Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

Донецька обл. - кількість українських шкіл з 3,3% до 48,3% - це ж новітня русифікація, правда?

 

Ді, не парся, хлопці знайшли собі проблему, визначили собі як ціль і  винайшли обгрунтування для виправдання свого шовінізму в якості боротьби з проблемами суспільства 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Мій діалог з службою підтримки компанії "Воля" м.Київ:

"- Добрый день,оператор Ольга,слушаю Вас.

- доброго дня,я б хотів би продовжити дію акційної знижки.

- Вам будет удобна,если я буду говорить по русски?

- Я перепрошую,це служба підтримки української компанії "Воля"?Ви знаходитесь в Києві?

- Вібачтє.Назвіть,будь ласка,              номір Вашеґа             доґовіру.

- 223322

- Зараз я                  падівлюсь            чі єсть                     змоґа прадовження зніжкі.

- Пані Олю,я Вас прошу,краще розмовляйте російською.

- Спасиба."

 

проміжки між словами це паузи в розмові і саме цікаве,що на початку діалогу з автовідповідачем я обрав мову обслуговування українську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже біля трьох років перевіряю думку про те що "люди не міняються" і поки я просто прифігіваю з її суворої трушності. Темка натякає: вчи українську бо будеш мати проблеми.

Намальовуються в темі два-три кацапа і давай парити: нацизм, фашизм і срака-мотика. Хлопці, вже півтора року як в Україні забрали в кацапів ліцензію на звинувачення в нацизмі, фашизмі і іншій фігні, яку ваші єдинокровні радо використовують на практиці. Воістину, на злодії шапка горить. Хочете поговорити про нацизм і фашизм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проміжки між словами це паузи в розмові і саме цікаве,що на початку діалогу з автовідповідачем я обрав мову обслуговування українську.

 

набирають дешеву робочу силу

 

 

а ще часто буває:

 - здравствуйте, Вадим, мы рады вас слышать.

- добрий день, мені потрібно "щось там"

- хвилинку, зараз зробимо

 

і далі розмова йде гарною українською

 

p.s.

і питання, чому б не починати розмову українською, а потім, якщо абонент попросить, перейти на іншу

а то основна маса "обмоскалиних" як тільки чує російську -  зразу автоматично переходить на російську, чи то бояться що москалик їх не розуміє, чи просто бояться :(

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, а хотілось би по замовчуванню українське привітання :( 


Половина фірм з якими стикаюсь на українську не переходять і листи пишуть російською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, а хотілось би по замовчуванню українське привітання :(

 

 

угу,

хоча б в Україні :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на olx взагалі майже ніколи не переходять на українську 

 

я нікого не змушую переходити на українську, але нещодавно в двох київських інет магазинах оператори не розуміли українську - оце біда. "Извините - что, что?" Колись замовляв на луганському, то там я ще міг  це зрозуміти і перейшов на рос. А сидіти в києві і не знати укр слів - це біда.

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поціновувачі "пердіння", от як ви хочите, щоб вас світ поважав (і відповідно допомагав), якщо ви самі себе не поважаєте??? Ви, самі себе принижуєте!

Кацапи, тим і сильні, що вони чітко знають хто вони, и их язык - русский! В цих простих, банальних речах, закладена фундаментальна сила, якою може скористатися народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то основна маса "обмоскалиних" як тільки чує російську -  зразу автоматично переходить на російську, чи то бояться що москалик їх не розуміє, чи просто бояться

варіанти скінчились? Я, наприклад, починаю розмовляти українською, але якщо співрозмовник не відповідає солов'їною, то перехожу на російську "из-за снисхождения" до співрозмовника, наприклад. Так, звісно, щоб він мене зрозумів - я ж для цього спілкуюся, чи не так?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil, Підніміть статистику на тему національного складу України. Якщо вірити Вікіпедії станом на 2001рік в Україні було 17,3% росіян.

Це ті люди які вважали що вони росіяни. І що ж з ними робити?

В Україні повинна бути лише українська мова як державна. Тут я повнісю згоден з вами, з ромахою.

Але якщо українська влада почне силомиць забороняти інші мови то чим ми будемо відрізятись від тих же росіян, які забороняли нашу мову у минулому.

Державна мова - українська, одна єдина. Ніяких там двомовностей бути не повинно. Навряд чи в нас спрацює досвід Канади, де є провінція Квебек з французьскою мовою, чи Швейцарії де є чотири державних мови. Досить того що маємо купу проблем з найбільш російськими регіонами: Луганщиною та Донбасом.

Але не можна заборонити на побутовому рівні інші мови. Ту ж саму російську. Чи білоруську, чи кримськотатарську. Бо людина, яка асоціює себе з іншою національністю, повинна не забувати своїх коренів. Інакше стане "Иваном, родства не помнящем"

У 30-х роках минулого століття, німецькі нацисти почали знищувати тих же євреїв у своїй державі. Багато з тих єврейських родин при цьому жили у Німеччині дуже і дуже багато років. Звичайно що євреї почали тікати з Німеччини Гітлера. Один з тих, хто втік був Ейнштейн. І що від цього нацисти отримали?

Я розумію що така паралель не дуже доречна. Але ж дуже просто смертельно образити людину, перетворити на ворога.

P.S. Один мій знайомий розповідав про добровольців з Донецької області які воювали та воюють з російськими окупантами там, на Сході. Вони практично ніхто не знає українську мову, але, на мою думку, вони більші українці, ніж ми, диванні вояки, усі разом взяті.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є імперії розвитку і є імперії деградації. До імперій розвитку відносилась Британська, Австро-Угорська, Римська, Грецька імперії. Щось там розвивали Іспанська, Португальська, але рівень розвитку був значно слабший, якщо ще й був. Після них "варвари", ті хто зміг вижити,  отримували якісно кращий рівень життя, культуру і кращу систему державотворення в порівнянні з своїми сусідами. 

А були імперії знищення, деградаці, імперії мордору, однією з яких була і московська імперія, яка прославилась практично виключно знищенням всього культурного надбання колоній, постійним переписуванням історії під свої потреби, і крадіжкою більшості культурних символів. Така імперія за своєю суттю нічого позитивного не могла дати своїм колоніям. Вони всі виглядали і виглядають більш здеградованими від тих, кого та чаша оминула. Деградація в промисловості через імперську економічну модель, культури і суспільного розвитку, взаємостосунків.

Навіть найсвітліші християнські свята ми святкуємо осібно від світу - у нас піст)))


 

Vergil, Підніміть статистику на тему національного складу України. Якщо вірити Вікіпедії станом на 2001рік в Україні було 17,3% росіян.

Це ті люди які вважали що вони росіяни. І що ж з ними робити?

Зараз ця статистика змінилась з утворенням лугандону і крадіжкою Криму при допомозі тих же росіян. Що з ними робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електронщик, корява в тебе пропаганда, з пальця висосана і логіка і підмішування фактів і перегиби.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рускі не сильні, а тупі, вони більше однієї мови не можуть вивчити і то говорять і пишуть своєю мовою гірше, ніж не носії мови.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електронщик, корява в тебе пропаганда, з пальця висосана і логіка і підмішування фактів і перегиби.

 

Взагалі то я нікого не пропагую. Це моя власна думка.

 

Vergil, Підніміть статистику на тему національного складу України. Якщо вірити Вікіпедії станом на 2001рік в Україні було 17,3% росіян.

Це ті люди які вважали що вони росіяни. І що ж з ними робити?

Зараз ця статистика змінилась з утворенням лугандону і крадіжкою Криму при допомозі тих же росіян. Що з ними робити?

далеко не всіх. А зрадників... хто кров'ю себе не заплямував, позбавляти громадянства і висилати з України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, не рівняй по тих, з ким ти спілкуєшся, всіх росіян.

Якщо вже на те пішло, то видатних людей-росіян набагато більше в історії, ніж українців.

 

Але суть то в іншому! Той "русській", про якого ви толкуєте - це зовсім інша "порода"! Це вони самі себе видають за РУССКІХ, а ви за ними повторюєте! Я ж, в розмовах з ними, коли справа доходить до таких полемік, починаю виясняти, до яких саме "русських" вони себе відносять??? ;)

В дійсності, вони зараз самі загубили себе в історії, вони хочуть однією дупою бути і в царській Росії, і в СавєцкамСаюзє! Тобто, вони себе позиціонують нащадками ВСІХ! - і древніх русичів, і русскіх часів царя-батюшки, і РУССКІХ-савецкіх!

 

Короче, справа не в русскіх, а в казлах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Є імперії розвитку і є імперії деградації. До імперій розвитку відносилась Британська, Австро-Угорська, Римська, Грецька імперії. Щось там розвивали Іспанська, Португальська, але рівень розвитку був значно слабший, якщо ще й був. Після них "варвари", ті хто зміг вижити,  отримували якісно кращий рівень життя, культуру і кращу систему державотворення в порівнянні з своїми сусідами. 
Я не історік і не вчений, але... Рома, ШО В ТЕБЕ В ГОЛОВІ???? Де Португалія, а де США??? Завдяки Амеріго Веспуччі (флорентієць) штати стали такою державою??? Та харош бухать вже!!!!!!
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не історик і я не знаю що в тебе в голові. Я не бухаю. Що значить де Португалія а де США? При чому США до Португалії я також не знаю, це твоє. Ти не в курсі що португали мали величезну імперію і наприклад Бразилія говорить саме португальською а не іспанською мовою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми немаємо спільної історії, оскільки за всіх часів московська імперія заперечувала наше існування, існування моєї нації і моєї мови. Я неведимка, мене немає, я говорю невідомою мовою.

Мого прадіда з великою родиною вислали в Сибір бо він був священником. Там був і мій п'ятирічний батько. Тому я не знаю якою падалью потрібно бути, щоб ще квікати в сторону українців про всякі нацизми і фашизми. Ви все життя нас вбивали, винищували наші сліди, хотіли стерти повністю з лиця землі і я не знаю яким чудом все ж ми залишились. Те що кацапія розвалиться немає сумнівів, бо за всіма законами, якщо зроблено стільки зла за це прийдеться відповісти. Не шукайте собі виправдань, їх немає, бо вбивали ви постійно, знищували постійно. Це у вас виходило на відміну від творення чогось хорошого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кейс, тут все однозначно, бо те що принесла Київська русь було потоптане Ордою, яка отримала повне домінування і фактично визначила ментальні особливості народів цих територій. Тому не варто шукати споріднення, через ці пошуки нас реально вбивали, переважно вистрілами в спину. Можливо в історичному плані це і не випадково, можливо чогось нам бракувало, але є і менші і слабші народи які живуть собі прекрасно бо їм з сусідами повезло. Нам неповезло, тому треба відгороджуватись а не шукати в канібалах людяність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil, Підніміть статистику на тему національного складу України. Якщо вірити Вікіпедії станом на 2001рік в Україні було 17,3% росіян.

Це ті люди які вважали що вони росіяни. І що ж з ними робити?

В Україні повинна бути лише українська мова як державна. Тут я повнісю згоден з вами, з ромахою.

Але якщо українська влада почне силомиць забороняти інші мови то чим ми будемо відрізятись від тих же росіян, які забороняли нашу мову у минулому.

Державна мова - українська, одна єдина. Ніяких там двомовностей бути не повинно. Навряд чи в нас спрацює досвід Канади, де є провінція Квебек з французьскою мовою, чи Швейцарії де є чотири державних мови. Досить того що маємо купу проблем з найбільш російськими регіонами: Луганщиною та Донбасом.

Але не можна заборонити на побутовому рівні інші мови. Ту ж саму російську. Чи білоруську, чи кримськотатарську. Бо людина, яка асоціює себе з іншою національністю, повинна не забувати своїх коренів. Інакше стане "Иваном, родства не помнящем"

У 30-х роках минулого століття, німецькі нацисти почали знищувати тих же євреїв у своїй державі. Багато з тих єврейських родин при цьому жили у Німеччині дуже і дуже багато років. Звичайно що євреї почали тікати з Німеччини Гітлера. Один з тих, хто втік був Ейнштейн. І що від цього нацисти отримали?

Я розумію що така паралель не дуже доречна. Але ж дуже просто смертельно образити людину, перетворити на ворога.

P.S. Один мій знайомий розповідав про добровольців з Донецької області які воювали та воюють з російськими окупантами там, на Сході. Вони практично ніхто не знає українську мову, але, на мою думку, вони більші українці, ніж ми, диванні вояки, усі разом взяті.

 

Мовне питання, це той же самий фронт, де кулі і снаряди - це ідеї, міфи і історія в потрібній інтерпритації. А, відбувається ця війна, не на полі бою, а в людських головах. Якщо, ми не виграємо, цю найважливішу бородьбу, нічого іншо на не світить. Подивись уважно, як "рускій мір" так успішно захопив російсько-мовний схід, і це завдяки російській мові, якою десятиліттями видовбували людям рештки мозку. Маса людей на сході, воювала і померала практично за ідею, от чого можна добитися правильною інформаційною політикою.

Тому, в цьому питанні, не може бути компромісів! Це війна друже, або ми, або нас, третього нема і втихаря відсидітися не вдастьтся!

Повна дерусифікація (навіть примусова)  

 

 

 

рускі не сильні, а тупі, вони більше однієї мови не можуть вивчити

 

І цього цілком достатньо, щоб загнути бздика хахлам і лякати цілий світ. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег Скрипка закликає дати українцям спокій   (oryginal rus.)

skripka.png

 

Український музикант і соліст гурту «ВВ» Олег Скрипка став учасником антивоєнного флешмобу «Вітання звідти сюди». Він виступив із зверненням до Росії із закликом залишити Україну в спокої.

У своїй вимозі Скрипка заявив, що в даній ситуації важко що-небудь сказати. Але спілкування є запорукою успіху і вирішення проблем. Українець побажав росіянам ніколи не випробувати те, що випало на долю України. Адже багато людей втратили близьких і друзів, тих, хто міг би внести свій внесок у справу миру.

А ще Скрипка побажав росіянам миру, щастя і добра. Музикант підкреслив, що росіян в Україні чують, але зв'язок односторонній. Адже нам ніхто не хоче відповісти взаємністю.

«Ми хочемо, щоб ви нас залишили в спокої, щоб ми самі вирішували, в якій країні і з яким політичним ладом нам жити», - сказав музикант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Мовне питання, це той же самий фронт, де кулі і снаряди - це ідеї, міфи і історія в потрібній інтерпритації. А, відбувається ця війна, не на полі бою, а в людських головах.

Згоден повністю. На жаль росіяни це мистецтво опанували краще ніж ми. Я, наприклад, не бачу жодної ідеї, яку може запропонувати наша влада.


Подивись уважно, як "рускій мір" так успішно захопив російсько-мовний схід, і це завдяки російській мові, якою десятиліттями видовбували людям рештки мозку. Маса людей на сході, воювала і померала практично за ідею, от чого можна добитися правильною інформаційною політикою.

Все ж таки думаю що більш завдяки економічним питанням. Якщо багато хто їздив на заробітки у РФ (забуваючи про те що Москва, Пітер живуть набагато краще ніж решта РФ).

Ну і не треба забувати ким заселявся Донбас після Голодомору.


Повна дерусифікація (навіть примусова)

Якраз це і є нацизм.

Ви розумієте що тоді те, що відбувається на Сході буде грою у пасочки у пісочниці?

Ви хочете зробити ворогами всіх російськомовних?

Мало вторгнення росії у нашу країну, так ви ще хочете громадянську війну?

 

Дерусифікація не повинна бути примусовою, якщо ми не хочемо розвалити країну. Є кращі методи: пропаганда нашої, української мови. На жаль в нас фактично відсутній кінематограф, я не бачу ні фантастики, ні детективів, нічого такого масового, що зроблено в Україні. Ось це повинно бути державною політикою! Щоб я мав змогу почитати українську книгу, подивитись український фільм, а не якійсь дегенеративні россеріали.


Ви нічого не сплутали? Добре подумайте, що Ви таке написали. Москалі забороняли нашу мову на нашій території, а ми лише хочемо її захисту на нашій території, різницю вловлюєте?

Звичайно розумію! На жаль так складається що нам треба захищати свою мову на своїй території (особливо там де наша територія окупована). Але куди ми зайдемо, якщо будемо забороняти інші мови, як тут дехто пропонує? Чи я не так розумію?

Державна мова - виключно українська.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...