Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

По дорогах це питання не до Романюка а до статті бюджету. Лінь шукати, там щось типу "Розвиток мережі та утримання доріг" і ще ніби були субвенції до місцевих.

Так я і кажу що не мер рулить бюджетом, а голосує рада. Мер хіба може десь натиснути при голосуванні, десь спрямувати у потрібне русло, але ж він не перекроїть тим натисненням і третини бюджету.

скільки км доріг вони заасфальтували? Скільки мостів вони доробили чи поремонтували?

А хто що будує біля басейну? Біля "променя"?

Так він будує на своїй (чи там взятій в оренду) землі, і будує будівлі які будуть у його власності (вірніше у власності офшорної контори, і тобі не перепаде і копійки податків з Проміня в міський бюджет, зато буде за що купувати виборців). Таким аргументом може скористатись кожен хто будує сарай біля хати чи будку для Бобіка. Ти ще ЦУМ тут згадай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, попередня місцева влада за стільки років показала свою непрацездатність, продажність та непотрібство. Її міняти потрібно обов’язково.

Проблема в тому що міняти немає на кого. Отут головний провтик громади.

Якщо доведеться обирати між Романюком і Товстенюком то я оберу другого бо він ще не був при владі і точно не зможе опуститися нижче того дна що в нас є.

Я вважаю що Свобода могла підготуватися краще і не сунути луганського чувака з російським прізвищем. Можливо була б альтернатива Товстенюку.

Інші сили взагалі або продалися теперішній владі або підготувалися ще гірше.

Тому отакого результата і маємо. І всі крики типу "як же так ?", "всі казли" і т.п. виглядають смішними. Палиця готується до виборів вже 5 років, а всі інші згадають про них за пів року до проведення. І головне що будують свою кампанію на обсиранні Палиці а не на своїх досягненнях. Такий маркетинг є провальним, що не раз доводилося ринком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він будує на своїй (чи там взятій в оренду) землі

Але в центрі (практично) міста біля стадіону, і для людей. А не для себе. (точно так само захищали Єрємєєва із його Порт-Сіті)

Принаймні так: гірше він нікому не зробить цим.

Імхо, попередня місцева влада за стільки років показала свою непрацездатність, продажність та непотрібство. Її міняти потрібно обов’язково. Проблема в тому що міняти немає на кого. Отут головний провтик громади. Якщо доведеться обирати між Романюком і Товстенюком то я оберу другого бо він ще не був при владі і точно не зможе опуститися нижче того дна що в нас є.

Зняв з язика. Ніяк не зміг сформулювати думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому, що людям не доносять - не розказують взагалі які обовязки в депутата, мало хто знає що депутат має відстоювати прохання, клопотання громади, тому якби це розяснювали, і люди знали з кого конкретно спитати то менше б може йшло в депутати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому, що людям не доносять - не розказують взагалі які обовязки в депутата, мало хто знає що депутат має відстоювати прохання, клопотання громади, тому якби це розяснювали, і люди знали з кого конкретно спитати то менше б може йшло в депутати.

Проблема в тому, що люди цього не вимагають. Проблема в тому, що та ж громада не може вибити хоч щось з депутата, бо він уже депутат! Він законом недоторканий і йому на громаду насрати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому, що людям не доносять - не розказують взагалі які обовязки в депутата, мало хто знає що депутат має відстоювати прохання, клопотання громади, тому якби це розяснювали, і люди знали з кого конкретно спитати то менше б може йшло в депутати.

"Вони" навмисно це роблять, бо у мутній воді легше ловити рибку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пофіг, які будуть лавки і дороги в сусдньому дворі і садочку

Жень, але ж тобі не пофіг який асфальт десь на Соборності, бо як буде пофіг то згадаєш за підвіску. І мені не пофіг чи є пішохідний міст через колії в двох кілометрах від мого дому, бо я і ще тисячі людей ним користуюсь. По моєму логічно що в пріоритеті ті речі, якими зможе скористуватись як можна більша кількість людей.

І я все ще пам'ятаю чого я до тебе доколупався, бо ти сказав що використають аргумент і що сказати що це неправда буде важко. А якраз навпаки. Але робиться це так щоб вважали так як ти написав, це і є технологія.

Так він будує на своїй (чи там взятій в оренду) землі

Але в центрі (практично) міста біля стадіону, і для людей. А не для себе. (точно так само захищали Єрємєєва із його Порт-Сіті)

Принаймні так: гірше він нікому не зробить цим.

Що це міняє? Яка різниця де будує, якщо він прокачує бізнес. Хай побудує підземний перехід біля цуму і подарує громаді разом із торгівельними площами, тоді це буде аргумент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недоторканий тільки врушний вдупутат. всі інші доторкані.

я знаю.

Жень, але ж тобі не пофіг який асфальт десь на Соборності, бо як буде пофіг то згадаєш за підвіску. І мені не пофіг чи є пішохідний міст через колії в двох кілометрах від мого дому, бо я і ще тисячі людей ним користуюсь. По моєму логічно що в пріоритеті ті речі, якими зможе скористуватись як можна більша кількість людей.

Дороги ще Шиба пообіцяв і навіть щось там почав робити - не зрослося.

І я все ще пам'ятаю чого я до тебе доколупався, бо ти сказав що використають аргумент і що сказати що це неправда буде важко. А якраз навпаки. Але робиться це так щоб вважали так як ти написав, це і є технологія.

Час покаже. До другого туру є час, от і побачимо, можливо не будуть скочуватися до банального. І чи я був правий чи ні - він же і розсудить.

Яка різниця де будує, якщо він прокачує бізнес. Хай побудує підземний перехід біля цуму і подарує громаді разом із торгівельними площами, тоді це буде аргумент.

Бо всі прокачують бізнес і подають це як зручності для людей. НІхто поки навпаки не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може навпаки? Доки голосують за бабло, доти й будуть жебраками?

Нет, и когда Палица победит на округах Еремеева, Вы поймёте, что пока люди не будут получать достойную зарплату, а регион не будет развиваться экономически. Будет побеждать бабло! Сознание тут не при чем. В центре через дорогу от Собора, и фотографий погибших на фронте, барыжат баксами минялы! Всему Луцку все равно, и прокуратуре, что находится В 100 метрах тоже! Большинство даже не понимают, этого!

про це і мова - замкнене коло, беремо гречку, обираємо злодіїв, вони нас обдирають, на наступні вибори знов кидають подачку... то хто може розірвати це коло? чи не той хто змінить свідомість? чи не той хто обирає?

Р.С. і міняли будуть барижити поки буде попит на їх послуги. не виправдовую прокуратуру, але боротись з цим все одно що пісяти проти вітру - відповідальність передбачена статтею 162 (Порушення правил про валютні операції) Кодексу України про адміністративні правопорушення -штраф від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там навіть Українцю - чуваку що броніки, каски кліпав, було відмовлено в списку - запізнився.

І правильно зробили. Он він в сусідній темі відписався, що буде бігати за людьми по маршрутках, буде показувати їм дзеркальце, а потім розстрілювати, через те, що проголосували не так як треба :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он він в сусідній темі відписався, що буде бігати за людьми по маршрутках, буде показувати їм дзеркальце, а потім розстрілювати, через те, що проголосували не так як треба :_02:

??? а ну-но! пруф!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо всі прокачують бізнес і подають це як зручності для людей. НІхто поки навпаки не робить.

Жень, це не аргумент. Хто "всі"? Чи десь Романюк казав що кабак його сина то є велика зручність для людей? Нагадай-но побільше таких випадків про "всі". Ти написав банальну річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де там, про

розстрілювати, через те, що проголосували не так як треба :_02:

як не читав - не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадай-но побільше таких випадків про "всі". Ти написав банальну річ.

Я і не зазіхав на оригінальність. Це і є банальна річ.

Будь-який бізнес створюється (в теорії) для забезпечення потреб цільового клієнта, з кінцевою метою - прибуток.

Тому, будь-який магазин на зупинці - не зручність для людини, а прокачування бізнесу.

Будь-яка перукарня в кожному будинку - прораховано.

Супермаркети, бутіки і т.д.

То чому не всі?

Чому немає гіпер-супермаркетів десь в полях за містом? Скажеш, людям буде не зручно? Чи скажеш, хто ж туди буде їздити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

??? а ну-но! пруф!

http://board.lutsk.u...entry1053412213

А що він не так написав? Я як почув попередні результати - перша думка була схожа - мало вбитих чоловіків лежить в землі, до людей ще не дійшло. Не дійшло що у цій війні винні мудаки типу Палиці із своїми голосуваннями за флот в Севастополі на хз скільки років і дебіли які потім заново обирають таких мудаків.

Ахрєнєть, якийсь менеджер з благодійного фонду "сам я ніхто і звати мене ніяк" - і міський депутат. І Товстенюк, який на другому курсі інституту став директором фірми - в мери. Звідки він знатиме які потреби в прибиральниці школи, де він пробашляв вікна, якщо він все життя в шоколаді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще. Щодо бідного народу який змушений голосувати за "сіячів". Розкажіть но, де в Луцьку з"явились нові робочі місця за підтримки Палиці? Де то він платить європейську зарплату? бо я щось не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не люблю я політичних суперечок. Не люблю.. навіщо ввязався - та хз..

Я не відстоюю жодних інтересів. І кожна влада буде робити те ж саме, що й попередня. І нічого не зміниться.

Як там казали - зміна рил біля корита - не є перемогою.

є диний можливо плюс, прийде молодь. а не старі пердуни ,які уже по 10-15 років при владі -а так нічого і не спромоглися зробити. А якщо і поставили лавку біля під'їзду пенсіонерки, то подали це як подарунок власної печінки помираючій дитині.

Товстенюк, який на другому курсі інституту став директором фірми - в мери. Звідки він знатиме які потреби в прибиральниці школи, де він пробашляв вікна, якщо він все життя в шоколаді?

Вважаєш, що той хто НЕ в шоколаді краще знає проблеми, чи той же Товстенюк їх НЕ знає ?

не буду дискутувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То чому не всі?

Жень, ти забув про використання "будь-якого магазину на зупинці" в якості аргумента кандидата що він зробив велику зручність жителям і вони тепер повинні за нього голосувати.

Той же Покровський хоча б біля свого бізнесу зробив нормальні сходи, вклав бруківку, почистив берег річки і збудував через неї міст. І то не ломиться в мери, а тільки в депутати. А Палиця навіть клумбу не зробив біля ЦУМу, щоб можна було сказати що ось це - не для бізнесу, з цього я не матиму ні копійки, то мій подарунок громаді.

Ах да, колись ліхтарі вуличні понаставляв перед виборами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, подарунки громаді від Палиці - по парку в центрі і т.д.

Але то все піар. Піаряться всі, і кожен як вміє, може, на скільки бабла хватає.

все удяляюся з теми.

Я залишуся при своїй думці. Яка має право на існування. Як і моя свобода вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де там, про Цитата розстрілювати, через те, що проголосували не так як треба як не читав - не знайшов.

Ну так:

Хай потім ще якась С*ка пи3*не що треба ростріляти раду, чиновників, чи президента... передусім це треба пробити з тими тих хто робить вибір!

Чи то може він мав на увазі, що треба розстріляти абсолютно всіх людей, що зробили свій вибір в неділю :_02: . В будь-якому разі не хотілося при владі мати такого чиновника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахрєнєть, якийсь менеджер з благодійного фонду "сам я ніхто і звати мене ніяк" - і міський депутат.

Подивись на кількість безробітних і торгових агентів, які були заявлені в різних партія - "ах*рєєш" ще більше.

"сам я ніхто і звати мене ніяк"

Таких було 95% на цих виборах :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...