Перейти до змісту

Порадьте заспокійливий засіб


viktor111

Рекомендовані повідомлення

Востаннє куди ходив -- клуб Інсайт.

тренер Паліївець В'ячеслав Анатолійович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Підтримую попередні записи.

З дешевших болгарська валерьяна.

З дещо дорощих - новопасит (колись мав виступ на сцені, то дві таблетки зробили спокійного як удава).

З народних - настойка пустирника та меліса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все потрібно підбирати індивідуально, але найкраще це якесь ваше хобі, занняття яке відволікає, ну або ж якщо є змога то інтимчику хорошого з хорошою і приємною. Удачі і будьте здорові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чай з мелісою та мятою, випробувано.

Перед сном теплий трав"яний чай (меліса, м"ята, собача кропива (пустирник)...) в прикуску з медом. Протягом дня також пити заспокійливий чай. Як вже говорилось вище, прогулянка, фізичні вправи і цікава книга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я вже запутався, стільки інфи , що неможу розібратися чим заспокоїти душевну біль(((

проконсультуюся завтра ще в аптеці

Доброго вечора!

Для початку я би Вам не радив отримувати поради щодо придбання ліків у аптеці за порадою ровізорів.Вони знаються на ліках, але разом з тим не є лікарями!!!!! Особисте здоров"я в тому числі і духовне це питання дуже індивідуальне і краще всього звернутися до фахівців (лікарів). Хоча би до терапевта!!!! Є дуже багато факторів на яких вкрай необхідно звертати уваги. Зокрема це симптоматику( тривожність, збудженість, неможливість сконцентруватися, дратівлисть, безсоння і т.д. і т.п.), а також особисту переносимість тих чи інших ліків. Тому рекомендую звернутися до компетентних фахівців....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже всім дякую, дуже приємно що відгукнулися, всім приємної ночі та файних снів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який спортзал порадите

Молодець, козаче! Краще спорт, ніж пігулки і всілякі настоянки. Добра маківара, краще ніж хімія.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігассє ви тут всі експерти... :sq_ye: Мені сорок років і ні разу не переймався таким, а тут прям клуб анонімних любителів заспокійливого! То вже якась проблема нації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігассє ви тут всі експерти... :sq_ye: Мені сорок років і ні разу не переймався таким, а тут прям клуб анонімних любителів заспокійливого! То вже якась проблема нації.

Причому, Ді, молодої її частини....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персен http://irecommend.ru/content/2-istorii-kak-persen-menya-spas-i-odna-kak-ya-chut-ne-soshla-s-uma-ot-nego

склад: 1 таблетка містить 50 мг екстракту валеріани (Extr. Valerianae), 25 мг екстракту меліси (Extr. Melissae) та 25 мг екстракту м’яти перцевої (Extr.Menthae piperitae);

Термін лікування необмежений. Навіть при тривалому застосуванні таблеток або капсул звикання не спостерігається.

Після припинення лікування абстинентного синдрому невідмічалось.

Словения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ліками треба акуратно, можуть бути неприємні побічні ефекти.

Є різні методики , аутотренінги для розслаблення тіла та розуму.

В сучасній психології їх чимало. Можна просто записати на мобілку , ввечері лягти в кімнаті, де ніхто не буде заважати ,включити навушники і слідувати голосу інструктора.Все дуже просто.

Наприклад, це релаксація Шульца або йоганідра. Дають дуже хороший ефект, знімають емоційні блоки та стрес, причому без медикаментозного втручання. І інтернеті їх можна скачати чимало. Я рекомендую йоганідру, можу скинути

Адже , якщо у Вас є якийсь емоційний блок, то ні заспокійливими , ні горілкою Ви його не розблокуєте, лише будете заганяти всередину.

А треба, щоб цей блок розкрився, одразу стане легше і на душі, і на тілі. Адже емоційні блоки локалізуються на тілі у вигляді м`язових напружень або психосоматичних хвороб чи функціональних розладів

Аутотренінги діють поступово, як заняття в спортзалі,ефект накопичується, але вже після першого сеансу можна відчути полегшення.

Можна звернутись до психолога, він порадить якісь подібні методики .

Ще я б рекомендував би зайнятись хатха-йогою або тайчі, після йоги зазвичай тіло гармонізується, блоки послабляються, виникає відчуття розслаблення, енергія краще починає циркулювати в тілі, що в свою чергу позитивно впливає на стан розуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Таблетки лишь снимают симптомы. Легкие таблетки на короткий срок, а антидепрессанты на более долгий срок. Но не одни, а ни другие не устранят проблему. Обратитесь к психиатру. В этом нет ничего зазорного. Психиатрия лечит не только шизофреников, но и людей с легкими расстройствами нервной системы от стрессов: бессонницу, хроническую усталость(вернее помогают ее лечить), депрессии разных происхождений. Есть методы не только медикаментозные. Не вчитывался, но видел, что зал предлагали- ни в коем случае. При наличии симптоматики депрессий нельзя давать серьезные нагрузки на организм - стресс для мышц лишь усугубит состояние. Верно сказал ODZER, йога в данном случае - это лучший вариант, и легкое неспортивное плавание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ДРУЗІ. ПСИХОЛОГИ. ЛЮДИ ЩО ПОРЯД... ЯКИМ ВИ НЕ БАЙДУЖІ.

Всі вище перечислені категорії населення можуть краще Вас зрозуміти, побачити, знають набагато ліпше що Вам особисто потрібно.

Або можуть допомогти щось підібрати... із засобів.

Терпіння, кохання, надії Вам. Дійте та працюйте в напрямку розвитку особистості.

Творіть. Разом з тим, що Вам подобається.

Такий додаток до будь-якого чаю з м'яти, чи персену... чи хз дуже допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я вже запутався, стільки інфи , що неможу розібратися чим заспокоїти душевну біль(((

проконсультуюся завтра ще в аптеці

 

Підтримую йогу і медитацію. Душевну біль зразу не заспокоїш,потрібен час.Можна до сповіді сходити,тільки не в центральні церкви і собори,а десь на околицях чи в селі.Мені в свій час допомогло,хоча був атеїстом.

  Також можна порекомендувати таке чудо:

iwh7u6clekfp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно котиків... Знайомий відає котика чорненького, то той такий ласкавий муркотун, що кого хоч втішить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

котика чорненького   ... що кого хоч втішить!

IMXO ...  це стане для  ТС найдієвішим антидепресантом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу перепробував купу різних таблеток , зупинився на віріанті 1 гліцесед коли погано спиться і легка нервовість і 2 коли взагалі плющить гідазепам 1 таб 0,05 (по рецепту) ,пробував адаптол але швидко відмовився від нього в мене були вспишкі ізмени ))) . В ідеалі зараз нічого не пю окрім гліцеседу коли неспиться. Вилічився методом піших прогулянок на роботу і тренажерного залу + літом велосипед .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Мені подобається Гелариум Гиперкум, в складі - звіробій. Іцей препарат реально допомагає.

 

 

Gelarium-giperikum-24693.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...