Перейти до змісту

Потребую допомоги у виборі/придбанні дзеркалки


yu2007

Рекомендовані повідомлення

ну-ну, хочу я побачити, як дєвушка-початківець буде дітей на діафрагмі 1,8 ловити :))) та навіть і 2,8-3,2, а далі вже, опять таки, "темно".

або ж, наприклад, на фото, де більше ніж 2 людини, які стоять не в лінійочку :) при чуть поганому освітленні ти кажеш відкрити до 1,8-2,2(це ж світосильний), а хозяйка буде нервувати, чого один чіткий(це якщо ще фокус попаде куди треба),  а інший розмитий(вже не поза ГРИП) :)))

тому стабнутий 18-105 (а стаб там відмінний, спокійно можна робити фото(сноровка звісно теж треба) на витримці 1/13 - 1/15 с.) набагато універсальніший і ним легше фотографувати на перших порах, хоча непопадання в ГРИП буде і тут, тільки не так часто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Deemon сказано:

є і фікс і телевік, пробував одне і друге в різних обставинах зйомки

і як себе веде світлосильний фікс надворі за сонячної погоди? ;) /за ГРИП і слабке освітлення написали вище/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.03.2016 at 13:24, vadimaca сказано:

rrid, a ви впевнені, що мінольта буде мануальною??? Якраз мінольти і будуть з автофокусом, що 50 1.8, що "малюк" що "пивна банка".

цифіри в студію! ;) скільки коштує автофокусний 50/1.8 (1.7) для соньки? щоб порівняти з аналогічними від кенона й нікона. бо шукав на олкс - не знайшов, тільки час згаяв

ну, і крім цифр - більшість оглядів цих (мінольти) скелець говорять про те, що вони уступають і кенону, й нікону по якості (а ніккор 50/1.8 кращий за кенон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.03.2016 at 14:12, Deemon сказано:

Як власник 2х зеркалок Nikon, буду далі агітувати ТС на системну, хоча б Nikon J1 (vr 10-30mm, якщо повезе +30-110mm)

якщо не принципово, що J1 буде "гальмом" по швидкодії, на порядок гірша картинку, об'єктивів хороших або немає, або ціна - космос - то погоджусь, беззеркалки компактні і цим зручні

колись ледве не взяв PEN'а - але почитав огляди, подивився відеоогляди, а "добила" цвях сонька некс-5 - точно не хочу!

я заради швидкодії й можливостей контролю камери переходив з мильниці на дзеркалку, а втрачати якраз швидкодію й функціонал заради компактності - не хочеться.

те, що на мильниці користувався візиром, а не екраном для кадрування - то вже суб'єктивно, кому що подобається, але швидкодія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, wrkwrkwrk сказано:

я і сам гуглити вмію. просив зекономити трохи мого часу.

на першій сторінці - аж одна сонька 50/1.8. за 3100грн. - це дешево?! http://foto.ua/forum/threads/127477-Sony-50-1-8?s= порівняйте з ціною на кенон...

далі й дивитись не буду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фотографія ніколи не була дешевою)

сам сиджу на сони і по барабану скільки коштують ті скельця. кайф від фото - він такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, wrkwrkwrk сказано:

і по барабану скільки коштують ті скельця

можу тільки позаздрити ))

мені он подобається Ніккор 105/2.8 (як в ЮРіча), і не проти завести собі 17-55/2.8 - але моїм бюджетом такого поки не вдається передбачити... до речі, що з цього можна поставити на Соньку, щоб не гірше було по якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клацаю Таир 11а 135-ка 2.8 м42 перехідник з чіпом для підтвердження фокусування, скло - бомба. до речі, м42 на нікони ставиться перехідник з лінзою, а на кенони і соньки - без лінзи. до соньки ще взяв кенона 1дс, клацаю тільки з радянською оптикою м42.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чіп (з лінзою, чи без) - це костиль, швидкого й точного автофокуса він ніяк добавити не може :(

для творчої зйомки, коли є час, натхнення й нерухома модель - ще можна, а для репортажної зйомки (для чого це скло власне й призначене здебільшого) - шанси мануального скла наближаються до нуля :(

то в Соньки є повний аналог ніккора 105/2.8? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чіп вирішує, затвор спрацьовує тільки коли об`єкт сфокусований, хоча дійсно це для творчості, а не репортажу.

аналог такий? http://www.bhphotovideo.com/c/product/463924-REG/Sony_SAL135F18Z_SAL_135F18Z_135mm_f_1_8_Carl.html

бо 105-ка там тільки макро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у соні/мінолти є аж 4 варіанти 100 2.8, і ще один 100 2.0, звісно якщо вам 5 мм фокусних грає роль. Ви перешли на занадто високі матерії для тс, шановні, сумніваюсь, що йому треба зараз міряння самі знаєте чим відомих виробників.

з.і зате сонька робить матриці для ніконів;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чіповані адаптери це вже явно не тема ТС-а.

ІМНО, будь-яка дзеркалка початкового рівня дасть розуміння про те чи фотосправа "торкнула". А далі уже розуміючи що і для чого тобі треба, можна вибирати наступний фотоапарат.

Загальна рекомендація дуже проста: зайдіть в магазин і потримайте в руках базові моделі від нікона і кенона. А далі шукайте в неті б/в ту модель, що сподобалась. Чому нікон і кенон - їх потім продати легше (в разі відсутності інтересу). Об"єктиви які в прерогативі: 18-105, 18-200 з стабілізатором.

 

ЗІ можу дати потримати в руках d5100 з різними об"єктивами, заодно і в наочну побачити що таке фокусна різна і чим фікс від зума відрізняєця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...