Перейти до змісту

Увага ! Усім водіям і не тільки !


Garfild

Рекомендовані повідомлення

Увага !!! Усім водіям і не тільки ! У с. Забороль на в`їзді у село є магазин " Забіяка ", так ось там під колеса машин підкладають дошки з цвяхами. Літом у мого знайомого сталась прикра ситуація : пробив колесо і коли замітив, то уже від`їхав далеченько, вийшов,щоб подивитись, що сталось,( машину не закрив) , і його обікрали, вони їхали за ним і стежили ,потім старенький телефон і документи підкинули на в`їзді, одна жіночка знайшла і віднесла у магазин, а гроші і новий смартфон пропали. Чи подавав заяву у міліцію я незнаю. Два тижні тому, мені також підложили такі ж самі дошки, але дякувати Богу, мій чоловік замітив їх. Ми попередили у магазині і виявляєтся, що це вже не перший такий випадок і в міліції написана заява, але......дошки з цвяхами і надалі підкладють! Будьте обережні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і районна міліція незнає шо робити, так важко ка живця зловити, чи мо.. кришують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічього не зроблять. В нас міліції майже немає, багато на бурштині. Можуть зловити лише випадково...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Забіяки там нормальний, навіть престижний магазин.Може і відеоспостереження поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є відеонагляд , але тільки на площадці перед самим магазином, на іншій немає, а ще, коли я повідомила про це продавців, то звернула увагу, що у магазині висить декілька телевізорів, по яких крутять рекламу і тоді я запропонувала їм замість реклами краще включити зовнішній відеоагляд і тоді кожен водій може, знаходячись у магазині, бачити своє авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дошки з цвяхами"! шо за брєд?! Яким дебілом потрібно бути, щоб їздити по дошках?!

"вийшов подивитись" "вони їхали позаду і обікрали..."...а він що,. вийшов подивитись і заснув?! не помітив, як машина з-позаду зупинилась, що з неї вийшов хтось, що лізе до нього в машину?!?!? "стежили за ним..." ну галіматня повна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"варшавка", стоянка біля "Формули". працюють парою. щойно я вийшов з машини, підбіга "типовий дядько" та розпитує якусь дурню, типу чи працює сьогодні авторинок в Рівному. поки те-се, другий в той самий час підходить обережно до машини з зворотньої сторони та дивиться по салону що погано лежить. я б ніколи не здогадався, якби не мав звичку ставити на охорону автоматом, одразу виходячи з машини, а помітив, бо спрацював сенсор – другий поц дуже сильно смикнув в дверях за ручку й сигналка дзеленькнула.

будьте уважні! бо розхрахунок якраз на те, що людина вийде з машини та одразу відволічеться на першого зловмисника не закривши всі двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дошки з цвяхами"! шо за брєд?! Яким дебілом потрібно бути, щоб їздити по дошках?!

"вийшов подивитись" "вони їхали позаду і обікрали..."...а він що,. вийшов подивитись і заснув?! не помітив, як машина з-позаду зупинилась, що з неї вийшов хтось, що лізе до нього в машину?!?!? "стежили за ним..." ну галіматня повна!

це не брєд !!! і не їздити по дошках з цвяхами, читайте уважніше,а вони/він підкладають їх вам під колесо і розраховують на те, що коли ви будете виїзджати з парковки !!! то однозначно наїдете на цю дошку !!! так, звичайно вони за вами стежать, а вийшовши з машини, подивитись що сталось, не кожен водій зачиняє її і вони на це розраховують !!!

і доречі у магазині про це знають !

"дошки з цвяхами"! шо за брєд?! Яким дебілом потрібно бути, щоб їздити по дошках?!

"вийшов подивитись" "вони їхали позаду і обікрали..."...а він що,. вийшов подивитись і заснув?! не помітив, як машина з-позаду зупинилась, що з неї вийшов хтось, що лізе до нього в машину?!?!? "стежили за ним..." ну галіматня повна!

доречно читати УВАЖНІШЕ !!! Ми попередили у магазині і виявляєтся, що це вже не перший такий випадок і в міліції написана заява, але......дошки з цвяхами і надалі підкладють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дошки з цвяхами"! шо за брєд?! Яким дебілом потрібно бути, щоб їздити по дошках?!

"вийшов подивитись" "вони їхали позаду і обікрали..."...а він що,. вийшов подивитись і заснув?! не помітив, як машина з-позаду зупинилась, що з неї вийшов хтось, що лізе до нього в машину?!?!? "стежили за ним..." ну галіматня повна!

Повір що такі сонні дебіли є і дуже не мало! які на ходу ловлять гав! А тут ще така схема якраз для затурканих! Ти правий по свому зі своєї точки зору яку навіть і я поділяю! От наприклад у мене я навіть не розумію щоб вкрали у такому випадку! Документи сховані окремо! Гроші на кармані причому навіть без гаманця! Напевно такі діячі(злодії) розраховують на барсєточкі! я собі уявляю картину; їде дядя(50-60років) обовязково тре щоб була барсєтка! тут така схема бах-трах і укралі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дошки з цвяхами"! шо за брєд?! Яким дебілом потрібно бути, щоб їздити по дошках?!

"вийшов подивитись" "вони їхали позаду і обікрали..."...а він що,. вийшов подивитись і заснув?! не помітив, як машина з-позаду зупинилась, що з неї вийшов хтось, що лізе до нього в машину?!?!? "стежили за ним..." ну галіматня повна!

Повір що такі сонні дебіли є і дуже не мало! які на ходу ловлять гав! А тут ще така схема якраз для затурканих! Ти правий по свому зі своєї точки зору яку навіть і я поділяю! От наприклад у мене я навіть не розумію щоб вкрали у такому випадку! Документи сховані окремо! Гроші на кармані причому навіть без гаманця! Напевно такі діячі(злодії) розраховують на барсєточкі! я собі уявляю картину; їде дядя(50-60років) обовязково тре щоб була барсєтка! тут така схема бах-трах і укралі!

це якраз про мого знайомого, йому за 50 і була барсетка, хоча, як він казав, то і сам не зрозумів, як це сталось що, коли вийшов з машини, то не зачинив її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...