Перейти до змісту

СПАСИБО МИЛИЦИИ


sveta.anna3710

Рекомендовані повідомлення

МОЖЕТ НЕ В ТЕМУ, ПОТЕРЯЛА СЕГОДНЯ СУМОЧКУ, ПОЗВОНИЛИ С МИЛИЦИИ НА ТЕЛЕФОН, ВСЕ НА МЕСТЕ, ВКЛЮЧАЯ САМОЕ ЦЕННОЕ - КОЛЕЧКО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЕ ТОЧНО! ДЯКУЮ ТІЙ ЛЮДИНІ, ЩО ЗАНЕСЛА СУМКУ ДО МІЛІЦІЇ, А ЩЕ В МЕНЕ МЕНЮ НА ТЕЛЕФОНІ НА НІМЕЦЬКІЙ, ТО ЯКОСЬ ЗДОГАДАЛИСЬ ДОЗДВОНИТИСЬ, ОСЬ І БУЛА НАГОДА ВИКОРИСТАТИ ІНОЗЕМНУ МОВУ, МОЛОДЦІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно більше слів подяки заслуговує той хто знайшов і заніс у міліцію. а міліція зробила свою роботу (не виключено що побоялися поцупити щось із сумочки вважаючи що може бути перевірка на чистоту кадрів).

p/s/ якщо пані володіє німецькою, то сором не вміти спілкуватись українською!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б CAPS вимкнули і було б взагалі все чудово, тут не УТОС. :)

да просто мала на ноуті кнопки залила водою та й позалипали, ледве написала взагалі ;)

напевно більше слів подяки заслуговує той хто знайшов і заніс у міліцію. а міліція зробила свою роботу (не виключено що побоялися поцупити щось із сумочки вважаючи що може бути перевірка на чистоту кадрів).

p/s/ якщо пані володіє німецькою, то сором не вміти спілкуватись українською!

Так ніби вмію, то на телефоні немає української, він в мене "європеєць", а "розлочити" не було потреби. І так працює нормально. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, малі вони такі)

Від міліції, справді, неочікувано - такий жест доброї волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від міліції, справді, неочікувано - такий жест доброї волі.

Тут просто робити нічого не було потрібно :) Якби ТС сама звернулася в міліцію про втрату сумочки, думаю все було б не так радужно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...