Перейти до змісту

Android TV приставка


Yurik

Рекомендовані повідомлення

Розгляну пропозиції по купівлі приставки SMART TV Android BOX CS918 / Q7 MK888 2GB ОЗУ, а також можливо інші варіанти таких приставок. 

У формі флешки не пропонувати. Розгляну варіант з 1 Гб ОЗУ, але перевагу надаю варіантам з 2 Гб. 

 

Чекаю на пропозиції з цінами в темі або ПП 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Де купити в інтернеті я знаю. Мене цікавить в наявності в Луцьку, щоб пощупати і спробувати як працює. Бо поки не знаю чи варто брати на 2 Гб чи достатньо буде й 1 Гб 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю такий на 2/8 гб, але треба спробувати його перепрошити, бо через декілька хвилин перезавантажується. Якщо нормально запрацює, то виставлю на продаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

То все туфта,тестили глючних 90 відсотків!Взяли на варшавці в новому магазині в 9-поверхівці відкрився(товари з польщі,де раніше б.у техніка була-навпроти автостанції)1500 гривень з гарантією,там можно пощупати і потестити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rl72 сказал:

що взяли? що пощупали?

Автор теми хоче в ній щось пощупати!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора забрав з пошти ось такий апарат http://ru.aliexpress.com/item/2015-New-MXQ-Pro-Android-TV-Box-Amlogic-S905-Quad-Core-Android-5-1-DDR3-1G/32542787183.html?ws_ab_test=searchweb201556_1%2Csearchweb201644_3_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62_10007%2Csearchweb201560_8%2Csearchweb1451318400_6150&spm=2114.03020208.3.9.JNpjS3

Суб'єктивно: набагато шустріший від S805, довелося помахатися з плеєром і кодеками, IPTV Full HD ідеально, на відміну від 805-го, 4К протестувати немаэ можливості, але сам ролик в цьому форматі відтворюється без проблем.) Вцілому в порівнянні дуже навіть непоганий. Дефіциту оперативної пам'яті немає, думаю прошивка оптимізована під 1 ГБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, arrival22 сказано:

IPTV Full HD ідеально

Підкажіть будь-ласка з яких сайтів дивитеся і як налаштувати, якщо багато писати, можна в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vadim700, rl72, давайте ви свої питання хто що взяв і кого щупав будете обговорювати в приватних повідомленнях або в іншій темі. Мене цікавлять конструктивні відповіді та поради.

arrival22, дякую за відповідь, цікавий варіант 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Andreyka сказано:

Підкажіть будь-ласка з яких сайтів дивитеся і як налаштувати, якщо багато писати, можна в ПП.

Користуюсь Torrent Tv http://torrent-tv.ru/

і Torrent Stream Controller http://www.vidsoftware.ru/index.html

Для роботи вищеперерахованих програм необхідно встановити Ace Stream Engine.

Далі розберетеся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке пробував, але там ніби абонплату треба, чи можна безкоштовно дивитися ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Andreyka сказал:

чи можна безкоштовно дивитися ?

Ну то вже мед і ложкою :) Ну вже ж не так дорого і всерівно на халяву хочуть... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Andreyka сказано:

Таке пробував, але там ніби абонплату треба, чи можна безкоштовно дивитися ?

Та нічого не плачу, на торрент тв зареєстрований,  а  Torrent Stream Controller час від часу нагадує про VIP, але 15 секунд проходить і далі йде трансляція.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Yurik сказано:

vadim700, rl72, давайте ви свої питання хто що взяв і кого щупав будете обговорювати в приватних повідомленнях або в іншій темі. Мене цікавлять конструктивні відповіді та поради.

arrival22, дякую за відповідь, цікавий варіант 

 

ок, дам інфу по темі. Пульт працює як пульт і можна переключити в режим мишки. Але для зручності підключив безпровідну мініклавіатуру Trust  з вмонтованими колесиком і клавішами мишки (тобто клавітура і мишка в одному корпусі)

Ролік 4К програється без затиків.

фільми з ех.юа, тв з УкрТВ також.

ТорентТВ не юзав, по причині того, що немає часу дивитись

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Якщо ще не купили, то пропоную як варіант ось таку приставку - http://board.lutsk.ua/topic/195341-prodam-smart-tv-beelink-x2-4k-full-hd-android-4-yadra-1-gb-ram-8-gb-rom-tv-box/

Все залежить від того, для яких потреб плануєте використовувати. Завдяки такій приставці я відмовився від кабельного тв і як медіа-плеєр це теж чудовий варіант. Якщо швидкість інтернету дозволяє, то можна Full HD відео дивитися прямо з ex.ua/fs.to, по крайній мірі у мене HD 720р тягне без проблем (4К якщо з флешки), тому ми давно вже забули як це копіювати на флешку/вінт аби подивитися фільм/мультик і т.д. До речі, ігри теж можна грати, якщо не вимогливі до графіки (Angry Birds і т.п.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна вимога це встановити туди SopCast і дивитись трансляції футбольних матчів, а також торент клієнт чи торент медіаплеєр для перегляду фільмів. Перегляд телеканалів задача другорядна і використовуватись навряд чи буде :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Yurik сказано:

Основна вимога це встановити туди SopCast і дивитись трансляції футбольних матчів, а також торент клієнт чи торент медіаплеєр для перегляду фільмів. Перегляд телеканалів задача другорядна і використовуватись навряд чи буде :)  

 

А транслюють футбольні матчі ті ж самі телеканали :) Суть в тому, що на цій приставці торент-тв вже встановлений і працює добре (ще залежить від наявності пірів на потоці, хоча з футболом в к-сті глядачів не має бути проблеми). Для вас можу додатково встановити і потестити SopCast та відписати чи працює добре. Як показує практика для перегляду ТВ і онлайн-відео 1 ГБ оперативки повністю вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Gb оперативки не помішає, особливо в китайській приставці. Також 16Гіг внутрішньої памяті, на деяких приставках кеш від торент ТВ не хоче писатись на флешку. Рекомендую М8Н (16Г) або М8S(8Г) на і812 чипсеті. На 4pda є тема по цій приставці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, якщо захотіти дивитися 4К чи full hd відео з мережі розміром понад 4 ГБ, то явно можливостей бюджетної андроїд приставки не вистачить із-за недостатньої к-сті вільного місця вбудованої пам’яті (після системи залишається ~ 4-5 ГБ). Але ніщо не заважає з допомогою цієї приставки попередньо завантажити великий файл на флешку чи вінт (як я роблю) і комфортно дивитися фільм/мультик і т.п. Стосовно торент-тв, то ця технологія ще не досконала і ніхто не гарантує що все буде показувати ідеально і без глюків (які бувають час від часу). Зате з такою приставкою реально економити на кабельному тв, що я успішно роблю вже другий рік. Як виявилося, в моїй сім’ї тв нам не було таке потрібне як YouTube :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, ernie сказано:

 таке потрібне як YouTube :) 

 

а у вас на YouTube зі звуком все гуд...? не тормозить.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...