Перейти до змісту

Порадьте баньку


Polehan

Рекомендовані повідомлення

Прошу поради громади. Знаючі люди, порадьте баньку. Наприкінці місяця маю день народження, і так я не хочу отого застілля, немитого посуду і тд, в цьому році виникла ідея відсвяткувати чоловічою компанією, зібрати друзів, завести всіх в баню, напоїти пивом, і накормити всякими вкусностями до пива. Так як в бані я був за своє життя аж раз(і той не в адекваті) то прошу порекомендувати сауну, шоб столик був, чисту і затишну. Хлопів набереться від 5 до 8 чоловік. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі в "101км", 5 годин по 300грн і шоста в подарунок. Є кухня з адекватними цінами, алкоголь можна приносити свій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баня - це користь та насолода, свого роду ритуал для людей, що розуміються на відпочинку. Думаю, не найкраще місце для святкування дня народження. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, 1500 грн? О_о якось круто..кухню не тра, всі вкусняхи до пива будуть привезені з собою) тай далекувато трохи буде 


butaha,я не збираюсь святкувати, я хочу попаритись а після того попити пива зі смаколиками, без фанатизму і рагаловкі=)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є стара закрита тема

Є "актуальна" (останній допис ще аж в 13-му році)

Ця вже після "актуальної", з 13-го року, але теж вже давно не апалася

... може в них що цікаве вичитаєш...

 

Тут можна побачити як перелік, так і відгуки про них

І тут є перелік

 

А порадити? Ну ти ж, певно,  здогадуєшся, що тут залежить не стільки від кількості народу, скільки від твого бюджету ;)

А кількість народу особливого значення не має :) платиш то за час, а не за "поголів'я" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо в Беліссімо на Пугачова найкраще буде, й пиво розливне приносять й бар є й ціни більш меньш адекватні, тільки загодя треба взнавати про вілні години, можна й не втрапити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас сауна і баня то трохи різні речі...сауна суха,баня мокра...ну це вже наші так придумали,хоч насправді це одне і те ж саме.

Головне шукай баньку на дровах...наші сауни не раджу,бо там електрокаміни,і віничком не попаришся,і з пивком опасно,бо можна обпекти 5-ту точку :D

Я з сімєю регулярно банькуєм :beer:  :beer:  :beer:  в брата,це просто ваааах...

А на рахунок бані спитай в зустрічі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...