Перейти до змісту

Android TV приставка


Yurik

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Savoy сказано:

 

а у вас на YouTube зі звуком все гуд...? не тормозить.?

YouTube якраз працює найкраще, напевно через розгалужену мережу серверів. Проблем зі звуком не спостерігав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на гірбесті непогані ціни на 2 коробочки в честь річниці співпраці з Intel та Paypal.

MX4 - $22.99

M8S - $35.68

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МХ4 вроді як має ав-вихід, але в комплекті кабель не зазначений, ніхто не буде собі купувати? Впав би 'на хвіст' на 1 шт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене зараз завдання підключити її по s-video, а з додатковим гігом її як до телевізора не прикладай, а показувати він від того не почне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, keepo сказал:

у мене зараз завдання підключити її по s-video, а з додатковим гігом її як до телевізора не прикладай, а показувати він від того не почне :)

S-video не передає звук. Тебе це влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз тут зібралась банда зацікавлених, запропоную свого зламка за пів ціни. Брав за 55,42$, віддам за 30$ по курсу продажу долара для карток в Приваті на день продажу приставки. Зараз такі на Алі найдешевші десь по 39$. Чому зламок? Бо перегрівається, китайці "забули" поставити радіатор на процесор. Я посадив на термопасту невеличкого радіатора, який був вдома. Не надіваючи кришку, зміг подивився онлайн фільм з FS Video Box в FullHD, тривалістю дві години, в кінці накинув кришку і знову перегрів. Програмулька УкрТБ мабуть більше грузить процесор, бо вимикається навіть зі знятою кришкою. Ютуб з радіатором і знятою кришкою малий дивився півдня, жодного вимикання.

Люди ставлять більші радіатори на термоклей, вирізаючи отвори в кришці або ж не надіваючи кришку взагалі чи ставлять кулери і приставки в них працюють. Якщо естетична сторона не лякає, то можете сміливо брати. Манібеку не дам, описав товар чесно як ніколи + гарантією чесності є моя репутація на Борді (жодної скарги за 8 років).

Характеристики і стара ціна

В двох словах:

Android 4.2.2 TV Box CS918

Rockchip RK3188 1.6 ГГц Cortex A9 4-ядерний процесор

RAM 2 ГБ + ROM 8 ГБ

Bluetooth, WI-FI

Виходи: AV, HDMI, 2xUSB, SPDIF, OTG, RJ45

Комплект: коробка, приставка, пульт, блок живлення (без батарейок), кабель HDMI (не юзаний), кабель AV (пошкоджена ізоляція біля тюльпанів).

 

П.С. Мій 8000-ний пост

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання: в мене швидкість нету  2 мегабіти, чи вистачить цієї швидкості для онлайн ТВ? Ну в SD якості відповідно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, VojinSvitla сказал:

Таке питання: в мене швидкість нету  2 мегабіти, чи вистачить цієї швидкості для онлайн ТВ? Ну в SD якості відповідно

Теоретично - так, в середній якості вистачає від 1,5. На практиці треба пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Теоретично - так, в середній якості вистачає від 1,5. На практиці треба пробувати.

Я зрозумів, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.03.2016 at 16:26, Deemon сказано:

на гірбесті непогані ціни на 2 коробочки в честь річниці співпраці з Intel та Paypal.

MX4 - $22.99

M8S - $35.68

 

+ хто буде брати, пару баксів скинете при власній реєстрації отримаєте поінти за підтвердження пошти, фото профіля та репост у мордокнигу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Mini M8S TV Box

  -  EU PLUG  BLACK 172993503

Quad-core Amlogic S905 Android 5.1 2GB RAM 8GB ROM 2.4GHz WiFi Bluetooth 4.0 4K Multi-media Player

Dispatch: Ships on May 19 FREE SHIPPING

Regular Price:$98.27Discount : 62% OFF

Promo ends in: 5 days 19:00:48

Flash Sale Price $37.59

тема на 4пда

огляд та миски

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...