Перейти до змісту

Вибори до обласної Ради 2015


Basil

Вибори до обласної Ради 25 жовтня 2015 року  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вирішив створити голосувалку за три тижні до виборів.

За кого Ви проголосуєте на виборах до обласної Ради 25 жовтня 2015 року?

Подаю назву партії (блоку) та ім"я першого номеру, який автоматично проходить за умови набрання партією чи блоко 5% голосів. Ім"я окружного місцевого кандидата дивіться тут відповідно до свого виборчого округу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Я швидше за все за "Свободу".

Тих за котрих збирався голосувати, не допустили до виборів за порушення гендерної рівності ("Громадянська позиція" Гриценка).

"Самопоміч" по моєму 12-му округу не висуває кандидатів.

Так само не висунилу кандидатів БПП-С і "Нова держава" (вони ж колишні комуняки) і слава Богу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б ще заборонив взагалі допускати до виборів пенсіонерів і держдіячів...що не глянеш у список, то як не голова то заступник, лікар і пенсіонер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так і обирав...

і зовсім випадково мій кандидат виявився від Свободи... хоча я не зовсім розділяю їхню ідеологію та діяльність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильніше було б запитати: За які відтінки лайна Ви проголосууєте на виборах таких-то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так і обирав...

і зовсім випадково мій кандидат виявився від Свободи... хоча я не зовсім розділяю їхню ідеологію та діяльність...

і хто там в Ківерцях від Свободи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виборчий округ №12:

Морозов Максим Григорович 1986 р. н. - освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Січ", Головне управління МВС України в м. Києві, Командир роти, місце проживання: с. Сокиричi, Кiверцiвський р-н

його конкуренти:

Вітер Петро Петрович 1960 р. н. - освіта середня спеціальна, член Партії Зелених України, ЦТО ВДСО при УМВС України у Волинській області, Електромонтер, місце проживання: м. Ківерці

Лотоцька Оксана Романівна 1971 р. н. - освіта вища, безпартійна, Рожищенське районне управління юстиції, Начальник реєстраційної служби, місце проживання: м.Луцьк (від жЮльки)

Корпач Валерій Кузьмович 1963 р. н. - освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", ОСББ по вул. Карпенка-Карого, 9/13 у м. Луцьку, Голова ОСББ, місце проживання: м. Луцьк

Мірчук Ілона Сергіївна 1990 р.н. - освіта вища, безпартійна, Східноєвропейський університет ім. Л. Українки, Аспірант, місце проживання: м. Луцьк (від Європейської партії Катеренчука/Голєвої)

Красовський Олександр Петрович 1978 р. н. - освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Фізична особа – приватний підприємець, місце проживання: м.Ківерці (відразу "ні", без коментарів)

Новосад Любов Василівна 1959 р. н. - освіта середня спеціальна, безпартійна, Волинська обласна організація Товариства Червоного хреста України, голова Товариства Червого хреста у Ківерцівському р-ні, голова Ківерцівської р-нної організації Товариства Червого хреста, місце проживання: м.Ківерці (від Радикальної партії Ляшка)

І кого, тут, №%я, обирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" - Гунчик Володимир Петрович - ну нічого хорошогі і нічого поганого, вже побачили; що ще може зробити совковська школа

Партія Зелених України - Лебідь Володимир Володимирович - партія "кріт", пожиратель голосів, проект регіонів за участтю ФСБ і всіх її членів я вважаю маріонетками

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - Карпюк Роман Петрович - Людина з старої системи, мало об"єктивної інформації, хоча зважаючи на партію скоріш "Ні"...

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" - Вітів Анатолій Миколайович і нашим і вашим, совок, хоча мо і є крапля патріотизму, але для проведення різких змін і наведення порядку не годиться; Швидко обросте баластом.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" - Данильчук Павло Петрович; по тій інформації що я маю: "Проект Палички"...((((

Політична партія "Європейська партія України" - Голєва Олена Василівна - бізнесвумен, і вашим і нашим... "Котлети окремо, мухи окремо", бізнес має йти окремо від політики, може бути все грязно... Якщо вже не зараз, то в скорому часі буде куплена з паличкою... Пожиратель голосів

Політична партія "Нова держава" - Кононович Олександр Адамович (0 голосов [0.00%]) - За ним плаче гільотина! Крім того, що вітав створення ДНР іЛНР,відправляв гуманітарку сепарам в Луганськ, коментарі зайві!

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" - Імберовський Михайло Юрійович ??? недостатньо інформації

Політична Партія "Опозиційний блок" - Башкаленко Олександр Костянтинович - недобита голова дракона з старої системи

Радикальна партія Олега Ляшка - Кучер Володимир Григорович - ??? недостатньо інформації,

НЕ підтримаю жодного кандидата - зіпсую бюлетень - доведеш що ти ідіот!

Не піду на вибори - Лише раб не має права голосу. Зробить так лише кінчений ідіот, який не керує власним життям і тече за течією. Надіюсь та людина все ж таки виправиться, почне чимось цікавитися, визначиться і піде на вибори ;)

Інфо про те: Чому треба йти на вибори

Ще не визначився - це справа поправима! місяць часу достатньо, щоб зробити правильний вибір

Все вище написане є нічим іншим ніж моє ІМХО і не є порадою до дії. Кожем в праві і має робити свій власний вибір, адже від цього залежатиме його майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вже писали раніше, потрібно обирати по другому імені відповідно до вашого виборчого округу, можливо виберете щось більш-менш достойне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" - Імберовський Михайло Юрійович ??? недостатньо інформації

в тебе по округу йде Рижков - в тебе ще є питання? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" - Імберовський Михайло Юрійович ??? недостатньо інформації

в тебе по округу йде Рижков - в тебе ще є питання? :)

Знаю! Тільки думаю пиз..ти його до чи після?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кампот Укроп? Спеціально в голосувалку не дописали? ;)

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" - Данильчук Павло Петрович; по тій інформації що я маю: "Проект Палички"...((((

Да? І Шелеп теж проект палички?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кампот Укроп? Спеціально в голосувалку не дописали? ;)

Укроп не приймає участі у виборах до Волинської обласної Ради згідно даних ЦВК.

Проти всіх :0130::0166: за 23 роки вже наголосувався, хватить.

Немає такого пункту в бюлетені тепер... тіко псувати бюлетень... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укроп не приймає участі у виборах до Волинської обласної Ради згідно даних ЦВК.

Дивно

Відомо, хто йде від «Укропу» в Волиньраду

Бєня всєх пєрєіграл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кампот Укроп? Спеціально в голосувалку не дописали? ;)

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" - Данильчук Павло Петрович; по тій інформації що я маю: "Проект Палички"...((((

Да? І Шелеп теж проект палички?

Там своя многоходовочка... Для чогось може він їм таки потрібен. Я не знаю (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укроп не приймає участі у виборах до Волинської обласної Ради згідно даних ЦВК.

Дивно

Відомо, хто йде від «Укропу» в Волиньраду

Бєня всєх пєрєіграл?

Напевно зарубали, як "Громадянську позицію" та "Наш край" і ще вроді декого... тут

Госпідарники "Наш край" (Кривицький, Кравчук) вроді відсудили можливість брати участь, але в списку поки немає... мо відкоректують... тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тако шукаю очима "Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

ніби "так"

потім читаєш "Вітів Анатолій Миколайович"... йо*аний сором... і вже "ні"

коли вже хлопці зберуться духом, підтягнуть штанці і поприбирають в своїй хаті... дивись і люди потягнуться

тому буду притримуватися варіанту "поки не визначився" з сильним ухилом в сторону "не буду витрачати час на дурне", а добре це чи погано :) "рабам" телевізора і "дружніх" промивок мізків – свободу вибору не понять :) імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна партія не врахована! Я завтра - на мітинг, вибори починаються з прав виборців на чесність з боку влади! Доречі - , багато людей з БПП також ідуть на цей мітинг, дивно, правда?

Прошу друзів та знайомих підтримати. Завтра о 8-00 біля ОДА планується мирний пікет проти небаченого свавілля обласноі виборчоі комісіі. В пятницю я отримав підтвердження, що список "Громадянськоі позиціі" до обласноі Ради не зареєстрували. Повністю. Усі 50 кандидатів. Причина - немає гендерноі квоти. 28% а потрібно ніби 30%. Може зняти чоловіків, щоб дотриматись квоти? Ми були готові, зібрали відповідні заяви, щоб було 30%. Ні, усіх не зареєстрували, навіть 14 жінок. Закон чітко говорить, що недотримання квоти не є причиною відмови в реєстраціі. ЦВК розяснює, що норма про гендерну квоту "рекомендаційна". Список БПП реєструють з 8 жінками з 65 кандидатів. Скільки це? 30%? Пане Микола Євтушин підрахуйте! Такого на Волині не було ні при Януковичі, ні при Кучмі. Ми, звичайно, оскаржили рішення, та маємо щирі переконання в справедливому рішенні Суду. Але. Ми не займаємось виборами, а займаємось судами, пропустили строки подання кандидатур до дільничих виборчих комісій. Найстрашніше є те, що на самому початку виборчого процесу члени Волинськоі обласноі комісіі "мочать" окремі політичні сили. Знову ходимо по колу? Виборчі махінаціі, далі фальсифікаціі, підкуп? Поки підрахуі не отримають по руках, чесних виборів не буде. Ми вимагаємо :

- провезти розслідування даного випадку та покарати винних;

- комісіі, після отримання судових рішень не затягувати іх виконання а негайно поновити субєктів виборчого процесу в іх правах; обласній владі - прийняти дієві заходи, щодо чесності, законності та справедливості виборів. На сам кінець щира подяка Богдан Климчук за підтримку. А друзям-конкурентам з інших політичних сил хочу нагадати - не питайте по кому дзвонить дзвін, дзвонить по Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ar.volyn.ua/20150926-vidomo-hto-jde-vid-ukropu-v-volynradu/

знайома фаміла в укропє! Нє?

Ройко Сергій – 4 - такий з нього політик, шо аж бігом! ой Покотом! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що можна було чекати?

http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM054?PID112=12&PID102=455&PF7691=455&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100

коли риги і перефарбовані риги становлять більшість в комісії...

все погано :((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" - Данильчук Павло Петрович; по тій інформації що я маю: "Проект Палички"...((((

Шось хєрові в тебе інформатори. Палиця Луцьк купує-купує, а скупити не може, а тут ціла партія з осередками по всій Україні, з депутатською групою в Верховній раді... І для чого? Щоб відтянути голоси в Миколи Ярославовича? Якась слішком сложна многоходовочка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому буду притримуватися варіанту "поки не визначився" з сильним ухилом в сторону "не буду витрачати час на дурне"

Ти таки мене переконав :(

Наша відповідь Чємбєрлєну Ukrainec

Питаєте за кого голосувати? А немає ніякої різниці...

Питаєте за кого голосувати? А немає ніякої різниці. Україна - це акціонерне товариство, де мажоритарний акціонер - західні еліти, а міноритарний - олігархи. Кого б не обрали - всі принципові рішення буде приймати рада директорів. Але для них важливо, щоб піпл прийшов на вибори, а кого вже оберуть - пофіг.

Я вже давно не ходжу на вибори. Тут відразу можуть заперечити, мовляв не можна «дарувати» свій голос, ним скористаються інші, мовляв участь у голосуванні – це необхідна умова хорошого життя і т.д. Політики, журналісти та інші маніпулятори повторюють ці мантри в усіх ЗМІ. Поспішаю вас запевнити - це хитра пастка для обману народу.

Є дві причини не ходити на вибори.

Перша, і найбільш поширена: "результати голосування фальсифікують", "всі політики потім обманюють", "голос не голосуй – все одно отримаєш х@й" і т.д. Це явні ознаки того, що люди втомились від політики. Але у маніпуляторів є інструменти для лікування такої апатії. Їх дуже багато - від вибухів будинків до банального підкупу за гречку або 100 грам горілки. Після таких стимулів навіть безногі пруть до виборчих дільниць як танки. Але це не моя причина.

Моя причина інша. Про це написано в усіх підручниках з політології: будь-яка влада хоче показати, що вона не просто зграя розбійників, яка грабує населення, а група людей, дії яких виправдовуються якимись "високими матеріями". Тобто, будь-яка влада вимагає своєї легітимації в очах мас.

Ліричний відступ. З найдавніших часів правляча еліта виправдовувала свою владу перед народом: а) своїм походженням від "благородної крові", стародавніх родів, які від царя гороху правили і правлять (традиційна легітимація); б) тим, що Бог "помазав", делегував свою владу тому чи іншому правителю (релігійна легітимація). Така влада несла відповідальність перед самою собою, Богом і трохи перед народом. Але відповідальність вона таки несла. Якщо у неї були успіхи, то ці успіхи і заслуги були саме її, влади. Якщо невдачі - то невдачі були її невдачами. І якщо раптом той чи інший правитель не справлявся з керівництвом державою, не міг захистити своє царство або занадто сильно утискав народ, то владу міг спокійно захопити хтось інший при повній бездіяльності народу. Або навіть сам народ міг в тій чи іншій формі збунтуватися, якщо раптом виявлялося, що "цар несправжній", і розпочати криваві пошуки "справжнього" царя. Народ в політичному управлінні участі не брав. Але народ і не ніс відповідальності за політичне управління. Хто правив - той і відповідав.

Але пізніше хтось дуже хитрий придумав інший спосіб влади, легітимації і стосунків правителів з народом. Суть його полягає в тому, що широким масам втовкмачили в голову, що вони насправді не маса, а громадяни і народ. І саме народ, а не знать або Бог, є джерелом політичної влади. І що влада ця може бути реалізована на виборах. Починається гра на гордині громадянина, якому кажуть, мовляв ти голосуй, а більше і робити нічого не треба. Далі почнеться щастя, бо всі тобі винні, бо ти - джерело влади, і влада тобі буде служити. А якщо не буде служити - то ти обереш іншу. І ось, один раз на чотири роки, маленька людина раптом дізнається, що він "громадянин, і що від нього щось залежить. Йде, голосує, але нічого не змінюється до наступних виборів. Потім знову голосує, вже за інших, але знову нічого не змінюється, а потім по наступному колу. Нагадує віслюка, перед яким на вудці тримають морквину, а він все йде і йде за нею, везучи на своїй спині того, хто цю вудку тримає.

Сама ідея демократії з загальним виборним правом – це витончена система обдурювання мас. Справа в тому, що реальна влада – це завжди таємна влада. І всяке політичне управління проводиться особистостями та організаціями, які невідомі широким масам. Політики в телевізорі і за яких голосують – це маріонетки. Реальні управлінці пропонують народові вибір з кількох своїх маріонеток. І кого б не обрали – вони все одно будуть виконавцями волі одних і тих же господарів-ляльководів. Але це не головне.

Виникає питання - навіщо все це треба. Навіщо правлячій еліті, яка і так тримає владу у своїх руках, всі ці складні і дорогі ігри в демократію? І тут необхідно звернути увагу на те, на що зазвичай не дивляться. Виявляється, якщо народ є джерело влади, якщо людина голосує, то він і відповідає за цю владу. Якщо влада керує добре - честь їй і хвала, а якщо погано і злочинно - то винен народ і кожен окремо, хто за неї проголосував. Ось такий фокус. Владу тримає в руках еліта, але відповідає за неї народ. Керують одні, а відповідають за це інші.

Для правлячої еліти не має значення, кого обере народ. Вона все одно буде керувати. Для еліти головне, щоб народ прийшов на вибори. Головне не результати голосування, а сам факт участі людей у ​​виборах. Адже прийшовши на вибори народ і конкретна людина погоджується грати в «лохотрон», запропонований їй владою. Але коли раптом ніхто, або майже ніхто не прийде, то вже ніякі фальсифікації не допоможуть. Коли народ не прийде на вибори, він цим викриє і шахраїв від влади, і не візьме на себе відповідальність за чужі злочини. Ось чому вас так затягують на вибори!

Я не ходжу на вибори, бо не хочу виправдовувати своєю участю в голосуванні усі ті злі справи, які робить влада.

P.S. Раз, два, п'ять, починаймо мінусовать )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...