Перейти до змісту

Як розшифрувати файли?


vasilij_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня! Трапилась така проблемка: забрався вірус та зашифрував всі фотографії, відео та інше. Всі файли стали типу fc233949, жодною програмою неможливо відкрити. В кожній папці зявився текстовий файл в якому написано: "Здравствуйте, все ваши файлы зашифрованы, свяжитесь с нами для их восстановления.Для этого выполните следующие действия..." Може хто з таким стикався?, що можна зробити?, шкода всіх фотографій... А резервних копій нема(((

post-19669-0-71596900-1452198253_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може вірус їх просто переіменував додавши .fc233949

спробуйте переіменувати видаливши .fc233949 або додайте вкінці .jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це те що я думаю, то варіанта два: - запити холодною водою, - заплатити за розшифровку і якщо повезе - відновите .. ні - дивіться перший варіант ...

 

я звичайно не злорадствую, але такі випадки зазвичай вчать - робити копії (в архів або на зовнішній носій) і .. не відкривати з почти невідомі файли ... одні вчаться на помилках інших, другі - на своїх ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може вірус їх просто переіменував додавши .fc233949

спробуйте переіменувати видаливши .fc233949 або додайте вкінці .jpg

Перейменування з додаванням правильного розширення/типу не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це те що я думаю, то варіанта два: - запити холодною водою, - заплатити за розшифровку і якщо повезе - відновите .. ні - дивіться перший варіант ...

 

я звичайно не злорадствую, але такі випадки зазвичай вчать - робити копії (в архів або на зовнішній носій) і .. не відкривати з почти невідомі файли ... одні вчаться на помилках інших, другі - на своїх ...

Ну бувають такі люди, які вірять надійності ноутбуків і ніколи не роблять копій. Платити за розшифровку - не варіант,довго гугливши, взнав орієнтовну ціну, і це немало ще й без гарантій. Програмка дишефратор рано чи пізно появиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нчого не треба нікому платити. Раджу почитати цю статттю : http://pk-help.com/security/the-virus-encrypts-files/
А якщо коротко гугліть RectorDecryptor.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vasilij_lutsk,

 

прийшов спам на пошту і ви перейшли? чи як?

Ніхто цього не знає, ноутбук моєї знайомої. Та й самого вірусу вроді як вже нема, він самоудалився або нод зловив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нчого не треба нікому платити. Раджу почитати цю статттю : http://pk-help.com/security/the-virus-encrypts-files/

А якщо коротко гугліть RectorDecryptor.

Це читав. Програмка Decryptor з типом fc233949 не працює. Все одно дякую!, прочитаю ще раз.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому разі раджу шукати друзів з ліцензією касперського і писати до них лист. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгуватися з вірусописцьом :)

Щоб вони мали гроші і бажання для подальших подвигів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розшифровують ці файли ... Нод і ДрВеб розшифрували декільки варіантів, але при умові що не затерли ключі і "зловили" вірус ... ну і + потрібно мати ліцінзію на сам антивірус .. тоді можна звернутись до них про допомогу, але .. в більшості випадків - відповідь негативна ...

 

сам вірус приходить в листі у вигляді вкладеного файлу (документ, фото чи інше.) ... в мене в практиці було дікілька варіантів : лист від фірми з темою про "акт звірки податкової", всередині документ .. бухгалтер звичайно відкрила і ... інший варіант - "Заборгованість з банку" і додано документ .. користувач відкрив .. результат такий самий ... антивіруси не ловлять ... ящики звичайно "леві", але суть листів така, щоб звернули увагу...

 

да даний момент, особисто мною протестовано  два варіанти (листи з вірусами не видаляв і мав змогу провірити): 1 - заборона виконання програм не з папки "Program Files" .. спосіб описаний в неті, робиться за допомогою "політики безпеки" ... 2. - платний продукт, але не 100% гарантія - Dr.Web KATANA ... цікавий продукт .. на тестовій машині віруса зловив і не дав зашифрувати файли ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знайде спосіб розшифрувати отримає напевно "Нобелівську премію"

 

зараз ще  попробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

торгуватися з вірусописцьом :)

Торгуватись не бачу сенсу, бо в них дуже стрьомні інструкції.

ВНИМАНИЕ_ОТК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vasilij_lutsk, після всього вже стрьомно відкривати ті стрьомні інструкції, що ти прикріпив :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vasilij_lutsk, після всього вже стрьомно відкривати ті стрьомні інструкції, що ти прикріпив :) .

Та ні, я файли з інструкціями скинув собі на комп., нічого поганого не відбулося))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vasilij_lutsk,

 

 мені всі відповідають потрібно йти на форум  Касперского чи ВЕБа,  там і пишіть скидайте файли, логи...   бо вам потрібно саме fc233949

ну і доброго модера вам...

 

http://forum.kaspersky.com/index.php?showforum=18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може вірус їх просто переіменував додавши .fc233949 спробуйте переіменувати видаливши .fc233949 або додайте вкінці .jpg

Блін, чоловіче, я від тебе такого не чекав!  Це ж не малдаванє писали!

 

 

 

" Може хто з таким стикався?, що можна зробити?

Нічого. Запити холодною водою.

Я стикався.

Або заплатити ту суму, яку вимагають. Готові?

 

 

Програмка дишефратор рано чи пізно появиться.

НІколи не з'явиться. Погугліть про суть "шифраторів". Багато чого зрозумієте. Набрутити пароль для дешифратора - на самому потужному в світі комп'ютері, займе роки!

Тому як довжина пароля може бути більша ніж 1024 символа. І да, пароль не в чистому вигляді. А шифрований.

 

 

хто знайде спосіб розшифрувати отримає напевно "Нобелівську премію" зараз ще попробую

Олі, ти ніїбічєскій прогамер??  Не городи х*уйні.

Прочитай в неті, що пишуть. Все не те що складно. Афігєнно складно!

Люди із кількома математичними освітами б'ються в пошуках "вакцини" і безрезультатно!

 

А ти отако нахрапом, файли переіменувати!

Брєд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитай в неті, що пишуть. Все не те що складно. Афігєнно складно!

Люди із кількома математичними освітами б'ються в пошуках "вакцини" і безрезультатно!

та в файлі все сказано :(

і на 99% що зашифровано чим треба :(

хто не зрозумів - йому інет не допоможе :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходити через Тор? Хм. Кинуть двічі, навіть не сумніваюся.

нєєє :)

а що скажеш якщо прийдеться якимось "біткоінами" платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...