Перейти до змісту

Вибори до Луцької міської ради 2015


Mala

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цій темі відписуватись бордівчанам, які йдуть на вибори.

Мабуть, почну з того, що я, на відміну від інших кандидатів, недовго думала, щоб балотуватись в депутати. Рішення приймалось швидко, навіть, легко і поки що про це не шкодую. Насамперед, про причини: основна - бо в цьому місті живу я та мої діти і мені б дуже хотілось, щоб жити тут було безпечно і комфортно. Я балотуюсь по 30 округу, одна з дільниць розташована в районі, де я проживаю зараз, де ходять в садочок мої діти, інша – де я проживала 5 років і де навчається моя донька. Тому проблеми цього району мені близькі та знайомі. Серед них і облаштування зупинки на вул. Карпенка-Карого, і освітлення на вул. Чорновола, і прокладення дороги біля ДНЗ №40, і наповненість груп і нестача місць в садочках, і боротьба з бродячими собаками, яких на папері ніби й нема, але вони гадять в дитячі пісочниці і не дають спокійно пройти моїй дитині до школи, і своєчасне вивезення сміття, і добудова школи №27 …. і ще, і ще, іще… Впевнена, що кандидатів, які не проживають в цьому районі, не буде хвилювати відсутність зупинки чи освітлення в вечірній час, так як мене.

По роботі мені постійно доводиться працювати з депутатами, тому присутня на всіх сесіях від початку до кінця, (на відміну від деяких депутатів, які бували там декілька разів за всю каденцію і знову хочуть туди потрапити), і я не з чуток знаю, що більшість з них займається не тим, заради чого вони були обрані.

Мене не цікавить політика і все що з нею пов’язане, а цікавлять проблеми і розвиток нашого міста взагалі і району, в якому я проживаю, зокрема.

Мій номер телефону 066 8897720, завжди готова до діалогу і співпраці.

Прошу бордівчан підтримати на виборах.

З повагою, ваша Mala, у виборчих списках Павловська Лариса.

Р.S Йду від «Громадянської позиції», так як в Опоблоці не було вільних місць :) :) :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную в цій темі відписуватись бордівчанам, які йдуть на вибори.

Мабуть, почну з того, що я, на відміну від інших кандидатів, недовго думала, щоб балотуватись в депутати. Рішення приймалось швидко, навіть, легко і поки що про це не шкодую. Насамперед, про причини: основна - бо в цьому місті живу я та мої діти і мені б дуже хотілось, щоб жити тут було безпечно і комфортно. Я балотуюсь по 30 округу, одна з дільниць розташована в районі, де я проживаю зараз, де ходять в садочок мої діти, інша – де я проживала 5 років і де навчається моя донька. Тому проблеми цього району мені близькі та знайомі. Серед них і облаштування зупинки на вул. Карпенка-Карого, і освітлення на вул. Чорновола, і прокладення дороги біля ДНЗ №40, і наповненість груп і нестача місць в садочках, і боротьба з бродячими собаками, яких на папері ніби й нема, але вони гадять в дитячі пісочниці і не дають спокійно пройти моїй дитині до школи, і своєчасне вивезення сміття, і добудова школи №27 …. і ще, і ще, іще… Впевнена, що кандидатів, які не проживають в цьому районі, не буде хвилювати відсутність зупинки чи освітлення в вечірній час, так як мене.

По роботі мені постійно доводиться працювати з депутатами, тому присутня на всіх сесіях від початку до кінця, (на відміну від деяких депутатів, які бували там декілька разів за всю каденцію і знову хочуть туди потрапити), і я не з чуток знаю, що більшість з них займається не тим, заради чого вони були обрані.

Мене не цікавить політика і все що з нею пов’язане, а цікавлять проблеми і розвиток нашого міста взагалі і району, в якому я проживаю, зокрема.

Мій номер телефону 066 8897720, завжди готова до діалогу і співпраці.

Прошу бордівчан підтримати на виборах.

З повагою, ваша Mala, у виборчих списках Павловська Лариса.

Р.S Йду від «Громадянської позиції», так як в Опоблоці не було вільних місць :) :) :) :) :)

Найкраща передвиборна програма як я читав :) Якби мав там право голосу - проголосував би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По роботі мені постійно доводиться працювати з депутатами, тому присутня на всіх сесіях від початку до кінця,

Що за робота така?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По роботі мені постійно доводиться працювати з депутатами, тому присутня на всіх сесіях від початку до кінця,

Що за робота така?

головний спеціаліст відділу секретаріату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пропоную в цій темі відписуватись бордівчанам, які йдуть на вибори."

Які йдуть на вибори голосувати чи йдуть на вибори бути вибраними (а таких на борді вже аж допупа)? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пропоную в цій темі відписуватись бордівчанам, які йдуть на вибори."

Які йдуть на вибори голосувати чи йдуть на вибори бути вибраними (а таких на борді вже аж допупа)? ;)

Розміщу тут списки партій, можливо хтось впізнає своїх друзів,колег, сусідів ;) і приведе їх в цю тему.

http://www.cvk.gov.u...t00_t001f01=100

P.S. имхо - куча лєвих тєл, особливо партія АПУ - одні безробітні, де їх понабирали?

І питання до ТС, як Ви вступили в партію "Громадянська позиція" і коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@natalka) Я не член цієї партії. Якби була така можливість, то йшла б самовисуванням.

Просто поки що це одна з небагатьох партій, в списках якої не соромно перебувати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Лариса, а розвійте нам міфи ))) Ви ж точно знаєте.

Чи правда що депутати міської ради не отримують зарплати (за депутатство)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.cvk.gov.u...t00_t001f01=100 P.S. имхо - куча лєвих тєл, особливо партія АПУ - одні безробітні, де їх понабирали?

+1.

Половина кандидатів безробітні або торгові агенти - нах такі у владі здалися? Вони себе організувати не можуть. Куди їм містом управляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лариса, а розвійте нам міфи ))) Ви ж точно знаєте.

Чи правда що депутати міської ради не отримують зарплати (за депутатство)?

Точно зарплати не отримують, але "На час сесій, засідань постійних комісій рад, а також для здійснення депутатських повноважень в інших, передбачених законом випадках, депутат звільняється від виконання виробничих або службових обов'язків з відшкодуванням йому середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов'язаних з депутатською діяльністю, за рахунок відповідного місцевого бюджету".

jack74 Списки по округах бачила тут http://www.volynnews.com/news/policy/kandydaty-vid-partiy-do-lutskoyi-miskrady-zakripleni-za-okruhamy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вірю, що Ви знаете проблеми нашого району, так як живете в ньому і ходите по тім же вбитим тротуарам, що і я.Маєте мій голос. Надіюсь , що наш район стане найкращім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вірю, що Ви знаете проблеми нашого району, так як живете в ньому і ходите по тім же вбитим тротуарам, що і я.Маєте мій голос. Надіюсь , що наш район стане найкращім!

Ну, в деяких місцях це тротуаром не назвеш, бо на днях дитина біля садочка в болоті залишила свого черевика))), але і мені хотілося б, щоб наш район був комфортним. Дякую за підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Норма закону про жіночу квоту підштовхнула не одну жінку до участі. Дуже схвально ставлюсь до рішення Лариси, як і інших відомих мені бордівчан.

Я (Висоцька-Степанюк Людмила Михайлівна) теж беру участь у виборах до Луцької міської ради.

Є позапартійною, але ця виборча система вимагає участі від партій. Тому прийняла рішення йти від "Сила людей" . Номер 9 у виборчому бюлетені.

Партія нова, обласного осередку ще немає.

Мій вибір пояснюється тим що:

1) не мала бажання балотуватись від провладних партій.

2) відсутність фінансування олігархами, всі витрати з добровільних і членських внесків партії.

3) Кандидати уклали Політичну Угоду щодо ротації між собою. Тобто усі нечисельні кандидати матимуть можливість бути помічниками і депутатами протягом цієї каденції, звісно, в разі проходження.

За цю виборчу капманію надивилась, як і ви, на всілякі способи і прийому агітацій. Коли регіонали лізуть нагло скрізь (і в провладні партїї теж), використовуючи адмінресурс (я про появу на педрадах кандидатів, примушування вчителів агітувати за свого директора), коли засипають людей подарунками, витрачаються дикі кошти на агітаторів.

У нас цього всього не було і це мене порадувало, я не пошкодувала про свій вибір.

Щодо обіцянок-цяцянок, то я їм не вірю і сама щось ґарантувати не маю права, оскільки ми не матимемо більшості в раді. Можу тільки обіцяю думати і лишатися собою. Це для тих хто мене знає. Луцьк моє місто, я тут народилась, тут виховую дітей і, звісно, хочу, як і всі комфортного, процвітаючого міста.

Вчора за вечерею моє середнє дітьо (8 років) запитала:

- Мама, а ким ти станеш, як виграєш?

- Депутатом.

- То ж депутати крадуть!

Отака зневіра закладена вже нашим дітям. Мовчу вже про суспільство. Бо у нас і кандидат апріорі винен у замаху на крадіжку.

Треба це міняти.

І останнє. На жаль, виборці зовсім не орієнтуються у новій виборчій системі. Ми обираємо партії, котрі мають здолати 5% і мінімальну кількість голосів на 1 мандат. Тому перемога одного кандидата на своєму окрузі, зовсім не означає проходження!

Рекомендую для перегляду і ознайомлення.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто слідкує за "процесом" - коли стане відомо хто конкретно проходить до міськради?

Як успіхи у ТС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на те, що Укроп скоро замінить Центрвиборчком. (Думка навіяна першою половиною першого речення зі статті на яку посилається Ласка :)). Невже до цих пір не має ніякої офіційної інформації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже до цих пір не має ніякої офіційної інформації?

Представники ДВК дільниці № 071025, яка була останньою, хто уточнював протокол, привезла документ до ТВК. Проте у протоколах по голосуванні за депутатів облради знову знайшли помилку.

Це відбулося близько 20:10 27 жовтня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто слідкує за "процесом" - коли стане відомо хто конкретно проходить до міськради?

Як успіхи у ТС?

Успіхи мої невтішні, немає чим хвалитись, партія навіть не подолала 5 % бар"єр :(

Але! В мене з"явився новий досвід, побільшало хороших знайомих людей і цілі, бажання та ідеї не пропали :) Життя продовжується!

Поіменно всіх знатимемо після офіційних оприлюднень, але приблизні списки вже подають, наскільки мені відомо поки, всі, крім "Свободи" та "Народного контролю", які ще рахують. Як буде далі, поживемо-побачимо...

Р.С. на "моєму" окрузі депутатом, ніби, не стає жоден з кандидатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизні списки вже подають, наскільки мені відомо поки, всі, крім "Свободи" та "Народного контролю", які ще рахують.

Що ж вони там рахують?

Р.С. на "моєму" окрузі депутатом, ніби, не стає жоден з кандидатів.

Ще один доказ того як з року в рік деградує українська виборча система ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друге посилання, це теж укропіська сводка )

Дякую за цікаве чтиво.

Виходить, представники БПП-С перемогли "представників" палиці лише на кількох дільницях?

А як же це???

Деякі аналітики розказують, що нова виборча система ставить кандидатів у дуже велику залежність від політичних партій. В тому контексті, що голосувати будуть за партійні бренди, а хто там іде в як – це питання десяте.

Внесу деяку ясність. Коли обговорювались всі три законопроекти про місцеві вибори, коаліція шукала формулу, за якої правлячі партії зможуть набрати найбільшу кількість мандатів. Це логічно.

Рейтинги партій – річ надто нестабільна, щоб опиратись тільки на них. Мажоритарка – не контрольована і дуже розкритикована в суспільстві. Система, яку пропонував у своєму законопроекті Парубій, дозволяла партіям заводити людей, позиціонуючи лише першу п’ятірку політиків/зірок/шоуменів (бо ж передбачалась можливість голосувати тільки за партію). Такий сценарій теж не вдячний, бо 5 «зірок» прикупити – не складно для будь-якої, навіть починаючої, партії.

Вихід знайшли у теперішньому законі, в якому на вибори йде партія, але голоси збирають люди під своє ім’я. Тобто відповідальність за результат виборів покладена 50 на 50 – люди і партійний бренд. Ставка на людей, їхні імена, авторитет - це засадничий аспект нових виборів.

А ви говорите, що люди на цих виборах – ніщо і виборці будуть голосувати за партії?

Майте на увазі, що саме у правлячих партій (які мають адмінресурс) є найбільше можливостей зробити сильні списки. Сильні – у здатності чисто математично зібрати більшу кількість голосів на округах.

Пропартійна риторика вигідна тим, у кого списки слабші за бренд. І виїхати на цих виборах вони можуть тільки за рахунок логотипу.

Правильно це чи ні – кожен вирішить самостійно. Але я вважаю, що «зомбувати» людей партійним авторитетом – це поганий шлях у майбутнє. Замість того, щоб підкреслювати цінність людей, ви ставите в ще більшу залежність виборців від партійних проектів. І все би нічого, але вигідно це тільки тим, хто крутить тими партіями, як чорт місяцем. І це, дорогі мої друзяки, не ми з вами.

Замість того, щоб поширювати передвиборчу мантру на тему партій, краще дайте копняків своїм кандидатам, хай не вилазять з округів. Інвестуйте час і сили в людей, бо люди змінять цю країну, а не логотипи.

© druid

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви звернули увагу, на дільницях повністю була відсутня інформація по кандидатах, очевидно, якраз, щоб знецінити вартість особистостей. Старші виборці по півгодини бюлетені вичитували.

Кандидати, котрі активно працювали в округах дали своїм партіям хороший %, а самі, на жаль, не пройшли (це я про Солідарність). Я прогнозувала такий розвиток подій за цією новою виборчою системою.

З Укропом інша ситуація, тут роботу фонду оцінили виборці і недооцінили суперники.

Показові виступи будуть через 2 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...