Перейти до змісту

#FreeSavchenko Звільнити Надію Савченко


Basil

Рекомендовані повідомлення

53 хвилин тому, yu2007 сказано:

Валютний резерв викопував/закопував?

...розвантажував фури з айфонами :D


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

@Nokian , ти сам собі суперечиш. Спочатку говориш про "критично мислити", а потім про "сліпо довіряти".

 

Якби Порох не лажав, не крав, не брехав, не влаштовував цирки, не організовував нову сімю, тупо не піарився на війні, то, можливо, би і ставлення було інше. Заміть, коли він прийшов до влади, ніхто його гівном не поливав. Дали шанс, а він його просрав. Так що хай тепер і його адепти не викручуються. Критика вся по ділу. А якщо вже так хочеться мати царька, який зажди правий - он рашка під боком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись Петро перший сказав ,,Хохол хитрий как лисица, но глупий как ворона,,

Один із моментів цієї ,,глупості,, -це завищені зчікування, що прийде Бог, Цар, Герой  )Савченко, Ляшко, Гриценко)  і на другий день все стане прекрасно. Ну а головне -самому то для цього і робити нічого не треба-лише хаяти.

Мені в Пороха багато , що не подобається, але я не бачу йому СЬОГОДНІ  альтернативи, І те, скільки зусиль явних , та неявних прикладає Раша проти саме  Пороха -найяскравіший доказ .

Вчора Ехо Москви провело в Росії опитування ,,Хто для Росії був би кращим президентом на даний момент в Україні, Савченко, чи Порошенко

За Савченко 46% росіян

За Порошенка 32.

Красномовно.

На Пороха просто зараз треба впливати силою суспільної думки, він до неї чутливий.

Звісно якщо вона конструктивна, а не критиканство, або тупе повторювання чужих , чи ворожих смислів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

//Елемент коду програми Україна за Нокіаном

if (Ukraine == true)

{

      do

      {

        це завищені зчікування, що прийде Бог, Цар, Герой  )Савченко, Ляшко, Гриценко)  і на другий день все стане прекрасно. Ну а головне -самому то                       для цього і робити нічого не треба-лише хаяти.

      }

      while (Ukraine == false)

}

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли тобі підсунули щось коричневе у красивій обгорточці і ти це прийняв за цукерочку, то одне. Але коли ти за два роки ще непомітив смороду від цього подарунка, продовжуєш називати коричньову субстанцію шоколадом - це певна девіація. Вона заворожує, як і все ненормальне, але примушує оточення віддалитись на безпечну відстань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Колись Петро перший сказав ,,Хохол хитрий как лисица, но глупий как ворона,,

 

Самая умная птица в мире вне всякого сомнения Ворон (Corvus corax) — вид птиц из очень распространённого рода на Земле, воронов. Ворон и вороны по мнению специалистов считается одной из самых умных птиц планеты. Учёные не раз проверяли умственные способности, в итоге подтвердили наличие у ворона интеллекта. Этим птицам давались всевозможные задания где не обойтись без интеллекта, они с этими задачами превосходно справлялись снова и снова. Из-за своей сообразительности и способности говорить заученные слова и даже фразы с интонацией, многие их держат в качестве домашних питомцев. Имеется много подтверждений о том как ворон защищал человека хозяина от угрозы (собак и других людей).

http://samiesamie.ru/samaya-umnaya-ptitsa-v-mire/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, romaxa11 сказал:

Нокіан, твоя ізданутість просто заворожує

дивно, що ти  тільки зараз це помітив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, ти своєю не любов"ю до пороха і його ботів вже реально достав, одне і те ж в кожній темі, вже всю Борду засрав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли мова про пороха і ботів не йде цікаво читати. Тому моя тобі порада: не заганяйся, вони не саме головне у нашому житі щоб їм приділяти так багато уваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлина від Антона Швеца.
Антон ШвецСтежити
21 год · 
 

Я вот чо хотел сказать.

Вот у нас бытует мнение, среди части населения, дескать Петю так говняют, ну так говняют, ну как никого не говняли в письменной истории человеков. Но я ж как бы историю помню. В том числе и новейшую.

Вот Барак есть, ну который Обама. Принял страну с тяжким наследием Буша-36антяя и Чейни-Пашинского. Ну там доллары в Ираке составами коммунизили, пока Джуба снайпер за шиворот накидывал простым морпехам. Плюс ну там прочего наследия хвалато. По итогу сдали Бараку США в жопе.

С ипотечным кризисом имени Алана "Передадим риски тем, кто с ними готов работать" Гринспена, ограниченными бюджетом контингентами в Ираке и Афганистане, овердохуллиардом баз по всему миру, раздутыми homeland security тратами и прочими оборонными и космическими бюджетами.

Я вот чего хотел сказать. Вы наверное забыли уровень американской критики в те годы? Ну, я напомню.

___

Барак Обама или сам Антихрист или его предвестник/предшественник Антихриста. Сотни статей на тему. Авторитетные каментарии реднеков или религиозных лидеров. Ахуенные споры среди раввинов. Израиль щедро засыпает говна за шиворот Бараку, потому как с точки зрения Эрец Израэль Барак это такой Штайнмайер.

___

Барак не урожденный гражданин США. Десятки исков. Некоторые генералы США отказывались признавать Обаму главкомом, и адски траллировали его в за глаза. Аризонские шерифы грозились восстаниями.

Всякие американские адвокаты Орли Тайц на чистейшем блядь русском языке дают ахуительные интервью для российского телевидения.
https://www.youtube.com/watch?v=FkVKfirR1M4#t=117

Чак маму его в душу Норрис бегал и требовал признать Барка негражданином США.

___

Вальцман? Барак Обама имеет настоящее гавайское имя Барри Соеторо из Индонезии.

В разное время в том, что Барак гражданин США сомневались до 40% граждан США.

___

Обама запнулся на инаугурации Дважды. Второй раз на слове "добросоветно".

___

Обама - массон. Член ойаебу обществ.

___

Обама родился 4 августа, это 216 день года. 216=6 х 6 х 6

___

Настоящее имя дочери Обамы - Саши - Natasha. Наоборот это Ah Satan.

Угар да?

И еще тыщи тонн говна, я а даже сотой доли не вспомнил.

Я тут это не к тому что Петр Лексеич это Обама и приведет нас к светлому будущему сквозь бури, ага.

Я совсем о другом.

Демократия это право каждого е@учего е@лана говорить, что ему в голову взбредет. Минские ху#ня, наступаем на Ростов, при Буше я мог получить ипотечный кредит за красивые глаза, справедливые тарифы, Насиння в главкомы, Обама антихрист( или гражданин Кении). Запомните навсегда.

Это их святое право это говорить.

Однако демократия это и обязанность. Да - обязанность. Всех остальных метко ссать целебной струей в глаз любителям накинуть ололо на вентилятор.

ОБЯЗАННОСТЬ.

Юрий Ярославович, вы же понимает о чем я говорю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 , ти хоч сам цей брєд читав? Висер матюкливого бидла під метамфетамінами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Rock сказал:

 

та це ж проповідник ,

йому потрібна нова паства ,

якщо не повторювати по десять раз на день ,

то ще й сам віру втратить .

Рома божа людина ,

в смислі скривдив  його бозя.

 

Дегенерат ты тупой. Когда тебе от жизни, а скорее всего, от таких же недоумков, как и ты сам, прилетит конкретно, может быть включишь свою единственную прямую, как метр, извилину, и задумаешься, какую ахинею ты несешь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

@rl72 , ти хоч сам цей брєд читав? Висер матюкливого бидла під метамфетамінами. 

ромаху11 я вже давно перестав читати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Rock said:

я розмовляю з цими свідками зради

 

Ой-ой, а чи не ви не так давно писали, що своїми діями Рошен зробив в Україні нову Чечню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умніки, ви спочатку взнайте, скільки часу Rock на борді, а ще краще - про його вік. Коли починають яйця вчити курку, то хай хоч трохи поваги мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо б на Борду заходили по відбидку пальця, то щось можна було б говорити про персонефікацію юзера. А так х.з.що там прикрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

спочатку взнайте, скільки часу Rock на борді

Раніше його пости не мали політичного ухилу, а зараз якась оказія. От і закрадається підозра про можливий продаж акк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, veter сказано:

От і закрадається підозра про можливий продаж акк

Не примушуйте мене до матюків, дебіли та студенти, окей?

Продаж акаунта на борді? ФСБ методичками закидало? Чи ЦРУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, difoto сказано:

Не примушуйте мене до матюків, дебіли та студенти, окей?

Продаж акаунта на борді? ФСБ методичками закидало? Чи ЦРУ?

Продаж не продаж, не так важливо, а те, що він естафету перейняв у la20, то це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, difoto said:

Не примушуйте мене до матюків, дебіли та студенти, окей?

Продаж акаунта на борді? ФСБ методичками закидало? Чи ЦРУ?

Ех, шкода. А я все мав надію, що мій акаунт хтось та й купить під якісь вибори. Ну або поміняє на щось корисне, путівку там в Буковель для тещі чи дитини :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Не примушуйте мене до матюків, дебіли та студенти, окей?

Продаж акаунта на борді? ФСБ методичками закидало? Чи ЦРУ?

Насмішив методичками до сліз. Де ти студента побачив неадекват? Незнайому людину обізвати дебілом без причини - це норма? А ну так, звісно - Команді форума можна!

 

Чуєш бетмен, не перегинай

 

П.с.: подивись скільки я на борді питання із студентами відпаде саме собою (твої ж методичні рекомендації викладені декількома постами вище), а те що мій рівень IQ вищий твого - це факт, його навіть доводити не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...