Перейти до змісту

Які енергозберігаючі лампи обрати?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Раніше користувався Osram. Тепер бачу їх асортимент суттєво скоротився.

То що порадите з наявних на ринку ламп Eurolamp, Maxus, Osram

Є ось такий варіант Лампа Osram DStar Mini Twist 21 Вт/840 E27 ціна дуже приваблива - 33,9 грн.

Критерії: нешкідливість для здоров"я (перед Osram були лампи, які давали певний запах пластмаси навіть після місяців роботи), реальна довговічність, ціна. Використання - квартира, в тому числі ванна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба питати професійних продавців лампочок, що порадять.

З досвіду. Станом на "рік тому" вдома вже нема ламп розжарювання. В жилих приміщеннях "теплі" енергозберігаючі Maxus, в технічних - "холодні" різні ноунейми на Е27 світністю "як 60-75 Вт жарівки". Прикметно, що ноунейми всі працюють, а Maxus'и вже по гарантії дві штуки міняв. Всі лампи брав в Луцьку, по акціях, шукав по магазинах, де дешевше. ЛЕД, вважаю, задорого, особливо після лютого минулого року.

Тому раджу питати місцевих продавців, і в.. інет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


та ладно дорого :) - aliexpress ніхто не відміняв

Наведіть приклад ЛЕД в районі 50-70 гривень, які у вас попрацювали хоча б рік (а краще два), не "вигорівши" і не "згорівши". З тим є проблеми. І немалі. Китай без контролю такий Китай. Навіть тут на борді десь ціла тема є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз все китай

 

І

Китай без контролю

 

на Алі то різні речі. 90% всіх енерго- і ЛЕД-ламп - китай.

І з вищепідказаної теми малюнок  каже сам за себе - тільки кількарічна безвідмовна експлуатація дає економію ЛЕД відносно енергозберігаючої.

12313833_1514796215486229_75711579446392

P.S. Брав колись Philips економку, зараз не радять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maxus-ів економок вже не роблять. Якщо де є, то це залишки.

Що означає "економок"? Є енергоощадні не економки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

табличка - рєдкасний чьос

Газорозрядних, які витримали 5 років - поки не зустрічав.

Ресурс LED 16-27 років...нуну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна - халява, фірмА дешевше китайських брендів - видно зливають залишки.

Як на мене економічно доцільно взяти ці, ніж плотити по 100 і більше грн. за аналог ЛЕД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно потрібно брати лед. Порівнявши річне споживання за 2014 і 2015 рік на сайті обленерго вирахував різницю - понад 1000кВт економії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Однозначно потрібно брати лед

 

 

а різниця?  

 

економка 20Вт дає 1200Люмен    а світлодіодна 12Вт 1100Люмен

якщо брати фірму Ферон,  то  набір економок із 3 ламп по 20Вт 117грн(39грн 1лампочка)        а 1 світлодіодна 12Вт 96грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а щодо нешкідливості (підозрілий запах) яку фірму обрати?

 

з лед?   вони гріються дуже сильно,  беріть з алюмінієвими радіаторами...  ще є з  алюмопласту.

 

а так взагальному запаху нема, якщо і є то зникає за 2дня.


led_lampa_1.jpg

 

LED-lights-radiator-design.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі склалась думка що прибирають економки з ринку щоб тулити леди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі склалась думка що прибирають економки з ринку щоб тулити леди.

Для використання ЛЕДів які умови мають бути? Чи потрібно для них трансформатори? Наприклад для ванни вони підійдуть?

В них менший ресурс "вкл/викл"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В мене взагалі склалась думка що прибирають економки з ринку щоб тулити леди.

Для використання ЛЕДів які умови мають бути? Чи потрібно для них трансформатори? Наприклад для ванни вони підійдуть?

В них менший ресурс "вкл/викл"? 

 

Трансформатори (дроселя) йдуть разом з лампами або в корпусі, або окремо. Для вани підійдуть ( в мене стоять врізні, Максуси, 8 Вт). Ресурс вмикання\вимикання в Лед найбільший (дивись фото вище по форуму).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Global по 60 грн. 30 Вт, аналогічні 55 грн. 20 Вт.

Продаются по такій ціні в магазинах "А до Я", гарантія 2 роки - чек дають, при покупці перевіряють 

post-29558-0-29781900-1451910452_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Global по 60 грн. 30 Вт, аналогічні 55 грн. 20 Вт.

Продаются по такій ціні в магазинах "А до Я", гарантія 2 роки - чек дають, при покупці перевіряють

Чим ця пропозиція краща за пропозицію в першому пості?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Рекомендую Global по 60 грн. 30 Вт, аналогічні 55 грн. 20 Вт.

Продаются по такій ціні в магазинах "А до Я", гарантія 2 роки - чек дають, при покупці перевіряють

Чим ця пропозиція краща за пропозицію в першому пості?

 

Рекомендую те, в чому я особисто впевнений. Автору теми буде з чого вибрати, адже вибір енергозберігаючих ламп з кожним днем зменшується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую те, в чому я особисто впевнений. Автору теми буде з чого вибрати, адже вибір енергозберігаючих ламп з кожним днем зменшується.

Так тут вибір очевидний - за Осрам. Краще купити лампочку відомого виробника, читай лідера, німецької якості, з 3 річною гарантією, ніж удвічі дорожчий нонейм.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Рекомендую те, в чому я особисто впевнений. Автору теми буде з чого вибрати, адже вибір енергозберігаючих ламп з кожним днем зменшується.

Так тут вибір очевидний - за Осрам. Краще купити лампочку відомого виробника, читай лідера, німецької якості, з 3 річною гарантією, ніж удвічі дорожчий нонейм.

 

Можливо й так, але підскажи де в Луцьку продаються Осрам за такою низькою ціною

Був я в Новій Лінії, Епіцентрі і в котре переконався, товар на сайті не відповідає ціні та наявності в самому магазині.

В Новій Лінії ціни взагалі космос, не раджу навіть туди їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт і магазин - зовсім окремі продавці. На сайті Нової лінії можна замовити лампочки і отримати їх в магазині. Я вже робив так три рази (тому що на сайті ціни дуже хороші), але жодного разу лампочок так і не отримав. Всі рази після замовлення на сайті, телефонували з магазину і говорили, що зараз в Луцьку даного товару немає, скоро, можливо, буде, потрібно пізніше повторити замовлення. Це було зима - весна 2015 року, після того я поміняв майже всі лампочки на LED (купував по акціях в магазині Нова лінія, Епіцентр або в Інтернеті і на Борді)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ціна дуже приваблива - 33,9 грн.

 

ціна ще актуальна?



вибір очевидний - за Осрам.

 

Максус і Осрам в акваріумній кришці здалися за 7місяців.    

 

а Економка продовжує світити,   ось вже в березні буде 5 років як світить



Всі рази після замовлення на сайті, телефонували з магазину і говорили, що зараз в Луцьку даного товару немає,

 

встанови додаток на андроид, там все актуально   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nl

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...