Перейти до змісту

Armored Warfare (US-EU, _НЕ_Артмата@мейл.сру!)


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

знов 21к! я вам так скажу: челенджер - ІМБА!!!! це бій в повному стоці.

оті всі зі списку були передімною і я їх танкував поки союзники ззаду накидували... вам не передати відчуття))))

ScreenShot0019.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon

Взагалі не зовсім імба. Проти 6х рівнів так - навіть грати не цікаво, він просто безсмертний (якщо грати з головою). А от проти танків з 500+ пробою вже так нагло не потанкуєш: в приціл і в мехвода заходить тільки так, і задня частина борту башти і корпуса (де нема дз) пробивається під досить гострим кутом.

І якщо не буде кому накидувати з-за твоєї спини то сам ти навряд чи кого вб'єш.

Хоча пробой йому можна підрізати до рівня передтопового снаряда (405мм).

21к досвіду не межа:

ScreenShot0047_240.jpgi.gif
ScreenShot0046_240.jpgi.gif
 
В акції по суті є один недолік - вона просто утилізує будь-які запаси валюти))) Не дивлячись на серйозні доходи з па кількість кредитів стрімко падає, зараз наприклад треба ще 5лямів нафармити.
 
Якщо хтось хоче купити собі прем танк для фарму, то я радив би обмежитись 4м рівнем.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов 21к! я вам так скажу: челенджер - ІМБА!!!! це бій в повному стоці.

 

ааа...вже й до 7-го встиг вкачати ...

жаба давить )))

я вот на ВБЛці тащив і не затащив вкінці ... ніяк тяжів не можна нормально пробивати

 

veNX8h9.png
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-й бій, з командою не везе ... 

тільки я бив 4-х і залишився проти 12-ти )))

..цікава ця Вобла, веселіша за фокса )

ssXZvy3.png

 

YptxhoQ.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз наприклад треба ще 5лямів нафармити.

Щось я написав фігню якусь - тільки на техніку що відкрита треба 18кк (без модулів та інших дрібниць). Є 3кк.

 

Купив центауро 120, їжджу підриваю пукани))) ніхто не любить коли йому така соооочна подача на 730-780хп прилітає,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чучуть нагнув):

ScreenShot0071_240.jpgi.gif
маю вже дві вісімки - лео2а5 подобається, аріете не дуже, якийсь він не туди не сюди.
Сьомі рівні всі цікаві (крім абрамса), в чому полягає соснулість лео та Т-80 я так і не зрозумів.
Другий стінгрей набагато цікавіший від першого, особливо помітно у швидкості повороту башти (на першому дуже не вистачало).
Цент 120 гне, альфа рулить все-таки (вже репортили за чіти навіть коли 800+ прилітало, поки найбільше бачив 1013 в вихлопні решітки аріеті). ЛАВ-600 просто еталон соснулості, дуже не комфортна штука навіть проти 6х рівнів.
В бредлі та БМП я не зміг, взагалі не розумію як на них грати.
А от гілка розвідувальних машин у софі - на мою думку просто імби, особливо фокс. Не повинна така техніка мати можливість вносити ТАКИЙ дамаг:

ScreenShot0069_240.jpgi.gifi.gif
Хоч би стрільбу переробити щоб влучати в цих блох було легше. Сам неодноразово на фоксі, а тепер на вблці просто нагло через ворожі позиції їхав, вбивав арту і повертався. Якщо слідкувати за швидкістю і не рухатись прямо то в це чудо банально неможливо влучити. А візель це взагалі жесть жестяна, як і краб - ганяють по карті такі мандавошки і ***хають все живе і не дуже.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://aw.my.com/gb/news/general/introducing-ice-edition-vehicles?id=13.2000009&implicit=1&show_hd_reminder=1&clientlang=en&gcid=5152891914138619383&server=1〈=en_GB&clientstate=installed&clientbuildid=60&_1lp=0&_1ld=2046937_0

 

 

Продають   акційні   преми . 

Лео-2 дорогуватий  , а Т-72 чи М-60   можна брати для фарму

 

 

Також  ввели можливість  перетворити  будь-який танк в  такий собі напівпрем   ---   Battle Hardened Vehicles ----  або загартовані машині =)

 

Купується за голду в дереві модулів машини , ціна --- як пів премтанка  відповідного рівня

Додає 25%  кредів і  бонуси

 

  • +25% to Credit gains while playing this vehicle
  • +25% to Crew Experience gains while playing this vehicle
  • +25% to Commander Experience gains while playing this vehicle
  • +10% to Reputation earned on the vehicle (including locked reputation)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось слабуватий "вихлоп" з пве іде, 2.5к досвіду якось не густо. Єдиний + як я розумію що заробіток досвіду там стабільніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікаво про гілку українських танків з оплотом на 10 рівні:

 

http://www.youtube.com/watch?v=lef9tOohRdc

 

http://www.youtube.com/watch?v=SK2HhXimyn0

 

P.S. не получається відео вставити... перейдіть, будь ласка, за посиланням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фармить мало .

 

Я зі знижкою взяв  МВТ-70  та  Т-72 ІСЕ   і зараз перестав качатись , фанюсь тільки на них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в тайпі не сподобалась лише моделька - це просто 155й в камуфляжі.

 

З новою акцією знову уходить валюта, доведеться й собі преми викатувати. Бо коли досвід заходить такими пачками...:


ScreenShot0077_240.jpgi.gif

Зате можна швидко проскочити кактуси.

Єдина біда з командами, щось всі різко розучились грати(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...