Перейти до змісту

аааааааааа! Шо сі стало з підписами???


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Любі адміністратори!!!

Хлопці!

Чоловіки!

Знавці!!!

Народ!

Я вже не раз піднімала тему помилок на луцькому форумі. Наприклад, НУ НЕ МОЖЕ бути в назві однієї підтеми одразу дві помилки, мало того, що жіночий клуб - це ТАКіЙ собі будуарчик, то крім того, це клуб однієї жінки woman's club - і мені про це вже пишуть! Так тепер я ПОМОГАЮЩИЙ!!!

Ну пазялуста, хто-небудь!!! Підпишіть мене ким завгодно, але... НЕ РОСІЙСЬКОЮ (хоч ця мова є для мене вродженою і мені байдуже, хто якою говорить) і НЕ ЧОЛОВІЧОГО роду. Якось з джанімен (хоч це тож чоловічого, але ладно) було спокійніше, верніть назад!!! Самі ми нє мєсниє, 500 постів в мене ше нема, тому я в такій формі...

Щиро ваша

з любов'ю

Юлямпочка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди в My Controls ,а там в Edit Profile Information ,потім в полі Custom member title, напиши саме що є хороше про себе ,і буде тобі щастя. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передивилась тему і не бачу, де я дала привід думати про себе АЖ ТАК погано. ;). Я ж написала, що не маю п.ятисот постів. Тобто, такої послуги мені ще не пропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передивилась тему і не бачу, де я дала привід думати про себе АЖ ТАК погано. :). Я ж написала, що не маю п.ятисот постів. Тобто, такої послуги мені ще не пропонують.

ну тоді звиняйте ,я думав що воно у всіх доступне. :o ,виход один, до ранку далеко набивай по бистрому 71 пост. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпишіть мене ким завгодно, але... НЕ РОСІЙСЬКОЮ

ниасилил патамушто украйинською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпишіть мене ким завгодно, але... НЕ РОСІЙСЬКОЮ

ниасилил патамушто украйинською

;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Luka. Ух ти, і ти теж "помогающий" !!! Через поле, через гай, ходить хлопчик - помагай. <_< Так і буть. Піду комусь чимсь допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це найменше, чим я можу допомогти учаснику p3h, який "ниасилил патамушто украйинською" <_< Ще можу порадити змінити нік на "pnh" чи "p13da" ;) До речі це моє 500-те повідомлення, зараз спробую змінити "помогающего"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але можливість самому змінити підпис після 500-го повідомлення так і не з"явилась <_< Ну не хочу я бути "Опытным" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може запропонувати модераторам якусь україномовну систему статусів - сподіваюсь, вона не дуже складно налаштовується. Тільки щось в мене настрій не креативний- треба подумати, як українською гарно статуси назвати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, воно Вам, що так сильно мішає?

якщо мішає Юлямпочці, то хай їй торік поміняє.... знайшли проблему <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, воно Вам, що так сильно мішає?

якщо мішає Юлямпочці, то хай їй торік поміняє.... знайшли проблему <_<

Може початись безпідставний флейм на тему "Юлямпочці поміняли", а @іншому форумчанину X@ -ні... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може запропонувати модераторам якусь україномовну систему статусів - сподіваюсь, вона не дуже складно налаштовується. Тільки щось в мене настрій не креативний- треба подумати, як українською гарно статуси назвати.

А я думаю шо краще самому собі статус писати. А шо треба 500 повідомлень - то непроблема. Я ждав - і дочекався <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну... метод, звичайно, але он, Люка каже, що щось він так і залишився опитним...

Але ше, пост же не тільки підписів стосувався, а тонко натякає ще на проблеми назв гілок ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка - Лука - Доктор ортопед придивись!

П.С. Ти багато пишеш постів скрізь - то ше місяць-два - і буде підпис!

Або - зайди в хумор і добавляй всякі прикольчики, пиши анекдоти, став картинки - багато є шляхів збільшення постів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luka, надеюсь ты не забрызгал монитор слюной(или чем ты там брыжжешь трештокер)... главное что не захлебнуся, гл :lol:

ps в игнор добавлю после справки от ветеринара

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luka, надеюсь ты не забрызгал монитор слюной(или чем ты там брыжжешь трештокер)... главное что не захлебнуся, гл :lol:

ps в игнор добавлю после справки от ветеринара

Мені тебе по-людськи шкода. Твій ps я повністю не зрозумів, але краще не лікуйся у ветеринара. Я б порадив для початку пройти курс лікування електричним струмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б порадив для початку пройти курс лікування електричним струмом.
я так думаю що мається на увазі явно не електрофорез... :lol:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий радикальний метод застосовується в психіатрії. А електрофорез- теж можна, напр. з KCN (калію ціанідом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж ЗА щоб запровадити якусь систему статусів УКРАЇНСЬКОЮ. Якщо творчо підійти, то буде дуже класно, а якщо ще додати трохи гумору...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електрофорез- теж можна, напр. з KCN (калію ціанідом)
є ще більш радикальний, але менш протизаконний метод -- винайти машину часу, повернутись в минуле і подарувати його батькам ящик презервативів :lol:

Судячи по постах, повертатись прийдеться десь років на 15 назад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж ЗА щоб запровадити якусь систему статусів УКРАЇНСЬКОЮ. Якщо творчо підійти, то буде дуже класно, а якщо ще додати трохи гумору...

Да, но это не решит проблему Юлямпочки в частности и форумчанок в целом. :lol: Ведь нужны будут определенные окончания, типа journeyman = мандруючИЙ - мандруючА :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...