Перейти до змісту

Припинено виплату субсидій


nickel

Рекомендовані повідомлення

Хлопці, а давайте ви про це в цій темі поговорите. А в цій лише про мій конкретний випадок.
Не придумуйте ніяких депозитів і доплат. Доходи отримані в військовій частині, виплата проводилася на карту Приватбанку. Все, нічого іншого не дано. Давайте міркувати, виходячи з цього тезису. Якщо щось взнаватиму, то буду дописувати в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не придумуйте ніяких депозитів і доплат. Доходи отримані в військовій частині, виплата проводилася на карту Приватбанку.

 

Послуга "копілка" ("скарбничка") не була підключена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є можливість з'ясувати, які саме суми доходу, отримані від в/ч і від Приватбанку, було "приховано"? Можливо, має місце задвоєння?

Чи все ж були процентні доходи? Покупка залізничних квитків під час акції, коли повертали вартість зворотнього квитка, з карти, на яку надходила з/п від в/ч?

Бо банк не повинен нікуди звітуватись про виплачену ним з/п, якщо він не є податковим агентом по цій з/п. А по будь-якій з/п податковим агентом є роботодавець, а не банк, з яким в роботодавця укладений договір по зарплатному проекту.

до речі, на Правовий простір звертались (посилання давав на першій сторінці теми)

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доходи отримані в військовій частині, виплата проводилася на карту Приватбанку. Все, нічого іншого не дано. Давайте міркувати, виходячи з цього тезису. Якщо щось взнаватиму, то буду дописувати в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може щось придумати типу, на той час в квартирі не проживав?

Саме так департамент і мав зробити. Коли подавалися документи, вони мали створити комісію, яка мала підтвердити той факт, що військовий фактично не живе в квартирі і його доходи взагалі не мали враховуватися для надання субсидій ні з військової частини ні з Приватбанку. Але чомусь цього не зробили. Скоріше за все це той "людський фактор" - людині, яка приймає документи, пофіг дадуть комусь субсидію чи ні. Той факт, що людина в АТО вона проігнорувала, а просто прийняла документи і передала їх далі, наверх, туди де приймають рішення. А там навіть і не знали про військового, бо по тих документах, що відібрала "приймальниця", військовий - зовсім не військовий, а цивільний на звичайній роботі. Вийшло ніби це люди приховали факт перебування людини в АТО і отримання нею додаткового доходу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшло ніби це люди приховали факт перебування людини в АТО і отримання нею додаткового доходу.

Це не повинно перешкоджати зараз "бити на жалість" і повторювати це знову і знову - особа, дохід якої ніби-то не врахований, фактично не проживала в квартирі, оскільки перебувала в зоні АТО, і отримувала там ЗП, і з цієї ЗП не було ніякої можливості платити за компослуги - адже не проживала особа, і доступу до цієї ЗП не було у власника квартири. Додати довідку про перебування в зоні АТО, додати довідку про отриману ЗП за виконання обов'язків в зоні АТО.

Тільки при розмові з комісією трохи тон змінити (від того, що на форумі використовується) - нікого ні в чому не звинувачувати, а саме просити. Типу "є проблема, просимо допомогти", а не "ваші тут провтикали, на комісію не подали" - в чиновників зазвичай кругова порука, тому дуже раджу нікого ні в чому агресивно не звинувачувати.

В Правовий простір звертались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходив і до мене лист аналогічного змісту - в декларації не врахував путівку на відпочинок за кордон, яку мені подарували на роботі (навіть і не знав того що потрібно вказувати)! Я сумлінно сплатив суму зазначену в листі, попередньо відвідавши департамент соціального захисту та отримавши усне запевнення що в наступному місяці субсидія знову буде призначена - так і сталось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходив і до мене лист аналогічного змісту - в декларації не врахував путівку на відпочинок за кордон, яку мені подарували на роботі (навіть і не знав того що потрібно вказувати)! Я сумлінно сплатив суму зазначену в листі, попередньо відвідавши департамент соціального захисту та отримавши усне запевнення що в наступному місяці субсидія знову буде призначена - так і сталось!

В Вас напевно сума до повернення менша була? Я ще квитанцій не бачив і не перевіряв, але кажуть, що субсидії стільки не було, як просять повернути. Тобто схоже на те, що вони просять повернути усю суму наданих за той період субсидій.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сума була значно мена приблизно 750 грн., але вам однозначно необхідно поспілкуватись з працівниками деп. Соцзахисту щоб знати як діяти далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Якщо комусь цікаво:

Гроші не повертали, подали повторну заяву на субсидію, субсидію дали, прийшла повістка в суд на 31 березня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, мені цікаво. Який суд? Яка година? Хто займається цією справою?
Якщо тут не можна деталей, прошу надати в приват. Вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Якщо кому цікаво: було декілька судів. То вони не в той суд подали, то ще щось, але дякуючи @Woman7  усі суди виграні. Вони судових зборів заплатили мабуть більше ніж вимагали повернути. Лише вчора забрали оригінал рішення суду. Уся справа зайняла майже рік часу, але свої права варто відстоювати, бо їхні вимоги не завжди законні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Вони судових зборів заплатили мабуть більше ніж вимагали повернути

А хіба вони не звільнені від судового збору?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

А хіба вони не звільнені від судового збору?

 

ХЗ, може й звільнені, я не юрист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платять всі. з 01.09.15 всіх державних мудаків позбавили такого щастя, що вони не платять судзбір. Податкова та інші держоргани перестала харити в рази і це радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...