Перейти до змісту

Щиросердечна дяка користувачу vaz75


areshkov27

Рекомендовані повідомлення

Шановний Сергію vaz75 щиросердечно дякую Вам за таку допомогу, чесно кажучи я думав що таких людей уже немає але я помилявся. Дай Боже Вам міцного здоров'я.

Нажаль діагноз підтвердився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Мами виявили Гіобластому головного мозгу, реально після поховань двох близьких люблячих людей Тата і Баби грошей на лікування критичноо невистачає. Дякувати Богу Сергій відгукнувся і купив дорогий препарат який потрібен був для мрт.

напевно за це

Не за це!!!

А за те що він відгукувався і допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен бордівець теж може допомогти. Хлопець реально потребує допомоги. Він скромний, сам не попросить, Але уявіть собі, вмирає бабуся, менше ніж за місяць батько, через місяць в мами віднімає ноги, А сьогодні підтверджують в неї рак мізків. А як вам? А хлопець не здається. Я не міг пройти осторонь. Але я не олігарх, тому закликаю долучитися до допомоги Анатолію.

Пишіть йому в приват. Хто знає дієві благодійні організації, пишіть.

Дякую за увагу, плюсувати мені не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен бордівець теж може допомогти. Хлопець реально потребує допомоги. Він скромний, сам не попросить, Але уявіть собі, вмирає бабуся, менше ніж за місяць батько, через місяць в мами віднімає ноги, А сьогодні підтверджують в неї рак мізків. А як вам? А хлопець не здається. Я не міг пройти осторонь. Але я не олігарх, тому закликаю долучитися до допомоги Анатолію.

Пишіть йому в приват. Хто знає дієві благодійні організації, пишіть.

Дякую за увагу, плюсувати мені не треба.

Ні, друже Сергій, плюсувати "тебе" -ТРЕБА! Люди з "великим" серцем-рідкість.Пишу це щиро.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, звісно, розчулений. Тому на правах "захваленого", трошки по-апаю тему. Допомагайте, хто може. Не випийте келиз пива, Скуріть на цигарку менше. По-можливості не поїдьте на авто, а пройдіться пішки...А зекономлені кошти на правте на благе діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордівчани! Будь ласка дуже Вас прошу на завтра Мамі знову назначили мрт з контрастом, чесно я вже вижався на ті гроші сам немотяну, будь ласка допоможіть хто чим може.

Щиросердечно Дякую.

озвучте номер картки

5363 5423 0349 9082

ДЯКУЮ ЩИРОСЕРДЕЧНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получатель Навроцкий Сергей?правильно?

да,Навроцький Сергій Васильович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордівчани! Будь ласка дуже Вас прошу на завтра Мамі знову назначили мрт з контрастом, чесно я вже вижався на ті гроші сам немотяну, будь ласка допоможіть хто чим може.

Щиросердечно Дякую.

озвучте номер картки

5363 5423 0349 9082

ДЯКУЮ ЩИРОСЕРДЕЧНО

Якщо вже ти розмістив номер картки тут, то будь готовий до розводів.

Не вздумай написати тут номер телефону, тим більше тестя.

На всяк випадок попередь його щоб ніколи нікому не вірив про переказ від Юр. особи, про переказ з іншого банку і що для цього треба підійти до банкомату і щось там клацати.

Ну і само собою не повідомляти нікому срок дії і СВВ код.

Про розводи можна почитати в інеті або подивитись на Ютубі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...