Перейти до змісту

Нова поліція у Луцьку - відгуки(офтоп: місця для парковки, валютники, ПДP)


Рекомендовані повідомлення

А я взагалі, про нову поліцію збирався почитати... і bmw-корита мене не цікавлять!

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 334
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Waver, тут тема офф-топ, якимсь боком зв'язана з новою поліцією. Мова почалась з поліцейських пріусів і порівняння їх з іншими машинами, навіть не порівняння, а спроможність пріусів затримати Savage на його супербумері :) .

 

ПС. А тема про нову поліцію ось тут http://board.lutsk.ua/topic/190381-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%83-%D0%BB%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%83-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B3%D1%83%D0%BA%D0%B8/ . Насолоджуйся)).

Змінено користувачем YouRich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YouRich, ти черпаєш інфу з ресурсу з помилками. Приведені тобою дані стосуються дорестайлових E39 (до середини 2000-го року). А 2000 - 2003 - це рестайл. Для рестайла не було двигунів обємом 2 л - його замінили на 2,2 л. А двигун обємом 2,5 л на 170 кобил форсували до 192 кобил.



а спроможність пріусів затримати Savage на його супербумері .

в мене не 39-ий :) . В будь-якому разі ми з самого початку знаходимося в нерівних умовах, бо у мєнтів багато пріусів і в різних частинах міста. Так що навіть на M3 шансів у мене буде небагато :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В будь-якому разі ми з самого початку знаходимося в нерівних умовах, бо у мєнтів багато пріусів і в різних частинах міста. Так що навіть на M3 шансів у мене буде небагато :)
Нарешті до тебе дійшло те, про що я писав вище.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


YouRich, ти черпаєш інфу з ресурсу з помилками.
Перевірив. Дійсно, все так як ти написав. Але це суті діла не міняє. Я зрівнював похожі по об'єму і потужності двигуни.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Waver, тут тема офф-топ, якимсь боком зв'язана з новою поліцією. Мова почалась з поліцейських пріусів і порівняння їх з іншими машинами, навіть не порівняння, а спроможність пріусів затримати Savage на його супербумері :) .

 

Думаю, наздогнати такого супербумера, не буде такою вже великою проблемою... бо скоріш всього, на 2-3 чи п'ятому повороті, цей задньоприводний корч-мобіль влетить або на бордюр, або в стовб, або і зовсім злетить з дороги. Бо дуже небагато водіїв вміють грамотно і екстримально їздити з заднім приводом. Особливо, враховуючи те у власників таких старушок ніколи не має коштів щоб поставити собі хоча би нормальну нову ( а не стару і лису) гуму, таку яка розрахована інженерами bmw на такий  задньоприводний автомобіль і таку їзду, тобто гуму типу Michelin чи Continental.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Waver, а говорив, що бмв-корита тебе не цікавлять))). Бач, як жваво приєднався до бесіди))). Затягує... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та колись, якось мав дві різні bmw останніх моделей... на них обох, з заводу стояв Continental. Та і, признаюсь і каюсь, колись(був молодий і дурний) все-таки довелось,  стартанути зимою на повноприводному авто, від наших даішників на дев'ятці...  певно, дуже лиса гума в них була...

Та й зараз, навіть на фурі, стоїть Michelin...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YouRich,

та при чому тут фанат / не фанат. Ти просто притягуєш факти за вуха. Пишеш про популярні в нас машини і в той же час вибираєш модель BMW E39 з найбільш непопулярною комбінацією двигуна і коробки. 

 

Ой що ви ліпите, 520і в 39-тій дуже популярний двигун, програє хіба 3.0д!.. А взагалі тупий у Вас спор оскільки в міських умовах велику роль відіграє "крутящий момент" двигуна а не кубатура!.. Гуглити і порівнювати Н*м не буду - самі можете глянути! Тому ваші описані 2.5 3.5 бенз на старті нічим особливо не випередять ту тойоту бо е39 як не як важка!!!

п.с. Звісно, по ходивим якостям, якості підвіски, надійності ітд. тій тойоті далеко до е39 але ж не про це мова!

п.с.2) І не треба думати що я навмисно таке пишу оскільки сам є власником е39 520і але аналізую речі реально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, 2394 см. куб = 2,4 л і аж ніяк не 2,3 л. Та й взагалі m52b24 - ніколи не ставився на E39. Я вже мовчу про те, що на ринку нема жодного бумера з таким двигуном.

Написав же - 50/50. Бо, якщо ми чіпляємося за цифри, то 2349 це і близько не 2.5л.

Ставився на Е39, ставився.

Те, що в нас на ринку немає - ще нічого не означає. Хоча таки дійсно, машина експортувалася в якусь з країн Азії, і в Європі таких дуже небагато.

Але щоб припинити дурний оффтоп, признаю, що я неправий, БМВ то є суперавто і не мені це зрозуміти. 

За сим самоусуваюсь від високоінтелектуальної суперечки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Написав же - 50/50. Бо, якщо ми чіпляємося за цифри, то 2349 це і близько не 2.5л.

Взагалі-то, 2.5л - це m52b25  ;) .



Ой що ви ліпите, 520і в 39-тій дуже популярний двигун, програє хіба 3.0д!

На цьому двигуні E39 не їде. Хоча власники таких овочів звичайно будуть говорити протилежне. Хто ж признає, що він лоханувся при покупці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де там любитель розподілу тем? Розділіть тему на поліцію флуд та любителів бмв.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де там любитель розподілу тем? Розділіть тему на поліцію флуд та любителів бмв.

з мене вистачило звинувачень і минулого разу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, звичайно, ауді на порядок краще :) .

 

Доречі, як там обстоять діла з парковкою біля Старого ринку? На дорозі чисто? Давно там не проїзджав...

Змінено користувачем YouRich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тут ще жінок обговорювати почніть - не вистачає для повного "щастя". :) флуд - такий флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volt, якщо жінок-поліцейських, жінок-валютчиць або жінок-паркувальниць - то чому б і ні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, спочатку ачкували, в "квітнику" вештались, а зараз знову на 2 фронти, пятачок біля аптеки і звична точка поруч з Пано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого нічого, до пори до часу ;)

Одна спецоперація - контрольна "оптова" закупка і одним бігом зникнуть з вулиць.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...