Перейти до змісту

Продається Риба (карась) середній (-6грн від ринкової ціни)


Dima3

Рекомендовані повідомлення

продам риби карась средня, на базарі 32-37грн за кг

ціна за 1 кг = 25грн

карась середній на ладоню +- (є й більші є й менші)

Для замовлення ПИШІТЬ В ПРИВАТ Скільки кг і НОМЕР ТЕЛЕФОНУ або за тел. +380966983633

живу за містом тому смалити бензин одному чоловікові за 1 чи 2 кг замовлення не буду.

якщо буде декілька чоловік - то відповідно доставка на всіх буде смішна або взагалі відсутня.

post-22110-0-46952800-1445023310_thumb.j

post-22110-0-49444000-1445023411_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kot, та для ТС якось пофігу.... в мене долонь десь на 25см, а якака в нього я хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доцільніше було б апнути свою тему. А взагалі цікавлять відгуки тих хто брав карась раніше. Смачна рибка?

Дійсно, забув, щодо відгуків відписав в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам риби карась средня, на базарі 32-37грн за кг

ціна за 1 кг = 25грн

карась середній на ладоню +- (є й більші є й менші)

Для замовлення ПИШІТЬ В ПРИВАТ Скільки кг і НОМЕР ТЕЛЕФОНУ або за тел. +380966983633

живу за містом тому смалити бензин одному чоловікові за 1 чи 2 кг замовлення не буду.

якщо буде декілька чоловік - то відповідно доставка на всіх буде смішна або взагалі відсутня.

-6 від ринкової. це 19 грн. Не перевіряв у Луцьку але Цумань в Ківерцях так торгує. Карасики по 25. По 35 тргують товстолобом 1-2 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доцільніше було б апнути свою тему. А взагалі цікавлять відгуки тих хто брав карась раніше. Смачна рибка?

я брала....мені сильно дрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

santa11,

-6 від ринкової. це 19 грн. Не перевіряв у Луцьку але Цумань в Ківерцях так торгує. Карасики по 25. По 35 тргують товстолобом 1-2 кг.

От спочатку походіть подивіться а тоді вже пишіть (Варшавський ринок, 3 точки, дрібні карасики майже мальки 34грн більші 38 і на долоню 40грн) ! Будьте Уважні!

В луцьку на півнвчному карась також 25, карпики на долоню 35.

Якби вже така халява була то вже всі перекупи позабирали б все і на великих ринка продали в тридорога!!! а якшо навіть і є то я більш ніж впевнений шо вони менші ніж ті шо в мене на продажі!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цумі в сільпо товстолобики патрані, без луски, з головою, по 28 за кг... Брав, задоволений...

Без голови по 45 вроді, не приглядався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...