Перейти до змісту

*Бойкот* Кидайте курити. Мегаполіс-російський постачальник сигарок...


Andriotti

Рекомендовані повідомлення

*Бойкот* Кидайте курити. Мегаполіс-російський постачальник сигарок...

"Мегаполіс" заснований російською компанією і "сім'єю" Віктора Януковича, а за часів минулої влади стала монополістом з дистрибуції сигарет в Україні. Примітно, що власником і президентом ГК "Меркурій", до якої входить "Мегаполіс", є російський олігарх Ігор Кесаєв. Він також є одним із власників російського виробника зброї – заводу імені В. О. Дегтярьова. Висоцький додає, що Кесаєв є і главою благодійного фонду "Моноліт", який займається підтримкою  співробітників ФСБ РФ.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/aktivisti-v-shestih-mistah-ukrayini-zablokuvali-robotu-rosiyskogo-postachalnika-cigarok-569644.html

http://tsn.ua/ukrayina/aktivisti-v-shestih-mistah-ukrayini-zablokuvali-robotu-rosiyskogo-postachalnika-cigarok-569644.html

Я кинув, скоро рік буде (27.02.2015)

Хто наступний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо так вже хочеться - паліть контрабас(податків менше? так можна і просто гроші волонтерам дати), а ще краще - паліть офіси регіоналів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де у нас їх база?

Були біля Адреналіну, де зараз не знаю, можливо там же ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні люди працюють і розвивають економіку, а у нас тільки бойкоти, пікети, блокування та інші форми лінощів.

Українська вата — набагато лютіша за будь-яку іншу, вона просто беззмістовна і нещадна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні люди працюють і розвивають економіку, а у нас тільки бойкоти, пікети, блокування та інші форми лінощів.

Українська вата — набагато лютіша за будь-яку іншу, вона просто беззмістовна і нещадна.

 

ну шо не кажи але то боротьба з палінням, на користь здоров"ю. 

ось я і розвиваю економіку..свою. (курив вінстон = 18 грн 1пачка вдень, за 320 днів=5760 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні люди працюють і розвивають економіку, а у нас тільки бойкоти, пікети, блокування та інші форми лінощів.

Українська вата — набагато лютіша за будь-яку іншу, вона просто беззмістовна і нещадна.

Ти хочеш сказати що Лапін це теж вата?

http://ar.volyn.ua/20160112-u-lutsku-kamazamy-zablokuvaly-sklad/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriotti, давно є тема

Так то загальна тема. А ця вузької спеціалізації. Вибачте, я ту тему не відслідковував. Адміни скажуть закрити - закрию. Головне щоб більше людей знали інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Яник прийшов до "своєї легітимності" то віджали цигарковий бізнес по всій Україні! І під цю роздачу попав тодішній "Волиньтабак"! Ще є така інфа що цигарковий бізнес в "рашці" контрулює сам "Вова"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Нормальні люди працюють і розвивають економіку, а у нас тільки бойкоти, пікети, блокування та інші форми лінощів.
З продажу в Україні цигарок нормальні люди(які працюють у цій сфері) заробляють на крихти хліба. А масло з ікрою йде у Росію. 

А дурні українці замість того, щоб працювати - майдани свої влаштовують, тьху - ледарі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З продажу в Україні цигарок нормальні люди(які працюють у цій сфері) заробляють на крихти хліба. А масло з ікрою йде у Росію.

А дурні українці замість того, щоб працювати - майдани свої влаштовують, тьху - ледарі!

Люди, які заробляють на життях і здоров'ях інших людей - нормальні?

А щодо заробітків, то найбільше ікри і масла тут має держава. Більша частина вартості кожної пачки осідає в кишені держави через акцизи і податки. Далі йдуть самі виробники - транснаціональні компанії. І лише потім - гуртові і роздрібні продавці, між якими і відбувається конфлікт (державу і виробників, з точки зору заробітків, все влаштовує).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, не треба мої слова перекручувати, я сказав лише те, що сказав. На Лапіна і всіх решту мені взагалі срати, хто він і що він. Країну робить народ, а клоуни з Верховної Ради.


А дурні українці замість того, щоб працювати - майдани свої влаштовують, тьху - ледарі!

Протести різного роду мають право на життя, як засіб висловлення думки народу. Але з таким результатом, який ми отримали, все вийшло якраз отак, як ти сказав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якось воно все затихло. Чи вже стало українським? Чи може поділились з певними людьми-організаторами знижками чи наліком? Бо якось все дуже гаряче починалось а зараз що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я покинув палити, 3 роки, але ручного  скручування сигару викурив би (зрідка), бо некурящому вона не смакуватиме, а цигарку ні, там хімікатів набагато більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...