Перейти до змісту

Коршів


Sleestaki

Рекомендовані повідомлення

так а що там з матами, можна без них?

хочу зараз поїхати, а в мене немає.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

На рахунок матів нічого не чув. Ловив 2 години безкоштовно. Кажу шо власник адекват. Кажу приїхав перший раз, в розвідку. Сподобається приїду ще, і кума привезу. Про оплату мови не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, можна без них, значить то не тут в правилах було.

відловився, як то кажуть "душу відвів" по карпіках,

десяток за лодошку, і ще стільки і таких же карасиків.

тримав і бонуси, два гачка в обриві, і два рази вудку доставав з води)

а Юра нормальний хлопака, їхати туди можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не доганяю я цього, здорові, нормальні мужики, замісць того щоб проводити приємного час з жінками, вони карасів ловлять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, pasha717 сказал:

то не тут в правилах було.

тут

13 минуты назад, VojinSvitla сказал:

От не доганяю я цього, здорові, нормальні мужики, замісць того щоб проводити приємного час з жінками, вони карасів ловлять....

ще не надоїло ? Я розумію, що спермотоксикоз, але як то кажуть, не одними єбл*ми життя наповнюєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 Ну звичайно, ви ж живете на повну, берете від життя все, куди мені до вас.

 

 

Ладно, сорі за офтоп. Хорошого кльову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, VojinSvitla сказал:

@MANJAK11 Ну звичайно, ви ж живете на повну, берете від життя все, куди мені до вас.

 

 

 

Та при чому тут це ? Я був в такому віці й в схожій ситуації, коли тарабанив би все, що шевелится, як то кажуть, тому знаю, що пишу, й не треба так категорично загострювати увагу на *житті на повну*, в світі хватає нюансів й проблем й в людей, які ззовні ніби й не мають ніяких вад. Тому не переймайся. В спермотоксикозу можна лише знизити симптоми, а вилічить лише час. А риболовля, це один з видів прояву *первобитності* людини, коли назовні вилазять риси *добитчіка* й *мисливця*, ну й можливість відпочити від *вулика* міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 годин тому, VojinSvitla сказано:

От не доганяю я цього, здорові, нормальні мужики, замісць того щоб проводити приємного час з жінками, вони карасів ловлять....

Кхе-кхе... тут фішка в тому, що ми проводимо приємно час БЕЗ жінок. :)

Вранці годині у 8-9 по всьому ставку мобілки тарабанять і чути одне: "та скоро буду", "та тільки ж приїхав, куди додому", "та нічого твоїй дачі не станеться!"..  етс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, DMK сказано:

Був тижня два назад - ні єдиної покльовки не бачив. Де саме ловите?

ловив на цьому апендициті між двома так сказать плесами, і фішка в тому що на удар було зловлено три рибини,

а на поплавок за 10 м від берега все остальне.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені дружина дзвонить один раз,десь о 8-9год.спитати чи все нормально і як доїхав, бо інколи воне ніяк не може збагнути,як в дощ чи в холод він може встати о третій ночі на рибалку і кудись попертися,а коли треба щось в дома зробтити то в нього голова болить або якась алергія і треба полижати до 11год. щоб перестала:lol:.І їй байдуже зловив щось чи ні і чи буду до обіду,або до вечора,аби мені було добре і навіть корисно троха відпочити один від одного.

 Ладно трохи пооффтопили тепер по темі, хто знає реально, на вихідні є місця якщо десь о 4 ранку припертися,чи там аншлаг капєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І підкажіть де ловите, бо їздив один раз - жодної покльовки. Пробував майже на все ловити. І на кормушку, і на черв"яка, опариша, мастирку, кук - нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, DMK сказано:

І підкажіть де ловите, бо їздив один раз - жодної покльовки. Пробував майже на все ловити. І на кормушку, і на черв"яка, опариша, мастирку, кук - нуль.

Я завжди і років 15 навіть назад,їду аж на самий дальній берег,як спускаюся від ферм до низу і ліворуч повздовж ставка, там мені подобається(1)класний берег і місця хватає, або інколи тоже суперово колись було то оце (2)але колись там водичка часто стояла і на авто частенько не під'їдеш,як зараз не знаю.

 

 

2222.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, DMK сказано:

І підкажіть де ловите, бо їздив один раз - жодної покльовки. Пробував майже на все ловити. І на кормушку, і на черв"яка, опариша, мастирку, кук - нуль.

Так тойво: де витоптано, бички папіросні лежать і тп. Сліди перебування ахотніків за рибами завжди видко.  Знову ж таки якщо новачок на водоймі - тулись до рибаків ближче - заодно і підглянеш що ловлять і на що. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yura-patriot сказал:

Я завжди і років 15 навіть назад,їду аж на самий дальній берег,як спускаюся від ферм до низу і ліворуч повздовж ставка, там мені подобається(1)класний берег і місця хватає, або інколи тоже суперово колись було то оце (2)але колись там водичка часто стояла і на авто частенько не під'їдеш,як зараз не знаю.

 

 

2222.png

 

Саме тут де (1) і ловив. Спробую певне ще раз поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, yura-patriot сказано:

хто знає реально, на вихідні є місця якщо десь о 4 ранку припертися,чи там аншлаг капєц.

Карпові точки (типу півострова, біля столиківі) по-любому зайняті будуть -  там ще з обіду попереднього дня понаєхають.  Але став великий, ми 2 рази з колегами у вихідні вранці сідали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, DMK сказано:

 

Саме тут де (1) і ловив. Спробую певне ще раз поїхати.

Ну я також якось хочу скочити,і палюбе, першим ділом заряжу два вбивці на гачках кук часниковий-це палюбе, і поплавчанку одну закину(курудза,мастирка,опариш),там буде видно,а, ще десь встороні одного макушатніка завалю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вот я сидів там де №2, саме на цьому кутку.

а з протилежної сторони заїхати можна хто вкурсі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, pasha717 сказано:

 

а з протилежної сторони заїхати можна хто вкурсі?

 

Заїхати точно ні, але колись я туди ходив там зарослі були,колись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...