Перейти до змісту

Маленький телефон для дзвінків (+ контакти з Google)


Рекомендовані повідомлення

Все частіше здумуюсь про купівлю ще одного телефона. Одного мало (потрібні різні оператори), та і габарити великого смартфона не завжди комфортні.

Може хтось порадити невеликий, але якісний і надійний апарат для дзвінків? Може бути не сенсорний, щось типу Nokia E51 або і ще менше, може і взагалі не смартфон бути.

Єдина важлива деталь -- потрібна безпроблемна (без регулярних танців з бубном) двостороння синхронізація телефонної книги з екаунтом Google (gmail), включно з повною сумісністю полів телефонної книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць тому на собі відчув, що S40 вже не хоче ексчейнджитися з сервером Гугля і синхронізувати контакти. Вирішив офлайн-методом через MobiEdit. Раз в місяць можна синхронізувати.

А чому не Note 2SIM?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз в місяць можна синхронізувати.

я надто лінивий і забудькуватий, мені треба щоб саме і без стороннього софту :)

А чому не Note 2SIM?

треба окремий телефон. Причин маса. До того ж, Note 2sim є лише для азіатських ринків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, напишу так:

Телефон потрібен НЕ на андроїді. Я розбалуваний топовими смартфонами на Android, тому "китайці" або трирічні алкателі задоволення від користування не принесуть, та і потреби в ще одному смартфоні в мене немає. Тому потрібен простий телефон, який буде добре тримати батарейку, матиме якісний звук (в обидва боки), буде компактний і матиме синхронізацію контактів з Google (можна через GPRS, навіть WiFi не потрібен).

P.S. rew, будь-які пропозиції купівлі/продажу в технічному розділі заборонені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S40 вже не хоче ексчейнджитися з сервером Гугля і синхронізувати контакти

більш-менш новіші версії S40 теж? Цікаво, як щодо Nokia 515?..

Знайшов ось таке відео

треба буде спробувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гугль прикрив таку можливість

Дивно, бо програми контактів і в Windows 10 і в MacOS X El Capitan в мене на компі чудово бачать контакти з Google (в тому числі фотки з них). По ідеї, телефони, які підтримують синхронізацію з іншими обліковими записами, мали б працювати не гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю люба Nokia Lumia синхронізується. Колись давно без проблем синхронізувався з Lumia 800 що на Windows Phone 7.5 Mango. Тому, можу порекомендувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо простих і маленьких телефонів?

синхронізація досить складний процес, я думаю уникнути андроїда тобі не вдасться

пошукай на алі модель z18, він дешевий, простенький і дуже маленький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди, ну не цікавлять мене "дешеві, простенькі і дуже маленькі" телефони на android... при виборі такого я б купив Nexus 4 або щось типу Galaxy S4 mini, вони вже зараз геть дешеві, чи щось з Meizu або Xiaomi, але аж ніяк не noname з "алі"

Дякую, але НЕ РАДЬТЕ СМАРТФОНИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, не кіпішуй. З "не-смартфонів" ти не отримаєш таку можливість, в усякому випадку, безкоштовно.

Подивися краще тоді вже на KIES - простенькі Самсунги, які підтримуються цією софтиною, зможуть синхронізуватися з Note. Якщо ти забудькуватий - можеш навіть автоматичну синхронізацію влаштувати, от тільки постійні спливаючі вікна про bluetooth-з'єднання і завершену синхронізацію тебе задовбуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще, як варіант - пробувати скористатися чимось таким, але х.з., як воно зберігає дані і чи не обрубує поля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але НЕ РАДЬТЕ СМАРТФОНИ

Гм.. тоді навіть не уявляю, як простий (не смарт) апарат має справитися із тими задачами, які ти нього покладатимеш?

Якщо ти вимкнеш режим "Вадим балуваний Галя балувана" і все ж таки глянеш в сторону смртфонів,

то побачиш силу силенну варіантів.

Я юзаю (досі) такий. Може через те, що мені вистачає для подзвонити іт.д. Є віфі (доволі потужний), вроді n-150, 3G, 2 сімки (а як інакше), ну і всі решта "приколів" які ти хочеш. Да, старезний Андроїд 2,3 - але в ньому немає тих примусових прог, що зараз пхають в кожен смарт, аля Ок. Вк і інші О-Бі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, і ти туди ж.

Смарт живе два дні без підзарядки.

В мене Nokia 2630 живе тиждень.

У Вадим завжди на руках топ-топ-топовий смартфон, тож другий йому просто ні до чого.

Якщо й виключати режим балуваної Галі - то лише в частині примх щодо онлайн-синхронізації.

Пару років тому старенька S40 давала весь той функціонал, про який просить Вадим. Зараз Гугль відключив можливість синхронізації Нокій. Я для себе це питання вирішив за допомогою софта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смарт живе два дні без підзарядки.

Ну якщо хороша батарея, то 2-3 дні. Мій зараз при середніх активних розмовах живе 2 дні.

В мене Nokia 2630 живе тиждень.

Старенький жінчин Fly (не смарт) але уже сенсорний , жив 2 тижні. Зараз живе тиждень. Бо 2 роки лежав у тумбочці.

У Вадим завжди на руках топ-топ-топовий смартфон, тож другий йому просто ні до чого.

Про ультра-мега-топ-смарти, я знаю. Ще один телефон він хоче. Але не смарт.

А я веду до того, що не смарт, може не справитися із поставленими задачами.

Щодо балуваної Галі, то малося на увазі - закрити очі на те, що це все жтаки смарт, і смарт далеко не ТОП-овий. Бо якщо вже готовий взяти просто телефона - тоді і про смарта можна було б подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як щодо Nokia 515?..

Лайно. Користувався близько 2-х років, як допоміжним апаратом. Єдина перевага - захисне скло. Як вже десь писав, років 5 тому (орієнтовно) Nokia зробила зі всіх своїх дзвонилок - плуги: гальма навіть при реакції на такі елементарні дії, як зелена/червона кнопки, контакти. Дратує страшенно! Корпус неякісний. Батарейка з двома сімками - максимум 3 дні. Двоє знайомих власників Nokia 515 теж відверто не задоволені телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо людина написала - НЕ СМАРТ, то не треба їй радити "ВСЕ-ТАКИ СМАРТ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blackberry мучал?

Не давно попался мне Blackberry Q5,шустрая система,с гугл синхронизуется. Катаясь на велике ,не мешает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...