Перейти до змісту

УЧАСТЬ У СТОП ХАМ!


vadim7000

Рекомендовані повідомлення

ЦІКАВО ЧИ БАГАТО ЛЮДЕЙ ГОТОВІ ПІДПИСАТИСЬ НА УЧАСТЬ В ТАКОМУ ПРОЄКТІ В МІСТІ ЛУЦЬКУ!ЗАЯВКИ ЛИШАЙТЕ ТУТ!   ВІДЕО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а такий проект потрібно було втілювати десь місяців 2-3 назад, а не зараз, коли ПОЛІЦІІЯ хочаб +- навела лад в даному питанні!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Sp_RoNdo сказал:

а такий проект потрібно було втілювати десь місяців 2-3 назад, а не зараз, коли ПОЛІЦІІЯ хочаб +- навела лад в даному питанні!..

Згоден, але було б цікаво подивитись на відео з ... в Луцьку. Всерівно є такі, і нажаль будуть яким поh. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vadim7000 сказал:

ЦІКАВО ЧИ БАГАТО ЛЮДЕЙ ГОТОВІ ПІДПИСАТИСЬ НА УЧАСТЬ В ТАКОМУ ПРОЄКТІ В МІСТІ ЛУЦЬКУ!ЗАЯВКИ ЛИШАЙТЕ ТУТ!   ВІДЕО

Хлопці, не майтесь фігньою та не псуйте автомобілістам нерви і машини. Якщо вже так хочете проявити свою невєб*нну громадянську позицію, просто повідомте про правопорушення копам. А ще краще спрямуйте свої зусилля на те, щоб якось змусити чиновників подумати про організацію парковок і зняття лишніх дорожнів знаків. Бабоса від перегляду на Ютубі ви при цьому не заробите, зате отримаєте респектос від людей. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zevs_Isver сказал:

наклейки гавняні якісь.... відклеюються

ага, краще цвяхом на капоті, без камер, шуму і піару :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого проти такого руху як "стопХам" не маю. Активісти будуть лише допомагати Поліції втовкмачувати в голови водіїв, що проушувати не можна за будь-яких умов. В мене проблем з парковкою не виникає. Якщо не маю де стати ближче, проїду далі, де буде де паркуватись, і пройдусь, дупі і ногам на користь.

А Саваж, звісно ж, подав пропозиції у Міскраду, Облавтодор, тощо щодо покращення умов паркування в м.Луцьк, а не чекає, що ХТОСЬ це зробить.

6 часов назад, Savage сказал:

Хлопці, не майтесь фігньою та не псуйте автомобілістам нерви і машини. Якщо вже так хочете проявити свою невєб*нну громадянську позицію, просто повідомте про правопорушення копам. А ще краще спрямуйте свої зусилля на те, щоб якось змусити чиновників подумати про організацію парковок і зняття лишніх дорожнів знаків. Бабоса від перегляду на Ютубі ви при цьому не заробите, зате отримаєте респектос від людей. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене зустрічна пропозиція до водіїв: а давайте пішоходів, які порушують правила і перебігають дорогу перед машинами в невстановленому місці, "розстрілювати" фарбою з рушниць для пейнтболу, і все це фільмувати на відеореєстратори...А потім викладувати в ютуб...а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, YouRich сказал:

А в мене зустрічна пропозиція до водіїв: а давайте пішоходів, які порушують правила і перебігають дорогу перед машинами в невстановленому місці, "розстрілювати" краскою з рушниць для пейнтболу, і все це фільмувати на відеореєстратори...А потім викладувати у ютуб...а?

Ти перший? Виклади в Ютуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vaz75 сказал:

Ти перший? Виклади в Ютуб.

Ружо на ДН подаруєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається хай би той "стоп-хам" краще поліції допомагав. Хай кучкуються собі хлопаки, гуляють по місту, а коли натраплять на порушення ПДР дзвонять в поліцію - ті в свою чергу не можуть не зреагувати, а значить приїдуть і вже під тиском громадськості (тих от хлопців з СХ) однозначно вліплять штраф, якщо склад порушення є. І вже точно поліцейські "випадково не проігнорять" авто з "правильними" номерами або "правильних пацанів".

Громаді добре, бо буде менше "паркувальників ака мудаків".

Державі добре бо приток в бюджет у вигляді штрафів.

Водіям наука бо "бити рубльом" досить сильний мотиватор. Набагато сильніший нервових срачів із "стопхамерами" з камерами.

Стопхамам добре бо і "mission completed" і гроші на наклейки тратити непотрібно. Хоча, якщо вони рвуться в цей рух заради "домінування" і "тіпа тепер в мене єсть власть" то їм в цьому пункті недобре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, ти видно між рядків прочитав мій пост.

 

Я веду до того, що ціль будь-якого СтопХама зробити шоу, викласти його в Ютуб і заробити на цьому бабулєсів. Якби активісти СтопХама дійсно хотіли боротися з порушенням ПДР, то вони б намагалися зробити це законними методами в тісній співпраці з поліцією, а не стадом провокували людей на емоції/бійки.

 

Думаєш, чому ці стопхамівці ніколи не вимагають якихось дій від чиновників стосовно благоустрою доріг чи, наприклад, пішоходів, що неправильно переходять дорогу? Правильно, бо шоу не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Savage сказал:

vaz75, ти видно між рядків прочитав мій пост.

 

Правильно, бо шоу не буде.

Не правильно. Якщо уважно подивишся мордорськи СтопХам, то на початку проекту побачиш, всі порушники 100% входять в конфлікт з активістами, бо срали вони на правила. А вже далі, побачивши активіста, більшість їде чимшидше, ще до розмов з активістами, інша  частина звісно проявляє бидлоття, а є й такі, які перестають в тих місцях порушувати. Так якщо хоч одному втулмачать в голову не порушувати, хай буде шоу. Співпрацю активістів з поліцією тільки вітаю.

Зі: твої пости читаю уважно, як не було б важко мені це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, vaz75 сказал:

Якщо уважно подивишся мордорськи СтопХам, то на початку проекту побачиш, всі порушники 100% входять в конфлікт з активістами, бо срали вони на правила.

Згідний. Я якраз про СтопХами з рашки і веду мову. Але там і ситуація інша - там реально бикують водії, паркуючись у дві-три полоси чи їздячи по тротуарах, оминаючи корки. Я в нас в Луцьку такого відвертого бидляцтва не зустрічав. Так, буває, що якась мадама зупиниться на виїзді з вулиці чи якийсь мажор з понтом кине свою тачку серед дороги. Але таких випадків одиниці. В більшості же неправильна парковка спричинює мінімум незручностей для інших водіїв чи пішоходів або взагалі їх не спричинює. Тому влаштовувати шоу через це не бачу ніякого смислу.

 

Повторюсь, з точки зору ефективності профілактики порушень ПДР краще буде відразу повідомляти копам, а не влаштовувати цирки з наклейками, бійками і т.д. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Savage, та признайся чесно що ти очкуєш бо тебе теж можуть припресувати чувачкі з камерою, знайдуть в тобі якусь вразливість, схарять, опозорять, і на ютюб викладуть.

Бо любий пішохід скаже тобі - а шо тут такого, ну перейшов по зебрі занадто повільно, ти шо, на літак запізнюєшся, чи всерешся як почекаєш 20 сек? Чи штани сильно забрудниш як вночі в дощ хтось зненацька перед капотом з'явиться на неосвітленій ділянці? Це ж мінімум незручностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Savage сказал:

Повторюсь, з точки зору ефективності профілактики порушень ПДР краще буде відразу повідомляти копам, а не влаштовувати цирки з наклейками, бійками і т.д. 

 

Я також такої думки. Ми ж не раша і не мАсква. Ми цивілізовані люди (чи прагнемо ними стати), тому і вирішувати проблему, якщо така є, треба цивілізованим шляхом. Для цього є новостворена поліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, Vadimm сказал:

Savage, та признайся чесно що ти очкуєш бо тебе теж можуть припресувати чувачкі з камерою, знайдуть в тобі якусь вразливість, схарять, опозорять, і на ютюб викладуть.

Бо любий пішохід скаже тобі - а шо тут такого, ну перейшов по зебрі занадто повільно, ти шо, на літак запізнюєшся, чи всерешся як почекаєш 20 сек? Чи штани сильно забрудниш як вночі в дощ хтось зненацька перед капотом з'явиться на неосвітленій ділянці? Це ж мінімум незручностей.

Шо нібудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

 

Бо любий пішохід скаже тобі - а шо тут такого, ну перейшов по зебрі занадто повільно, ти шо, на літак запізнюєшся, чи всерешся як почекаєш 20 сек? 

згідний, нафіга смєртніку розказувати, що він смєртнік. Якщо людина має хоч трохи розуму, то вона розуміє, що машина то техніка, в техніки, навіть справної, раптово можуть відмовити любі агрегати, в тому числі й гальма, також технікою керує людина, яка далеко не ідеальна, може задивитись й не загальмувати, або навіть загальмувавши, випадково нажати на іншу педаль, особливо, коли за кермом новачок. Відповідно, дорогу треба переходити максимально швидко, в допустимих нормах комфорту, тобто не перебігати, а швидко йти. А то багато хто переходить, ніби він безсмертний, або перед ним силове поле встановлене. При нормальних обставинах, нормальний водій пригальмував, щоб пропустити пішохода, а нормальний пішоход переходить швидко, щоб не затримувати водія. А всі проблеми від того, що кожен вважає себе *ЦАРем* й виключно хтось має йти на уступки, а не він, хтось має почекати, хтось має пропустити, хтось має...... й так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, я до того що і в голові водія і в голові пішохода гуляє думка що "спричинює мінімум незручностей для інших", а Саваш використовує цей аргумент ніби інша сторона його не може використати. От "припаркується" якийсь пішохід посеред зебри смску набрати, і об'їзджайте його, це спричинить мінімум незручностей. Умовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, відчуваєш різницю між "нікому не заважати" і "зумисно створювати незручності іншим"? Таке враження, що ні. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Savage, а звідки я можу знати що умовний мудак ненавмисно припаркувався на газоні чи поперек тротуару? Може котрийсь з них спеціально таким чином показує своє фе чи прєвосходство над пішоходами чи своє ставлення до правил. Пішохід теж може задуматись наприклад, і це буде вже ненавмисно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, ти взагалі читаєш, що тобі пишуть?

Я говорю про припарковані машини, які не заважають руху іншим машинам чи пішоходам. І дебілу ясно, що тачка, поставлена поперек тротуару чи на газоні не відноситься до таких випадків. 

 

37 минуты назад, Vadimm сказал:

Пішохід теж може задуматись наприклад, і це буде вже ненавмисно.

Ага, і при цьому може поплатитися здоровям чи навіть життям. Якщо хтось любить показувати свою принциповість в такий спосіб - вперед за премією Дарвіна. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СтопХам на ютубе в первую очередь КОММЕРЧЕСКИЙ проект! захотелось бабосиков на просмотрах? вперед! Мы готовы наблюдать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея хороша, але:

1. З технічних недоліків: розмітка безсила за межами поля зору водія: на великих відстанях і заокругленнях доріг, наприклад.

2. З правових: дана розмітка не має абслоютно ніякої юридичної сили, у зв'язку з чим усе написане в петиції втрачає сенс: ніхто не може на них посилатись, ні поліція, ні водії, і будь-хто може будь-де її намалювати. Для усунення недоліка потрібні зміни в законодавстві.

3. У нинідіючих ПДР уже є аналогічна розмітка, і проблема не в тому, що вона якась не така, проблема в тому, що нею чомусь рідко дублюють дію відповідних знаків, а шкода — і справді це дуже зручно.

 

Ну і на останок трохи в'їдливе питання, але справидливе питання: автор петиції взагалі читав ПДР перед тим, як її створювати?

 

Що стосується стопхаму: абсолютно безглузде, незаконне і провокативне заняття з точки зору досягнення результату, який декларується рухом. А от з точки зору переглядів на ютубі, як уже справедливо підмітили, — якраз те, що треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...