Перейти до змісту

Коли на парах нудно... тобто майже завжди


Fortera

Рекомендовані повідомлення

Навчання приносить не лише задоволення але і користь. Адже ми вчимось себе розважати у надзвичайно складних умовах! В наслідок чого розвивається кмітливість, комунікабельність вміння слідкувати одним оком за викладачем а іншим з тими крестиками і ноліками. Мої ігри ось:

1)Крести-нолі

2)Точкі. Мета гри загарбати якумога більше території суперника. К-ість учасників від 2 до бескінечності. Необхідні матеріали: ручка аркуш паперу в клітинку. Точкі необхідно ставити на перехресті ліній які створюють клітинку. Точкі можна зєднувати якщо утвориться замкнена геометрична фігура. Можна зєднувати тікі сусідні точки. Гають поки бамажка не закінчиться :)

3) Гонки Малюється імпровізована траса з стартом і фінішем+ загорожа. За першим разом можна ходити на одну клітинку за другим на 2 і тд і тп збільшуючи кількість клітинок на 1 порівняно з попередньою. При відсутності можливості похдити кількість клітинок зменшується на 1. Виграє той хто перший дійде до фініша!

4) Футбол-Моя улюблена бо дуже динамічна. Знову ж аркуш паперу в клітинку. Малюються на коротшій стороні аркуша ворота приблизно 4 см один напроти одного. Потім на початку воріт ставиться ручка і ніби змазує з аркуша. Де закінчується лінія яку провела ручка там буде починатись наступни хід. Ходять по черзі. Виграє той хто перший забє гол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо книжечки то зникає можливість слідкувати за викладачем, він тебе може раз і застукати на гарячому. А взагалі важко зосередитись на книжці коли у тебе під вухом щановний педагог бубнить про модальні дієслова і ЕГП Бенгладеша :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо книжечки то зникає можливість слідкувати за викладачем, він тебе може раз і застукати на гарячому.

ого О_о, эт ты где учишься??

Я думал всем педагогам откровенно наплевать чем ты на парах занимаешься, лишь бы рот заткнутый был, и поменьше лишних звуков издавать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно скажу.

для чого ти ходиш на пари тоді? щоб пограти хрестики-ноліки?

я думаю, що за тебе руку піднімуть, якщо тебе на парі не буде.

а мучити себе так не бачу смислу.

P.S. ще і поросписувала кожну гру як грати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. все це проходили.

ми вірші писали колективні

робили дом. завдання на наступні практичні (нім.англ.фр.)

але це все так.

попробуйте пити пиво.

це просто супер.

1,5л пластикова пляшка пива нарозлив. і 4 стаканчики пластикових, у яких в нас зазвичай в кафечці продавали сік чи чай.

розлив відбувається з -під парти. 4 "собутильніка" радісно цокаються своїми кришатлевими бокалами кжен раз, кои викладач відвертається до дошки під заглушений регіт своїх однокурсників.

і це все при 20-ти чоловік на лекції.

за 1год. 1,5л на чоловік розходиться.

для смаку можна взяти горішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Fantazy: Чесно сказав :) А кону гру порозписувала шоб студенти-побратими свої онаписували і моїм покористувались. Я не кажу про всі пари-тіко про нудні. Якшо сусід не проти пограти то чому і ні? А щодо мучити себе то студенство це не тіко навчання і не стіко навчання! Не я ж придумала 80 хв сидіти на одному місці щоб одне і мовчати, мовчати, мовчати. для мене то важкувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість часу якщо на парах нудно то сиджу дивлюсь фільми на телефоні або слухаю музику. В останній час почав закидати книжки на телефон та різні веселі історії. Одна з них це "Дневник тестировщика" розповідається про будні російких комп.піратів які випускали незаконно диски. а також різні сис.адмінскі приколи. І нколи сидим бандою граємо Worms також не телефоні(одна з забав моїх одногрупників).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуйте пити пиво.
в нас Хортицю розливали і нічого....

а якщо мені нудно на якійсь парі, то сідаю позаду, дістаю ноута, врубаю джпрс, і йду на борду))

ну на крайнях нфс або фільм (останні пари то "prison break" дивлюсь, вже 44 серії подививсь, осталось 12 :) )

ще бувало шо забирав ноута в викладача і по сєті Эпоху Империй 3 з кимось...

ось минулого тижня одному чесно говоря не дуже умному хлопцю хрестики-нолики з рахунком 6-1 програв... це мене так збісило... завтра на лекції думаю відігратись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першому семестрі навчання пити пиво і курити через саморобні кальяни було мало не щосуботи на нарисній. На англійській я кидаюся ватою, яку заздалегідь перед заняттям дістаю зі стільців. На філософії просто готуюсь до наступної пари. Ах так, на фізкультуру декілька разів ми приходили всією групою випивші і заняття різко ставало цікавішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першому семестрі навчання пити пиво і курити через саморобні кальяни було мало не щосуботи на нарисній. На англійській я кидаюся ватою, яку заздалегідь перед заняттям дістаю зі стільців. На філософії просто готуюсь до наступної пари. Ах так, на фізкультуру декілька разів ми приходили всією групою випивші і заняття різко ставало цікавішим.

Да шо не кажи класно нам було в 1-му семестрі..жаль нарисної в нас уже не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя... Страшно читати...

А потім питання:

хто нас лікує?

які адвокати/ юристи??

Хто як конструює чи створює?

іт.д.

Відповідь - ті, хто продивився на парах весь серіал "prison break", чи пройшов всі частини якоїсь мегапуперної гри на телефоні, чи ті хто в інтернеті просидів..

А потім здавати за гроші/сало чи ще якісь бонуси екзамени?

Прикро.

Всі ми не без гріха.

Ми в "крапки" грали чи у "морський бій". а тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто сказав, що з нарисної без різного роду бонусів я не схопив матеріал і не орієнтуюсь в ньому, тим паче отримав оцінку яка мене задовольнила (навіть більшу), з англійської я ще не отримував адекватного навантаження і залік отримав не напрягаючись, з філософії у мене все рівно семінари дублюють лекційний матеріал. Чєсслово, каюсь за фізичне виховання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, з загальних дисциплін я думаю кожному знання не на відмінно не пошкодять тут як на мене головне оцінка. І у будь-якому випадку не йде мова про те що ми забиваєм на предмет.......але факт у тому що студенти використовують фізичний стан і поведінку викладача....наприклад недочуває (чи не хоче цього робити)...Ми ті які пиходили на пару і щось там бачили, чули. Хіба краще було туди не йти?? .....А лекцію можна і переписати у когось ..якщо таких як ми звичайно не буде 100% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас умудрялись грати в карти, пити пиво, їсти, кароче все що завгодно аби не навчатись!!!!:) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь - ті, хто продивився на парах весь серіал "prison break", чи ті хто в інтернеті просидів..

А потім здавати за гроші/сало чи ще якісь бонуси екзамени?

оскільки відчувається явна приналежність змісту повідомлення і до моєї особистості, відповім.

на рахунок екзаменів і заліків скажу що здав все автоматом і зауважу що жодної трійки (дві В та сім А). це так би мовити похвастацо))

для прикладу лекції з української мови (мови, яку я люблю і поважаю), але все таки ніколи не виявляв тяги для її детального вивчення.. мені на факультеті компютерних наук вона грає великУ роль, тому я і дозволяю подивитись собі серіал, оскільки впевнений шо знань отриманих мною в ліцеї хватить щоб отримати потрібну букофку А.

лекції з філософії? да, вони мені дуже допоможуть в житті, буду знати чим відрізняється давньоіндійські вчення шкіл ньяя та санкхя.. чи чому конфуціанство було канонізовано ще в епохе Хань і до 1949 року було державною ідеологією Китаю.. тому невинний похід в пошуках цікавих новин та музики по тенетам світової павутини не вважаю зайвим на даній парі.

психологія? звичайно, як же ж я виживу не знаючи довідникового визначення слів психологія, психіка, психічні стани та всі їх види?... тим більше коли на лекції понад 250 людей, які це все дУже уважно слухають... що навіть в хороших навушниках не чути машини граючись в нфс...

звісно аналогічне не можу сказати про пари з фізики, вишки, алгоритмізації та програмування... тут ситуація зовсім інша як зі сторони студентів так і зі сторони викладачів.. оскільки студенти розуміють (по перше) що їм це треба буде вчити ще кілька років з тим ще викладачем, а інколи розуміють (по друге) що це їм знадобиться в житті та в подальшому вивчені інших дисциплін..

тому на парах такого типу в мене не хватає наглості не те що щось погратись на ноуті, а навіть його достати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не приймай це особисто до себе. Я взяв цитату з твого посту, тому, що це перше, що спало під погляд.

А по друге - є й такі які тільки тим і займаються, що нічим іншим, окрім "развлєкаловки" не займаються.. :huh:

нічого особистого..

В мій студентський час такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є й такі які тільки тим і займаються, що нічим іншим, окрім "развлєкаловки" не займаються..

В мій студентський час такого не було.

імхо, це перебільшення.

такі студенти були, є і будуть, так як не вмирущий потік студентів на всія Землі і во всіх віках..

моливо це раніше більш приховували, можливо на це більш звертали увагу, що не давало розвиватись цій звичці надалі..

а взагалі кожна людини вибирає що їй потрібно вчити, а на яких парах лабати хрестики-нолини по сєті з сусідом на папері бумаги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лабати хрестики-нолини по сєті з сусідом на папері бумаги...

О да це класика!!!! Без цього неможна. Це деколи єдине що недає заснути на парі. Хоча чого тільки небуває на парах задля того щоб розрядити соний стан, це й словами описати неможна........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад, коли ще ходив на пари, то ті, які були цікаві уважно слухав, а на тих що не дуже, то як коли, коли слухав, коли займався своїми справами (підготовка до наступної пари, читання книжок на телефоні, юзання гпрс-інету і.т.п.).

Зараз ж на 4 курсі на пари майже не хожу, тільки по-суботам ну і інколи посеред тижня на одну-дві пари можу завітати, а так то працюю, а по вечорах доганяю те що вивчали мої колеги на парах, ось так :)

До речі, я відмінник ^_^ (не хвалюсь, просто кажу що навіть мало ходячи на пари можна гарно вчитись).

2 freez : а що то за унівєр такий де на пари ходять з ноутами??? в нашому рідному Політєсі рідко ноути на парах дістають :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад, коли ще ходив на пари, то ті, які були цікаві уважно слухав, а на тих що не дуже, то як коли, коли слухав, коли займався своїми справами (підготовка до наступної пари, читання книжок на телефоні, юзання гпрс-інету і.т.п.).

Зараз ж на 4 курсі на пари майже не хожу, тільки по-суботам ну і інколи посеред тижня на одну-дві пари можу завітати, а так то працюю, а по вечорах доганяю те що вивчали мої колеги на парах, ось так :)

До речі, я відмінник ^_^ (не хвалюсь, просто кажу що навіть мало ходячи на пари можна гарно вчитись).

2 freez : а що то за унівєр такий де на пари ходять з ноутами??? в нашому рідному Політєсі рідко ноути на парах дістають :huh:

Так так це наш рідний Політех.....і факультет компютерних наук не що іше як КНІТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуйте пити пиво.

це просто супер.

я хочу в студєнти :)

тю.. шановний... так можна ж влаштувати. внєдріццо во вражескій таборр (будь -яка лекційна аудиторія ВДУ), всістись на задній парті і хлебтати пиво..що тут такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 freez : а що то за унівєр такий де на пари ходять з ноутами??? в нашому рідному Політєсі рідко ноути на парах дістають :)
все наш рідний ЛДТУ))

особисто в мене на парах часто достають, всмислі достаю, всмислі ноут...

а ше користь з нього на великій перерві коли 30 хв немає шо робити, тіко задовбує шо коли викладачі бачать, зразу їм шось надо чи в неті, чи надрукувать... бісить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...