Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Amazon чи eBay


AID

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть як правильно зробити замовлення на Amazon чи eBay (в даний момент більш цікавить Amazon).

В буржуїв купа знижок -50-70%, а наших інтернет-магазинах макс. -10-15%

 

Переглянув статті в інеті - трохи не зрозумів як краще зробити і які можуть бути "підводні камені" при самостійному заказі.

 

Цікавить хто як заказує.

Чи суттєва різниця між покупками на Amazon чи eBay?

Краще скористатись якимось з сервісів по доставці?

Який перевізник вибрати і яка між ними різниця крім ціни і термінів доставки? (наприклад USPS Express Mail, Airmail Economy - $70 і $3 відповідно...)

Для оплати треба PayPal чи достатньо валютної карти для розрахунків?

 

Чи можливо хтось з бордівчан таким займається і може допомогти в покупці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу порекомендовать парня с Луцка, сам через него заказываю. 

Адекватный всё расскажет и поможет, процент за доставку берёт не большой. 

http://beton.vasik.us  

Думаю я Вам помог. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Підкажіть як правильно зробити замовлення на Amazon чи eBay (в даний момент більш цікавить Amazon). В буржуїв купа знижок -50-70%, а наших інтернет-магазинах макс. -10-15%   Переглянув статті в інеті - трохи не зрозумів як краще зробити і які можуть бути "підводні камені" при самостійному заказі.

Ніяких підводних каменів, крім тих що ні Амазон ні більшість американських продаванів на Ебей в Україну не відправляє.


Чи суттєва різниця між покупками на Amazon чи eBay?

Ебей - аукціон, тобто там доступні торги. Амазон - торгова площадка для власне магазину Амазон і ще тисяч інших продавців, що цією площадкою користуються.


Для оплати треба PayPal чи достатньо валютної карти для розрахунків?

Для оплати лотів на Ебей винятково ПейПел.

Для оплати товарів на Амазон достатньо валютної, або навіть гривневої.


Чи можливо хтось з бордівчан таким займається і може допомогти в покупці?

Особисто я можу порекомендувати Лілечку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 1/14/2016 at 10:04 AM, AID said:

Підкажіть як правильно зробити замовлення на Amazon чи eBay (в даний момент більш цікавить Amazon).

  1. Відкриваєте карту з можливістю оплати в Інтернеті, в Приват24 відкривається безкоштовно віртуальна карта.
  2. Реєструєтесь на сайті перевізника meest.us, детальна інструкція прикріплена, я реєструвався близько року тому, у них з того часу змінився дизайн сайту, але функції ті ж самі. Щоб розуміти масштаб компанії meest, meestexpress - це підрозділ цієї компанії.
  3. Реєструєтесь на Amazon та у полі Адреса вказуєте адресу перевізника згідно інструкції, обов'язково потрібно у полі свого імені та прізвища вказати персональний номер, який буде присвоєний після реєстрації на meest.
  4. Купуєте товари в Amazon, зазвичай замовлення, ціна яких вища 35$, доставляються безкоштовно, при оформленні потрібно вибирати опцію безкоштовної доставки.
  5. Коли товари будуть відправлені Amazon, ви отримаєте на email track #, потрібно додати товари в особистий кабінет meest та вказати track номери.
  6. Після отримання товарів на склад meest, отримаєте сповіщення на електронну пошту, формуєте посилку згідно інструкції, орієнтовно протягом 2 робочих днів виставлять рахунок за перевезення, який потрібно оплатити протягом 1 робочого дня.
  7. Коли посилка прийде в Україну, отримаєте СМС в якому буде лінк для відслідковування руху посилки в транспортній компанії MeestExpress.

Аналогічно можна замовляти товари з інших країн, де є представництва Amazon, попередньо зареєструвавшись на mymeest.com

 

P.S.

Я не є працівником компанії meest або матеріально зацікавленою особою. Інструкцію написав через те що, мені подобається рівень обслуговування компанії meest і я зацікавлений в її розвитку та процвітанні, який можливий лише за умови росту кількості задоволених клієнтів.

personal_account_instruct_ukr.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

хто замовляв через нову пошту? посилка так само летить 10-14 днів як і в містекспрес?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Мене цікавить стосовно мита, наприклад, коли приходить на кордон товар на суму 170Є, що далі відбувається?
як мене інформують про точну суму мита ітд.
в 150Є не враховується доставка так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Holy сказано:

Мене цікавить стосовно мита, наприклад, коли приходить на кордон товар на суму 170Є, що далі відбувається?
як мене інформують про точну суму мита ітд.
в 150Є не враховується доставка так?

Якщо не проскочить митницю (може проскочити) то на вартість товару овер 150 євро нарахують митні платежі десь 35%, вартість доставки при цьому не враховується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якісь додаткові платежі крім податків при цьому присутні?,  наприклад послуги брокера чи щось подібне? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Holy сказано:

Мене цікавить стосовно мита, наприклад, коли приходить на кордон товар на суму 170Є, що далі відбувається?
як мене інформують про точну суму мита ітд.
в 150Є не враховується доставка так?

доставка враховується

мито буде на різницю кінцевої ціни і 150 євро, прибл 20*0,3-0,35 = +-7євро по курсу нбу

а може і проскочити і так...

інфа зазвичай у смс\вайбер, на номер який вказаний з адресою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Unknown said:

А якісь додаткові платежі крім податків при цьому присутні?,  наприклад послуги брокера чи щось подібне? 

 

Якось один товариш розповідав, правда вже давно, як він виліз за ліміт на 2 чи 3 євро, і йому Міст виставив за послуги брокера 500 грн. І це при курсі 8 грн. за долар. А не хочеш, то поєздуй сам на митницю до Києва і розмитнюй)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо включення вартості доставки - то, теоретично, включається,  бо "митна вартість" - то вартість товару + вартість доставки до кордону.  Питання - як розділять повну вартість доставки на 2 частини (до кордону і по Україні). Колись трохи по роботі займався розмитненнями вантажів,  то перевізник завжди давав довідку,  де вказано повна вартість перевезення,  в тому числі по Європі до кордону і по Україні.  І брокер ту довідку подавав  з пакетом документів митнику. Як вони з поштовими посилками роблять самому цікаво. 

Щоб "проскочило" митницю варто,  попросити відправника вказати занижену вартість на пакеті (більшість китайців то на автоматі роблять,  без прохання :) ) Але не факт,  що митниця не перерахує ту вартість за своїми методиками у вищу сторону.  Знову ж таки,  цікаво,  як воно на практиці в таких ситуаціях. 

Іноді потенційний товар коштує 160-170 євро,  і не шкода доплатити тих 3-7 євро податків,  але стрьомно попасти на послуги брокера на значно вищу суму. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не буде ніяких лишніх поборів.

нараховували  +- пів року тому смішні 20 грн мита - оплатив, відпустили\доставили посилку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Як зав'язатися з службою підтримки? призупинили акаунт, в листі на почті ніякої конкретики і способу вирішення проблеми
"підозріла активність ітд." я так зрозумів причиною є, що я з двох різних машин під одною IP зайшов.
Я так зрозумів раніше можна було онлайн зв'язатися, а тепер тільки по телефону (але що робити коли погано з Англійським)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поговорив з службою підтримки, сказали, що рішення є кінцевим і не змінним.
Тепер питання в іншому, як створити інший акаунт і не попастися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може купити мені дещо наприклад це, звичайно не за дякую.

Цікаво а в meest можна між акаунтами пересилати, в мене є там акаунт чи проще вказати іншого отримувача, щоб у нас без податків ітд.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось порадить повірених посередників
я знайшов мегазаказ, хтось користувався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
On 05.06.2018 at 19:44, Holy сказано:

поговорив з службою підтримки, сказали, що рішення є кінцевим і не змінним.
Тепер питання в іншому, як створити інший акаунт і не попастися?

Також цікаво. Зареєструвався і вказав картку приват, доларову віртуальну, думаю через це і заблокували.

Допоможіть придбати дещо або підкажіть як правильно все зробити самому. Цікавить еВау.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Olexxxander сказал:

Також цікаво. Зареєструвався і вказав картку приват, доларову віртуальну, думаю через це і заблокували.

Допоможіть придбати дещо або підкажіть як правильно все зробити самому. Цікавить еВау.

Дякую

ні, думаю проблема 100% іншому, система не любить, коли ти за день багато відіслав листів, зайшов з різних пристроїв/IP ітд, не співпадають дані Профіля і Кредитної картки ітд.
зв'язатися з службою підтримки можна тільки по тел. (треба знання English). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...