Перейти до змісту

аааааааааа! Шо сі стало з підписами???


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Да, но это не решит проблему Юлямпочки в частности и форумчанок в целом. :) Ведь нужны будут определенные окончания, типа journeyman = мандруючИЙ - мандруючА :)
а ти в курсі, що наприклад назва професій не змінюється, незалежно від статі? Наприклад "директор", а не "директорка", "лікар" а не "лікарка", "мандрівник", а не "мандрівничка" :lol:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно в курсе, у меня же филологическое образование, и украинским владею не хуже русского (думаю, судя по нашей переписке в асе, ты это давно знаешь ;))

А використав я дієприкметник, переклавши нашвидкоруч англійське journeyman, просто для прикладу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це я до того, що якщо добре подумати, то можна все перекласти так, що воно буде "унісекс". Навіть без філологічної освіти ;)

До речі, я також російською володію не набагато гірше ніж українською, хоча користуюсь нею надзвичайно рідко. Частіше користуюсь англійською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось хто має можливість виправіть будь-ласка назву на women's club. Всього одну букву поміняти. Якшо є нагода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це я до того, що якщо добре подумати, то можна все перекласти так, що воно буде "унісекс". Навіть без філологічної освіти :lol:

До речі, я також російською володію не набагато гірше ніж українською, хоча користуюсь нею надзвичайно рідко. Частіше користуюсь англійською.

Цілком згоден. Можна навіть і не перекладати, а взяти якісь нові слова, які будуть спільні як для чоловічого, так і для жіночого родів.

Я російською користуюсь тільки коли їду до родичів на Сумщину, бо по іншому тебе там можуть просто і не зрозуміти, а також в блозі на Рамблері і частково в асьці. А так, переважно українська і англійська... Хоча... непогано було б ще вивчити якусь мову, над чим зараз і подумую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю хто про що думає, але в даному випадку, в назві розділу жіночий клуб, (жіночий - множина)

woman- однина, women - множина, відповідно думаю, що тут другий варіант має вживатися.

Але це так, буде час в адмінів може виправлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то треба було би всім разом подумати над створенням власних назв для визначення статусу форумчан. За основу було б добре брати якесь одне означення, наприклад, "за місцем проживання":

гість

квартирант

прописаний (грубо, треба подумати)

господар

Це так, робоча гіпотеза. Перше, що прийшло в голову.

Можна подумати над іншими варіантами.

Ну і......перестаньте сваритись, в яку тему не зайди, там "розборки". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто не свариться і не думає сваритись, це просто так, обговорення :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю, що б ми тут не написали, це нічого не змінить. Адміни не проявляють будь-якого інтересу до виправлення таких помилок і заставити їх нереально, а зацікавити дорого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так. Хіба що десь на пиві в тяпницю попросити, може хтось з гарним настроєм прийде і скаже : та зробимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді потрібно відразу діставати ноутбук, включати інет через EDGE і просити зробити "не відходячи від каси", поки ще є пиво і настрій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
зайди в My Controls ,а там в Edit Profile Information ,потім в полі Custom member title, напиши саме що є хороше про себе ,і буде тобі щастя. ;)

Уточніть, будь-ласка, що треба зробити, щоб ця опція з'явилася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...