Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Pavelix, не те слово... Огидно це все. Стільки бруду різноманітного ллється - люди подуріли. Складається враження, що сім життів зібрались жити і ніяк не нагребуть для себе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Або ти десь збрехав, або ти маєш неофіційні заробітки. Звичайно, ти мені можеш відповісти що багато хто з нас має ліві прибутки, але ж ти йдеш в депутати, то мав би бути кришталево чистим перед громадою.

Є таке прислів'я, яке українською звучить приблизно так: "хто зрозумів життя, той роботу покинув".

І ще маленьке уточнення. Він не йде в депутати, а вже прийшов (згідно інформації на сайті ЦВК). Тож привітаймо його аплодисментами і побажаємо плідної праці на новій ниві :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію тих людей які роблять "закиди"на Палицю. Він, як ніхто інший, зробив стільки для нашого міста, що порівнювати реально нема навіть з ким... Товстенюк, я так думаю, буде чітко притримуватись цієї стратегії й напрямку. Нікому не треба нагадувати за спортивні майданчики, комп"ютери для шкіл?Про допомогу людям з його благодійного фонду на операції, лічильники ?(це тільки те, що зразу спадає на думку).Парадоксально, але я навіть знаю людину, котра агітує за зовсім іншу політичну силу, але сама брала допомогу з фонду Палиці собі на операцію!А зараз "гонить"на тих, хто йому допоміг. Парадокс... Тут де хто не розуміє, що таке громадське формування "Варта порядку"?Й з-за цього не розуміння починаються бурхливі фантазії й домисли в різних варіаціях.  Пропоную просто підійти й запитати в бійців "Варти порядку",хто вони, й якого милого патрулють місто й затримують злочинців, чи розв"язують сімейні сварки ,  замість того щоб сидіти вдома ввечері біля компа чи телевізора. Чому вони ризикиють своїм життям й здоров"ям?...Саме більше вбивають вислови, типу "армія Палиці",чи "кишенькова армія".Не розумію, що керує людьми, котрі таке "гонять"?Невігластво чи заздрість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію тих людей які роблять "закиди"на Палицю. Він, як ніхто інший, зробив стільки для нашого міста, що порівнювати реально нема навіть з ким... Товстенюк, я так думаю, буде чітко притримуватись цієї стратегії й напрямку. Нікому не треба нагадувати за спортивні майданчики, комп"ютери для шкіл?Про допомогу людям з його благодійного фонду на операції, лічильники ?(це тільки те, що зразу спадає на думку).Парадоксально, але я навіть знаю людину, котра агітує за зовсім іншу політичну силу, але сама брала допомогу з фонду Палиці собі на операцію!А зараз "гонить"на тих, хто йому допоміг. Парадокс... Тут де хто не розуміє, що таке громадське формування "Варта порядку"?Й з-за цього не розуміння починаються бурхливі фантазії й домисли в різних варіаціях.  Пропоную просто підійти й запитати в бійців "Варти порядку",хто вони, й якого милого патрулють місто й затримують злочинців, чи розв"язують сімейні сварки ,  замість того щоб сидіти вдома ввечері біля компа чи телевізора. Чому вони ризикиють своїм життям й здоров"ям?...Саме більше вбивають вислови, типу "армія Палиці",чи "кишенькова армія".Не розумію, що керує людьми, котрі таке "гонять"?Невігластво чи заздрість?

 

Сподіваючись на адекватінсть, спробую пояснити. 

Ніхто тут не заперечує, що ХТОСЬ багато зробив для міста. Хоча навіть Ви вживаєте "...Він, як ніхто...", але на таке категоричне твердження просто не маєте права - хіба Ви володієте точною і об'єктивною інформацією, хто, скільки і як вклав в Луцьк? Не рахуйте чужих грошей.

Найбільше дістає (м'яко кажучи) тупа, провокативна, недолуга, непотрібна тут нікому, подана в дебільній манері та ідіотській формі агітація за одного з кандидатів. Та ще й від "користувачів" группи "троллі". Основна масса "жителів Борди" - не д@вб@й@би, я це вже не раз зазначав. От тому й така реакція, тому й виходить у них всіх пряма антиагітація і несприйняття людьми кандидата. Адекватні аргументи, "поведінка" та факти знаходять тут, на Борді, в більшості, розвиток нормальної дискусії та обговорення. Якщо коротко - то в мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так набридло оце "він щось зробив", що спробую пояснити на пальцях.

В кожного є сусід? Уявіть, що сусід постійно з загальної коморки по-трошки "тащить" ваші речі (банку огірків, картоплю, шкарпетки ...), систематично. Ці речі він "штовхає" на ринку. Потім "виручивши" 1000 грн. він проводить світло в загальну коморку на 300 грн. От він "щось робить", а ви ні. Він молодець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так набридло оце "він щось зробив", що спробую пояснити на пальцях. В кожного є сусід? Уявіть, що сусід постійно з загальної коморки по-трошки "тащить" ваші речі (банку огірків, картоплю, шкарпетки ...), систематично. Ці речі він "штовхає" на ринку. Потім "виручивши" 1000 грн. він проводить світло в загальну коморку на 300 грн. От він "щось робить", а ви ні. Він молодець?

Що конкретно в тебе вкрав фонд "Новий Луцьк" і Палиця? Інакше порівняння виглядає якось недолуго.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо на 2й тур обновити та обнулити "опрос"? Побачимо думку бордівчан станом на сьогодні між двома кандидатами, чи так і далі будемо поливати брудом то одного то другого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Як вже дістали ті ПалицеТовстенюкоНовини. А ще більше ксерокси того ж таки г!!вно-видання на борді. 100500 новин на день про те, який Романюк х-овий.

А тепер по темі: вчора вечеряв з однією знайомою (не з Луцька). Побачили в Кораблі газетку, на фото два кандидата в мери. Вона: я б за цього голосувала (Собачка Палиці), сімпатішний...))

цікаво, а скільки дівчат і справді в Луцьку голосувало за таким принципом?)

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півгодини тому подзвонили в двері дві тьоті з агітацією за Товстенюка із словами "не голосуйте за того алкоголіка", очевидно, мався на увазі діючий міський голова. Далі така фраза: "ну, то ми записуємо, що ви за Товстенюка". Сказав, нічого не записувати. Це все, що вам треба знати про агітацію за "сімпатішного".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грррр... Форум нереально глючить((((

Молодий, заможній та найголовніше НЕЖОНАТИЙ!

В Романюка немає шансів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказав, нічого не записувати.

А раптом фонд НЛ купив у приватбанка ваші персональні данні (http://board.lutsk.ua/topic/188180-приватбанк-і-персональні-дані/) ?

А коли палиця виграє (хоча по суті він вже виграв), почнуться репресії?

В таких випадках, коли приходять агітатори зі списками, треба поводити себе як Труффальдіно із Бергамо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півгодини тому подзвонили в двері дві тьоті з агітацією за Товстенюка із словами "не голосуйте за того алкоголіка", очевидно, мався на увазі діючий міський голова. Далі така фраза: "ну, то ми записуємо, що ви за Товстенюка". Сказав, нічого не записувати. Це все, що вам треба знати про агітацію за "сімпатішного".

Або ж це була підстава з боку Романюка, а ви ведетеся. А може це ти просто взагалі сам нафантазував :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А раптом фонд НЛ купив у приватбанка ваші персональні данні (http://board.lutsk.ua/topic/188180-приватбанк-і-персональні-дані/) ?

Ходили по всіх квартирах, а не до мене конкретно. Тим більше, я там не зареєстрований, так що скуштують х@я.


А коли палиця виграє (хоча по суті він вже виграв)

Звідки така впевненість?


В таких випадках, коли приходять агітатори зі списками, треба поводити себе як Труффальдіно із Бергамо )))

Треба було попросити гречки?


А може це ти просто взагалі сам нафантазував .

єбанькопф (с) Гітлєр


ідіот (с) difoto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може це ти просто взагалі сам нафантазував .

єбанькопф (с) Гітлєр

ідіот (с) difoto

Ну ось і спалився. Чого тільки не придумаєш заради відстоювання своєї позиції. В Шокіна і Матіоса навчився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було попросити гречки?

Дурак ти, сєня (с). Гречку перед першим туром давали. Зараз як мінімум плазму тра просити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Зараз як мінімум плазму тра просити.

У двох небагатих з вигляду тьоток?


Ну ось і спалився.

А я щось приховував? 

п.с. ідіть ви на йух із своїми виборами. нікого не агітував, вбросів не робив, написав про те, свідком чого сам був і почалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У двох небагатих з вигляду тьоток?

Ти чьо, за цінами на гречку ваащє не слідкуєш?

Це вони так шифруються, насправді ж тьотки - "гречкові" мільйонерші.

нікого не агітував

Ну а хто одного з кандидатів назвав "сімпатішним"? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Так набридло оце "він щось зробив", що спробую пояснити на пальцях. В кожного є сусід? Уявіть, що сусід постійно з загальної коморки по-трошки "тащить" ваші речі (банку огірків, картоплю, шкарпетки ...), систематично. Ці речі він "штовхає" на ринку. Потім "виручивши" 1000 грн. він проводить світло в загальну коморку на 300 грн. От він "щось робить", а ви ні. Він молодець?

Що конкретно в тебе вкрав фонд "Новий Луцьк" і Палиця? Інакше порівняння виглядає якось недолуго.

 

О.К. Палиця, маючи "коридор" на митниці, провіз нафти на дохріналіарда гривень не сплативши в бюджет дохрініліона гривень митних і акцизних зборів, сплативши в карман митникам дохрена десятків тисяч грн. Виділивши в "НовийЛуцьк" ще дохрена десятків тисяч гривень побудував майданчик в садочку. Герой!!! Ура!!! В Мери!!! Але в бюджеті дирка в дохрініліона гривень, які не підуть на закупівлю канцелярії, миючих засобів, іграшок, поточні і кап.ремонти груп\садочка. І що б моя дитина не "бомжувала" в садку я (читай мільойни українців) будуть здавати власні кошти на закупівлю ручок, іграшок, заміну вікон, ремонт групи...

А класний Палиця вкравши в мене гроші буде супермецинатом Луцька, маючи при цьому дохрініліарда профіту.

Пояснив?

Навряд, ти ж Палицебот.

З.і.: у Романюка інша всім відома схема, роз'ясняти не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.і.: у Романюка інша всім відома схема

З цього місця детальніше, будь-ласка. Чи хоча б лінк на "схему".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

З.і.: у Романюка інша всім відома схема

З цього місця детальніше, будь-ласка. Чи хоча б лінк на "схему".

 

Почалося. Я тебе прошу...

 

З.і.: у Романюка інша всім відома схема

З цього місця детальніше, будь-ласка. Чи хоча б лінк на "схему".

 

Тобто з Палицею питань немає? вірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що б моя дитина не "бомжувала" в садку я (читай мільойни українців) будуть здавати власні кошти на закупівлю ручок, іграшок, заміну вікон, ремонт групи...

А, ну ясно, всі навкруги винуваті в твоїх проблемах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

І що б моя дитина не "бомжувала" в садку я (читай мільойни українців) будуть здавати власні кошти на закупівлю ручок, іграшок, заміну вікон, ремонт групи...

А, ну ясно, всі навкруги винуваті в твоїх проблемах.

 

Проблеми не мої, а НАШІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

palica.jpg

ЦІкаво стало, як би звучала їх компанія англійською.
Як варіант  реклами ))

 

P.S. dill ще може перекладатись як "дурень"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблеми не мої, а НАШІ.

Помиляєшся. В тебе є проблема і два варіанти її вирішення:

1. Самому напрягтися.

2. Звинуватити когось і перекласти вирішення проблеми на чиїсь плечі.

99% людей вибирають другий варіант. Схоже ти один з них.

P.S. dill ще може перекладатись як "дурень"

А можна пруф? Знаю багато перекладів слова "дурень". Але жодного разу не чув, щоб говорили "dill".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...