Перейти до змісту

Потребую допомоги у виборі/придбанні дзеркалки


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Привіт. 

Дружина хоче спробувати пофотографувати :)

Вирішив подарувати їй дзеркалку. Брати нову не бачу сенсу, можливо її тяга до фотомистецтва мине дуже швидко. Та й ціна нової сьогодні космос і при продажі б/в втрачаєш набагато менше.

Але є але. Я в них нібільмеса не петраю. Тримав кілька разів в руках, не більше.

То ж потрібна порада форуму у виборі та фахівець, який зможе перевірити б/в апарат в момент купівлі (затрачений час оплачу).

Дивлюсь в сторону d5100 з кітовим об'єктивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

все, звісно, залежить від бюджету, але якщо Нікон, то тільки з 18-105 VR!

кіта 18-55 буде замало з перших днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, saperavi said:

все, звісно, залежить від бюджету, але якщо Нікон, то тільки з 18-105 VR!

кіта 18-55 буде замало з перших днів.

Так, читав про це.

Проблема в тому, що б/в в основному трапляються з кітовими. Якщо фотопроцес затягне, докуплю 105, куди ж дінуся.

Бюджет - якнайменш, бо щось ті гривні останнім часом все важче заробляються :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д5100 не надто вдала модель - яскраво видно по тому, що б/в апарати мають більший дисконт порівняно з новими

наприклад, д3100 відео знімає краще

 

як щодо д80 з 50/1.8? д80 не знімає відео, але працює з 50/1.8д в автоматичному режимі - дуже хороший варіант для тих, хто хоче навчитись фотографувати

 

18-55 зі стабілізатором (ВР) - його вистачає на 70-80% ситуацій

18-105 - дуже хороший "кіт"овий об'єктив, але не так, щоб замало "з перших днів"

що (чи кого) дружина буде в основному фотографувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, rrid said:

д5100 не надто вдала модель - яскраво видно по тому, що б/в апарати мають більший дисконт порівняно з новими

наприклад, д3100 відео знімає краще

А що ще не так з 5100? Які ще преваги 3ї серії з 5ю окрім відео?

Повсякденне фото: дитина, школа, подорож за кордон, якась дефіляда... Ніякої комерції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

д5100 не користувався, але не бачив (для себе) в ньому жодних переваг, порівняно з д3100. Зате в 3100 суттєва перевага по ціні )) без втрат функціональності

колись дивився ще в сторону д5000 - не сподобався сам апарат, не сподобались фотки з нього (навіть порівняно зі стареньким д50), ну а відео там взагалі гівняне.

д3х00 - відразу заточені під "чайника", але це не позбавляє їх власне якостей дзеркалки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, rrid said:

д5100 не користувався, але не бачив (для себе) в ньому жодних переваг, порівняно з д3100. Зате в 3100 суттєва перевага по ціні )) без втрат функціональності

В нових - так. А в б/в, ти правильно підмітив, різниця між 5 і 3 не така вже й велика. Оскільки я не маю практичного досвіду, а лише інформацію з нету, я чомусь подумав, що "пассат" буде краще "гольфа" практично за ті самі гроші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Deemon said:

З бюджетних - бери ліпше Canon

а ще краще - системну камеру
 

Ти про б/в чи нові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не суттєво, nikon серед камер початкового рівня пасує іншому відомому самураю.

а от системні камери умовно дають картинку, яка може тягатись із зеркалом, проте по габаритах майже вписуються до мильниць, вцілому класний компроміс, який точно вартий уваги.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивіться в сторону соні альфа (5 напевно краща)

з кітом може бути нарівні ціни 5100 бу.

окрім того пам"ятайте, що затвор має все-таки обмежений ресурс (не знаю скільки в 5100 - 100 чи 50 тисяч знімків обіцяють),

ну а соні хоч не дзеркалка, зате нема обмеження по ресурсу затвора

http://hotline.ua/foto/fotoapparaty/294131-11816/?sort=4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой вей. Якщо я зараз ще почну читати про системні камери, дружина точно без нічого залишиться :D

Отож: є 7-7,5 кгрн. Що купити і хто може допомогти з перевіркою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апдейт:

Потрапив на очі d5100 з кітовим склом і пробігом під 40 тис. за 230 доларів. 

1. Ціна норм чи дорого? В цих камерах є якісь пломби, по яким видно, чи фотік був в ремонті? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробіг 40 штук - це занадто!

за 7000 грн. можна знайти мінімум в 2 рази "молодші". 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, yu2007 сказано:

Потрапив на очі d5100 з кітовим склом і пробігом під 40 тис. за 230 доларів

пробіг перевірений?

ціна, в принципі, ніби нормальна, але 40тис. - це вже немало для камери початкового рівня

пломб не помічав. але там зазвичай гвинтики на корпусі фарбовані чорною фарбою, яка легко облазить, і стає видно метал гвинтика після відручування-закручування

треба "слухати" затвор, тестувати матрицю на биті пікселі, об'єктив на бек- і фронт-фокус

18-55 з стабом, чи без?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

початкові кенон виграють у нікона, але там теж бажано універсальніше скельце 18-135, чи які там зараз є.

коротше, чувак, ти попав в дєбрі! :)

вихід такий: йдеш з коханою в "фокстрот" чи іже с нім. 

вона щупає, клацає, знайомиться з меню, (у нікон воно,  як правило, "приємніше").

і робить вибір, що краще в руці лежить/подобається.

тоді  зі "спецом" на барахолку купляти б/в.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, saperavi said:

пробіг 40 штук - це занадто!

за 7000 грн. можна знайти мінімум в 2 рази "молодші". 

 

Ну це 6200. Щось не можу найти за 7000 з об*єктивом на фото.юей

 

7 minutes ago, rrid said:

пробіг перевірений?

ціна, в принципі, ніби нормальна, але 40тис. - це вже немало для камери початкового рівня

пломб не помічав. але там зазвичай гвинтики на корпусі фарбовані чорною фарбою, яка легко облазить, і стає видно метал гвинтика після відручування-закручування

треба "слухати" затвор, тестувати матрицю на биті пікселі, об'єктив на бек- і фронт-фокус

18-55 з стабом, чи без?

Я не розбираюсь :(

Каже, що кітовий. Ось він: http://olx.ua/obyavlenie/prodayu-nikon-d-5100-otlichnoe-sostoyanie-IDiOKeA.html#43693ac8f3 

 

Ресурс ніби ж 100 000. Чому 40 забагато? На практиці механізм не відходжує 100 тис.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

nikon серед камер початкового рівня пасує іншому відомому самураю

це по яких параметрах пасує?

мав колись 350Д, поміняв на третього "самурая" - Е410 - після заміни не пошкодував жодного разу. в 350Д - шикарна матриця, але щоб розкрити її можливості - потрібно було купити, наприклад, "ельку" 24-105. а її рідний кітовий 18-55 без стабілізатора - то гіршого об'єктива в мене просто не було - в деяких ситуаціях, "мазав" до 50% кадрів. в штатної "зуйки" 14-42 до Е410 - було максимум до 10% промахів автофокуса

вже мав лінзу "Про" серії Олімпуса - 14-54/2.8-3.5 (яку продав, бо треба було грошей), і перейшов на Нікон (взяв тоді старенького Д50, бо був дешевий, і універсальний 18-135 до нього).

тому не з інтернетів, а з власного досвіду можу сказати - самі гівняні кітові лінзи таки в кенона, а найкращі - в нікона. картина трохи змінилась, коли кенон випустив 18-55 зі стабілізатором, але до нікона він все-одно не дотягує. 14-42 від Олімпуса трохи гірший від 18-55 нікона

ну, і камери початкового рівня від кенон мають ще один жирний такий мінус - в них неможливо перевірити пробіг!

2 годин тому, Deemon сказано:

системні камери умовно дають картинку, яка може тягатись із зеркалом, проте по габаритах майже вписуються до мильниць, вцілому класний компроміс, який точно вартий уваги.

колега має некс 5. так він - справжній тугодум, якщо порівнювати із дзеркалкою! це раз. картинка - зливала практично повністю моєму старенькому Д50 (про д3100 взагалі мовчу). це два.

беззеркалка - це дуже компромісний компроміс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, yu2007 сказано:

ха-ха, цим майже сто пудово вчились знімати весілля, чи утрєніки в дит. садочках! судячи по фото, він далеко не ідеал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, saperavi said:

ха-ха, цим майже сто пудово вчились знімати весілля, чи утрєніки в дит. садочках! судячи по фото, він далеко не ідеал.

Зрозуміло, викреслюю :)

 

Можна якийсь лінк чи два на: 

35 minutes ago, saperavi said:

за 7000 грн. можна знайти мінімум в 2 рази "молодші". 

На фото.юей за 7000 знайшов тільки самі тушки за ці гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я не розбираюсь :(

Каже, що кітовий. Ось він: http://olx.ua/obyavlenie/prodayu-nikon-d-5100-otlichnoe-sostoyanie-IDiOKeA.html#43693ac8f3 

на фото - 18-55 зі стабом

за сам фотоапарат 6200 - надто дорого (без зарядки!!! коробки, комплекту). а як він фотографував, якщо не має зарядки? фотік не крадений? я б не брав фотоапарат взагалі без комплекту.

 

але оголошення має багато ознак лохотрона :( продавець вчора зареєструвався, в маленькому райцентрі продавець продає відразу два недешевих фотоапарати, продавець з маленького райцентру Західної України пише тільки російською.

 

тому треба попросити в продавця, щоб він сфотографував на фотоапарат, який продає, своє оголошення про продаж, і оригінальний знімок скинув на пошту (чи на екс.уа, чи ще куди) - саме оригінальний знімок, без будь-яких обробок. тоді його (чи її - фотографії) exif багато розкаже - і коли фото було зроблено, і пробіг фотіка Нікон

 

хороші поради від ніконіста: http://radojuva.com.ua/2013/10/where-are-you-bug/ (в нього є що почитати по фотографії ;) для чайника)

як читати екзіф - тільки пробіг покаже програма Shutter Count Viewer

більше інфо - напр., тут http://www.manhunter.ru/software/594_kak_uznat_schetchik_kadrov_na_zerkalnih_fotoapparatah_nikon.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, rrid said:

на фото - 18-55 зі стабом

за сам фотоапарат 6200 - надто дорого (без зарядки!!! коробки, комплекту). а як він фотографував, якщо не має зарядки? фотік не крадений? я б не брав фотоапарат взагалі без комплекту.

 

але оголошення має багато ознак лохотрона :( продавець вчора зареєструвався, в маленькому райцентрі продавець продає відразу два недешевих фотоапарати, продавець з маленького райцентру Західної України пише тільки російською.

 

Я з ним розмовляв по телефону.

Там в описі трохи по дибільному написано. Зарядка є, флешка є. Немає коробки і макулатури.

Він не перший власник. Каже, що сам настріляв на ньому 4-5 тис, а загалом 38 чи 39.

Не проти зустрітися для огляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так нехай зробить свіже фото, як я написав вище (своє оголошення), і скине без обробки - тоді можна й перевірити, чи є в нього на руках цей фотоапарат, і який в нього пробіг ;) екзіф і я можу глянути

але мутний він продавець - це точно. хоча, можливо, і справді він фото-бомбер - на 5100 знімав фото, на 650Д - відео...

 

хоча за 7500 - я б брав 3100 і 18-105 (швидше за все, окремо), а не 5100 і 18-55

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме нікон? Вкурсі, що молодші тушки 3ххх та 5ххх без мотора?Тобто якщо затягне, то лінзи вартуватимуть гого. Мав нікон д3000, юзав д3100, д5100, мав кенон 1100д та 600д. Не сподобалось. Купив соні а58 з напівпрозорим дзеркалом. Вже 2роки юзаю, дуже подобається. Дешеві якісні мінолтовські лінзи, не пластик, а метал. І відео з нормальним автофокусом, а не вжжж-вжжж. Радив би шукати а58/а57, і лінзу 18-70.

http://snapsort.com/compare якщо хочете порівняти якісь камери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...