Перейти до змісту

Які енергозберігаючі лампи обрати?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Рекомендую Global по 60 грн. 30 Вт, аналогічні 55 грн. 20 Вт. Продаются по такій ціні в магазинах "А до Я", гарантія 2 роки - чек дають, при покупці перевіряють Чим ця пропозиція краща за пропозицію в першому пості?

 

це той самий MAXUS   і ці лампи лише для нас українців...

При этом, все лампы и светильники Global LED оснащены IC-драйверами, защищающими от перепадов напряжения в диапазоне 198-242В и устраняющими пульсацию света, а также помехоподавляющими конденсаторами, которые обеспечивают корректность совместной работы светотехники и других электронных приборов.

Дополнительный уровень надежности продукции Global LED обеспечен ее адаптацией к специфике украинских электросетей.

Globallogo_1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вже тими "економками" наївся... Стояли всюди, але набридло міняти. Вигоряють за рік! І хвалені Осрами так само, як і всі нонейми. (спочатку я лише Осрами й купував). Тепер всюди вертаю звичайні. А ви собі як хочете, самодурство то все...

А ЛЕДи... вони поки настільки дорогі, що не бачу економії... ЛЕДи повкручував тільки в настільні лампах школярок :) з-за їхньої протиударності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вже тими "економками" наївся... Стояли всюди, але набридло міняти. Вигоряють за рік! І хвалені Осрами так само, як і всі нонейми. (спочатку я лише Осрами й купував). Тепер всюди вертаю звичайні. А ви собі як хочете, самодурство то все...

А ЛЕДи... вони поки настільки дорогі, що не бачу економії... ЛЕДи повкручував тільки в настільні лампах школярок :) з-за їхньої протиударності :)

Я поступово повертаюся до старої і найекономічної для мого гаманця схеми: економки лише в люстри, які найдовше світять і які найменше вмикають/вимикають, тобто зал і кухня, а решту приміщень, де світло вмикається/вимикається часто, але на короткі періоди часу, повертаю на звичайні лампочки. Так радили робити, коли економки коштували як зараз лед-и, а, після падіння гривні, різниця в ціні між звичайними і економками, знову стала така сама. Тому "да", пішла в дупу така "економія".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Ну да, наявність невикинутого чеку багато що доводить ;) В мене навіть і коробки ще ж :)

Ти мене, бачу, не зрозумів...  

Те, що ти їх (ті лампи 2011-го року) ще не викинув, зовсім не значить, що вони дають той же світловий потік, що й нові. А вони втрачають! І дуже багато! Якщо не вполовину, то на 30% точно втрачають яскравість за ПЕРШИЙ же рік! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


що вони дають той же світловий потік,

А вони втрачають!

 

якщо по Кельвінах то напевно те саме і є 4100.         а якщо міряти у Вт то да світять   як нові  11-15Вт    (у мене 20Вт)   хто має люксметр то дав би поміряти навіть

 

але ж не вигорають за рік...   люмінофор на акваріумних трохи вигорів, щілиною 0.5-1мм на 0.5см

 

 


Вигоряють за рік!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кельвіни - це кольорова температура (4100 - нейтральне біло світло), світловий потік в люменах, а люкси - це освітленість в конкретній точці.

коректно порівнювати світловий потік в люменах.

світловий потік зазвичай втрачається через вигоряння люмінофору (зменшується його шар).

сьогодні прочитав страшилку, ніби-то тестували партію китайських світлодіодів. включили їх цілодобово, а поруч залишили контрольні, які включали тільки час від часу. вже через місяць, візуально здавалось, що різниця в свіченні - до 2-х раз слабше за контроль, а через 10 000 годин - постійно включені, світили тільки на 5% від контролю.

не знаю, наскільки це правда, але люмінофор вигоряє і в "економок", і в ЛЕДів. в дешевого китаю - швидше, в брендів - повільніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю,   в Люменах нема як порівняти.

 

ввімкнув разом з 11Вт та 15Вт  на око майже так само....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

де вигідно придбати лампочки?

Цікавить варіант по ціні, надійні, надійна гарантія (бажано більше, ніж 1 рік)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Orfey сказано:

lamp.jpg

Це ще діюча акція, бо на сайтах НЛ та Епіцентра не знайшов
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Skorpio76 сказано:

Це ще діюча акція, бо на сайтах НЛ та Епіцентра не знайшов

вчора купив таку, враження від цієї лампочки тут:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

 

On 03.07.2016 at 11:08, Orfey сказано:

lamp.jpg

Спойлер

lamp.jpg

купив одну таку. Попрацювала приблизно 1,5 роки. Далі "попросилася" назад у магазин.

На замін узяв дві лампочки Ферон (що типу цього). Перша прослужила лише 3 місяці. Друга - 5 місяців. Здав назад по гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

тема в очі впала.

Максуси. 3 роки і лише одну по гарантії замінив. з усіх, що в 3-кімнатній квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БУла колись на них прикольна акція. сет (набор) 3 лампочки за 100 чи 110 грн. Щось таке.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...