4 2.4 Gz) періодично "чорний ключ", хоть і "дозволив все" для експерименту. Зніс. Думаю, відкочусь на Аутпост - там проблем не було. Джетіка ще нада вчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комодо має проблему з авторизатором - постійно тормоза в інеті, (p4 2.4 Gz) періодично "чорний ключ", хоть і "дозволив все" для експерименту. Зніс. Думаю, відкочусь на Аутпост - там проблем не було.

Ти ж теж на Аверсі ? У мене Comodo 3.0.18.309 (до того був передостанньої версії Аутпост), ніразу проблем з авторизатором не спостерігав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KIS=Каspersky Internet Security. Я так зрозумів, якщо "в одном флаконе" , то там і касперовський антивірусний модуль сидить, нє?

2 SunSeth - коли воно спитало, "чи дозволите ви svhost-y в нет" , можна було далі не продовжувати, однако я любопитний, але як виявилось марно ^_^ В твому випадку - я ХЗ, повний дізассембл звичайно поможе, але де взяти стільки часу :_36:

ПC: Поки сиджу на Аутпост v6.0.2220.223.0446 Multilangue rls.date..: 08/12/2007 cracker....: TrapZero

Все тихеенько так :) ніяких питань про "шпійонів" AdMuncher та KeyboardNinja, якщо до завтра мене Agnitum не забанить тему можна закривати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крякнутые системы безопастности, почему то, доверия у меня не вызывают...

может и не надо после них уже никаких "левых" троянов, своих хватает, в кряк встроенных...

поэтому пользую дома КИС с левым ключем, на работе аваст+комодо, чтобы крепко моск с ключами не заморачивать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, в тебе NOD32 + Outpost? Спробуй з цією зв"язкою пройти цей тест http://2ip.ru/firewalltest.php

Якшо пройдеш з мене +1, якщо ні, то навпаки ^_^ А головне, зрозумієш чи безпечно ти себе можеш почувати за Outpost-ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, було-б там щось - NOD i AnVir вже хором би тривогу підняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, віруса там, звісно, нема, але, просто, ліва прога влізла в нет і твій Outpost і не пікнув. Смисл в такому фаєрволі? До речі, у мене Comodo цей тест проходить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не партесь, юзайте Джетіку! По результатам більшості тестів - найнадійніший файрвол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не диво, якщо я сам прогу собі на комп затянув, а вона нестандартно пінганула зовн. сервак і кричить - "караул, дира". Диво було-б якби вона сама.. влізла :)

І взагалі, мну забор бетонний ненадо, неудобний він. Пари розтяжок цілком достатньо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, мну забор бетонний ненадо, неудобний він. Пари розтяжок цілком достатньо :)

Для пари розтяжок, вистачить встроєнного віндового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...