Перейти до змісту

Як розблокувати Samsung Galaxy Alpha?


Рекомендовані повідомлення

Є в жінки телефон Samsung Galaxy Alpha SM-G850F. Європеєць. Купувався з рук, тут на борді, звідки точно привезений -- не знаю.

Сервісною прошивкою регіон змінений на SER (Росія), прошивка стокова, приходять ОТА оновлення з українською мовою, Knox 0x0. SIM-картка МТС. Рік телефон працював без проблем, а сьогодні раптом сказав, що робота в даній мережі заблокована і потрібно ввести код розблокування, щоб працювати з цією SIM-карткою.

Чи є спосіб безкоштовно його розблокувати? Всі онлайн-сервіси, які я знайшов, продають коди розблокування, прив'язані до IMEI, ціни від 20 до майже 50 доларів.

Можливо, можна розблокувати зміною прошивки? Чи якоюсь кастомною прошивкою, чи через отримання root прав? Тікання Knox не хвилює, бо гарантії на телефон однаково немає. Але звісно, хотілося б зберегти можливість отримання ОТА оновлень. Можливо, можна якось розблокувати, а потім повернути стокову прошивку?

P.S. Користуватись Odin'ом вмію, прошити сам можу, тому поради потрібні не зовсім на рівні чайника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занеси на Варшавку, мясний відділ, перший поверх. Якщо це можливо зробити - то тобі там зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, куди можна занести я знаю. В першому пості я написав, що потрібні поради не як для чайника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував пару тижнів назад для жінки Самсунг(новий) в Польщі! На коробці писало що лише для Європи! Привезли в Луцьк включили попросив теж код(пін) мережі! Прочитав на форумах що треба 5хв використати його в европейській мережі! наступної поїздки в Польщу вставив сім(європейську) побазікав на 5хв! І все порядок розблокований! П.С. читав на форумах що це спєцом робить виробник щоб боротися з ціновою політокою та котрабандою! А так тіпа вже легке б\в! Ціна телефону 4200грн! розетка продавала за 5799грн! різниця суттєва! Можливо Ваш телефон треба було відразу не прошивати а зробити по мому алгоритму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав про таке в темі на 4пда про Ноути 3 привезені з Європи. Працює тільки спосіб описаний vagusом (з новими моделями і це вже не працює) або через введення коду. Тільки коди тоді дешевші були. Прошивка нічого не дасть. Дивно, що телефон пропрацював майже рік, як правило, блокування відбувалось не більше, ніж через місяць. У мене самого Ноут 4 з Європи, трохи налякав ти мене Plum.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є така практика за кордоном, наприклад студент купує лочений телефон, потім пише заяву , що він не має грошей , а треба користуватись іншою картою блаблабла і йому знімають лок на рік часу.

Через рік, або при скиданні налаштувань, чи прошивці лок включається відразу.

Також може просто бути збій у памяті фізичній телефону і він питає код.Такий варіант найгірший, бо флешку навряд чи заміниш.

Дати комусь, хто їде закордон, щоб поставив їх сімкарту, або спробувати тут рідну карту, може через роумінг пробє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його можна розлочити перманентно, на рівні модема, але потрібен сабж типу Z3x box чи подібний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=506527&st=100 потрібен рут, допомагає не завжди, не всім, але хоч щось.

А телефон був привезений новим? Ним що в країні звідки він презений ніхто не користувався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авряд чи зараз все настільки просто, але була у мене пролемка із Київстаровським телефоном, типу Aero (Huawei G7210).

При спробі поставити туди МТС сімку, він матюкався. просив код. Шукав довго. Знаходив сайти із "лівими кодами". Просил грошей. Теж цікаві суми були.

Але на одному ресурсі, мені вдалося поговорити із чоловіком, який за допомогою програмки їх генерив. (попросив код для розблокування).

Тижнів через 2 він відписав (черга..) і надав код. Код підійшов! Телефон розблокувався і я вкинув у нього МТС сімку.

Це я до того, що можна трошки довше пошукати. Я реально шукав довго.

Наші і рашистські форуми результатів не давали. Або просили грошей. Як і більшість іноземних / іншомовних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував пару тижнів назад для жінки Самсунг(новий) в Польщі! На коробці писало що лише для Європи! Привезли в Луцьк включили попросив теж код(пін) мережі! Прочитав на форумах що треба 5хв використати його в европейській мережі! наступної поїздки в Польщу вставив сім(європейську) побазікав на 5хв! І все порядок розблокований! П.С. читав на форумах що це спєцом робить виробник щоб боротися з ціновою політокою та котрабандою! А так тіпа вже легке б\в! Ціна телефону 4200грн! розетка продавала за 5799грн! різниця суттєва! Можливо Ваш телефон треба було відразу не прошивати а зробити по мому алгоритму!

В мене та сама ситуація була з телефоном після 5хвилин розблокувало телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе був SIM-Lock, а в ТС, скоріше всього, Region Lock.

Язнаю. Я про саму суть.

Тобто світ не без добрих людей і не всі це роблять за бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,тільки щось тисячі користувачів залочених Samsung'ів змушені були платити за коди розблокування, може вони всі гірше вміють гуглом користуватись чи тупіші всі скопом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може вони всі гірше вміють гуглом користуватись чи тупіші всі скопом?

хз. Всяке може бути.

Я чомусь безкоштовно зняв сім-лок. Як і описував. А інші платили гроші. Що я не так зробив?

Хоча так само тисячі людей з залоченими сімка-ми платили гроші! Виходить, що гуглом правильно користуватися вміють не всі.

А ще, я знаю кілька десятків людей ,які з комп'ютером не дуже дружать. А дехто взагалі не дружить. І google для них взагалі іноземний матюк.

Тому не потрібно робити поспішних висновків. Добре що ти настільки просунутий юзер усіляких модних і дорогих гаджетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь безкоштовно зняв сім-лок. Як і описував. А інші платили гроші. Що я не так зробив?

Не хочу розвивати оффтоп, але якби все було так просто цей спосіб вже б давно був на XDA чи 4PDA, при чому у розділі FAQ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу розвивати оффтоп, але якби все було так просто цей спосіб вже б давно був на XDA чи 4PDA, при чому у розділі FAQ.

були, яле як застарілі.

В якості оффтопу поясню.

Там хитра прога яка генерить код по ІМЕІ. Раніше, прога була халявна (Як і більшість хороших речей) потім, автори зрозуміли, що втрачають десятки тисяч доларів і зробили її платною. майже скрізь, де можна було - безкштовний варіант (авторське прво і т.д.) грохнули. А хто купив прогу, то робив добро. Часом добро, а часом і за бабло. І між іншим було десь (проскакувало) таке, що на форумах добрі люди таким займаються.

така ж фігня і з нотіками. Коли лочиться вінт, чи біос. Пишуть листа у техпідтримку і вони присилають коди розблокування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...