Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Подивись на кількість безробітних і торгових агентів, які були заявлені в різних партія - "ах*рєєш" ще більше.

Тим безробітним і агентам їхні партії не давали по 50 тисяч на агітацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

це клініка

я вже давно переконався що пропаганда не сумісна з мізками

щось довести чи переконати неможливо

та і навіщо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки на ці вибори ходять не за гроші владі ще немає чого боятись, бо вона може впевнено говорити що обрана народом. А от коли народ перестане ходити на вибір каках, от тоді це буде зовсім інша країна.

Якщо доведеться обирати між Романюком і Товстенюком то я оберу другого бо він ще не був при владі і точно не зможе опуститися нижче того дна що в нас є.

Таке враження, що ви помінялися ніками )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо доведеться обирати між Романюком і Товстенюком то я оберу другого бо він ще не був при владі і точно не зможе опуститися нижче того дна що в нас є.

Ніколи не буває так погано, щоб не могло бути ще гірше...

І наша влада керується принципом: Як зробити людині добре? Зроби спочатку їй погано, а потім так як було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, та нє, не помінялися

нам черговий раз пропихають схему "краще з двох какашок"

але я цього разу круто модифіковану бо тепер "поганим" є альтернативний варіант і всі "патріоти" як один почали підтримувати існуючу владу

ну, постаралися хлопці в Києві цього разу :) нічьо не скажеш

я більше проти існуючої влади, ніж проти Палиці

саме тому вибір такий

варіант не йти на вибори тут не розглядаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме тому вибір такий

варіант не йти на вибори тут не розглядаю

Як так? Ти ж вчора казав, що ноги твоєї там більше не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме тому вибір такий

варіант не йти на вибори тут не розглядаю

Як так? Ти ж вчора казав, що ноги твоєї там більше не буде?

ситуація вимагає втручання :)

деколи треба переступати через себе і свою гордість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я більше проти існуючої влади, ніж проти Палиці

Виходить ти підтримуєш методи Коломойського і Палиці - спалити ЦУМ а потім відбудувати і оформити на офшор, підкупити виборця, чи купити неіснуючі бульдозери в своєї ж фірми у Великобританії, взявши завідомо безнадійний валютний борг в свому ж банку, чи обнести парканом державну контору в якій ти є міноритарним акціонером і нагнати туди йовбиків. Романюк зі своїми оборудками в Карабасі і Луцьктепло порівняно - дрібна рибьошка. Плюс Товстенюк - ніхто, він буде повністю керованим цими двома героями, а Романюк хоч якусь самостійність проявляє.

З такою логікою можна здогадатись що в другому турі президентських виборів '10 року ти голосував за Януковича, бо ж Йуля була при владі в той момент, а він ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене найбільше дивує ось така невідповідність

Дані по Луцьку до міськради:

УКРОП – 29,82 %

БПП «Солідарність» – 16,69 %:

Луцький міський голова:

УКРОП – 31,9 %

БПП «Солідарність» – 38,77 %

Як могла виникнути така диспропорція? Можливо це "хід конем" (троянським :)) від Укропа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, дивися оцього поста – тиць

надумаєш щось відписати – перечитай ще раз, я повторювати не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я більше проти існуючої влади, ніж проти Палиці

Виходить ти підтримуєш методи Коломойського і Палиці - спалити ЦУМ а потім відбудувати і оформити на офшор, підкупити виборця, чи купити неіснуючі бульдозери в своєї ж фірми у Великобританії, взявши завідомо безнадійний валютний борг в свому ж банку, чи обнести парканом державну контору в якій ти є міноритарним акціонером і нагнати туди йовбиків. Романюк зі своїми оборудками в Карабасі і Луцьктепло порівняно - дрібна рибьошка. Плюс Товстенюк - ніхто, він буде повністю керованим цими двома героями, а Романюк хоч якусь самостійність проявляє.

З такою логікою можна здогадатись що в другому турі президентських виборів '10 року ти голосував за Януковича, бо ж Йуля була при владі в той момент, а він ні.

А ти пороходрочер підтримуєш пороха? а те що він стільки молодих пацанів положив в так званій зоні ато??? його ж вибрали бо ж він казав що ато буде тривати години а не рокі, поняв бездарь? ви просто не відчуваєте цього як відчувають матері чи жінки загибших пороходрочери срані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс Товстенюк - ніхто, він буде повністю керованим

В нас на Борді є один шанований багатьма форумчанин, який водночас є (сюрпрайз :) ) кузеном Сашка Товстенюка.

Можливо якось Борда зможе через нього теж трішки "покерувати" "новим" мером (звісно в разі його обрання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зможе бо вони ніби як не зовсім товаришують ну чи шото таке

та і для керування мером є купа важелів, якими ми не користуємося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зможе бо вони ніби як не зовсім товаришують

ну чи шото таке

Так буде лише бізнес громадський контроль, нічого особистого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо без особистого то навіщо тобі його кузен ? :)

фігня то все

думаю Палиця не для того стільки бабла вкидав у місто щоб отак одним разом все просрати, так що дасться знати

хоча, якщо наші порохокопитні друзі добре піднапряжуться – то може так в жопі і лишимося

хйз..хйз... скоро дізнаємося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я більше проти існуючої влади, ніж проти Палиці

Виходить ти підтримуєш методи Коломойського і Палиці - спалити ЦУМ а потім відбудувати і оформити на офшор, підкупити виборця, чи купити неіснуючі бульдозери в своєї ж фірми у Великобританії, взявши завідомо безнадійний валютний борг в свому ж банку, чи обнести парканом державну контору в якій ти є міноритарним акціонером і нагнати туди йовбиків. Романюк зі своїми оборудками в Карабасі і Луцьктепло порівняно - дрібна рибьошка. Плюс Товстенюк - ніхто, він буде повністю керованим цими двома героями, а Романюк хоч якусь самостійність проявляє.

З такою логікою можна здогадатись що в другому турі президентських виборів '10 року ти голосував за Януковича, бо ж Йуля була при владі в той момент, а він ні.

А ти пороходрочер підтримуєш пороха? а те що він стільки молодих пацанів положив в так званій зоні ато??? його ж вибрали бо ж він казав що ато буде тривати години а не рокі, поняв бездарь? ви просто не відчуваєте цього як відчувають матері чи жінки загибших пороходрочери срані!

Особливо матері і дружини загиблих відчули співчуття палички коли на Покрову біля Собору танці влаштували. з випивкою. коли на кладовищі пам"ятники освячували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОСобливо палиця молодень відімтився на шустері. все що за нього треба знати і для чого він рветься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОСобливо палиця молодень відімтився на шустері. все що за нього треба знати і для чого він рветься.

Саме так Палиця врятував Одесу від сепарів, і допомогли йому він сам завжди згадує хлопці з волині яких він зразу після призначення запросив з собою щоб стримати цей проросійський народ в Одесі!

Тому і є Ігор Палиця якиє справжнім патріотом своєї країни, і людиною яка відповідає за свої слова, ось йому більшість людей і повірила, і побачите що не розачоруєтеся, все що обіцяв виконає!

12141801_560752694077285_7005182018662232306_n.jpg?oh=3c1314086c48fd220bdccf1888d005b0&oe=56B63772

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, от понаписували - не встигаю читати )))

По меру - поки що теж все очікувано... так як борда зпрогнозувала

Вибори в два тури? Чи комусь вдасться зібрати врожай у 50+ %?

Думаю, що ні. Тому в кінцевому результаті доведеться обирати між ***нюком і ***нюком.

...

Пора вже нові ставки робити ;)

Щось на https://sashaleaks.com/ давно нічого новенького не було....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електорат Романюка просто не прийшов на вибори.

Якщо мер не спатиме то має виграти.

natalka), 10 грн на мера ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось на https://sashaleaks.com/ давно нічого новенького не було....

ждем обіцяний Viber-leaks...

якщо, звісно адміну не накрили клаву матрацом із зелених бумажок...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

natalka), 10 грн на мера ))

я букмекер? нє, ну ладно - гроші можу позбирати, але виплати не гарантую )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти пороходрочер підтримуєш пороха? а те що він стільки молодих пацанів положив в так званій зоні ато??? його ж вибрали бо ж він казав що ато буде тривати години а не рокі, поняв бездарь? ви просто не відчуваєте цього як відчувають матері чи жінки загибших пороходрочери срані!

Вітаю, ти перший мене запідозрив в пороходрочерстві. Тіпа розділив всіх на палицедрочерів і пороходрочерів, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...