Перейти до змісту

Надо работник для работы за деньги.


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

тобто борда не підконтрольна законам України?

ресурс приватний.

Ти ж сам розумієш, що це нісенітниця. Тобто будь-яка приватна фірма може нехтувати законами України, бо власник написав свої правила внутрішнього розпорядку? У власному авто, воно ж приватне, можна не виконувати ПДР, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много текста. Скільки платиш сумарно в міс? Яка система нарахувань?

П.С. Маю права, знаю Волинь, Рівне(обл і місто), Львів тощо, досвід водіння оф. від 10років в тому числі на вантажних авто, даішників ставлю на місце без зусиль, в законах орієнтуюсь. Готовий працювати понаднормово, виходити в вихідні, затримуватись тощо. Відповідальний, цілеспрямований і т.д. Щодо автівки та елементарних ремонтів та сервісу то руки ростуть із плечей.

У мене 2 умови:

- не менше 6-7 вихідних на місяць.

- зп від 20тис.грн сумарно щомісяця.

Підходить?

если вы мне принесете доход хотя бы в 100 тыс грн/месяц, жду на собеседование. устраивает!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто будь-яка приватна фірма може нехтувати законами України, бо власник написав свої правила внутрішнього розпорядку?

Хочеш сказати зараз якось інакше??

не сміши мене!

Ти сам прекрасно розумієш як це робиться. І сам прекрасно розумієш, що змінити не можна нічого.

ну візьме хтось водієм жінку. Бо вона натрусила, що згідно закону, не маєте права. ЧИ навіть не візьме, а відмовить, то їй назвуть 30 причин чому ні.

А якщо візьму, то створять 30 умов для того, щоб сама пішла.

То нахєра тратити час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD,тобто борда не підконтрольна законам України?

Не плутайте грішне з праведним.

Всі інтернет ресурси підконтрольні законам які поширюються на інтернет ресурси.

Вона незобов'язана контролювати виконання закону на своїх теренах. Якщо буде ухвала суду, із відповідним зверненням прокуратури з вимогою прибрати якусь інформацію з сайту до адміністрації. Я думаю без усяких заперечень це зробить.

На рахунок вимоги додаткової інформації згідно правил борди:

- так закон захищає Вас і Ви в праві нерозголошувати цю інформацію. Ви взагалі можете тут не писати нічого :)

- так якщо модератор вважає що на цьому ресурсі він хоче від Вас дату народження\стать це його право відмовити в реєстраці\створенні теми без цих даних!

З.І, Держава в обличчі судової системи захиститть Ваші права лише на основі якихось офіційних запитів, листів, документів. Тема форуму не місце диктувати закони :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова взагалі не йшла про те, щоб роботодавець зобов'язаний брати на роботу керуючись якимись власними інтересам.

Мова йшла про те, що потенційний топікстартер-роботодавець, зобов'язаний (ПРИ СТВОРЕННІ ВІДПОВІДНОЇ ТЕМИ) вказати якомога більше параметрів, щодо майбутнього працівника. Пункти стать і вік були вказані виключно для збільшення списку.

Хоча щодо статі - я чітко пояснив чому.

Власне, як і вік. Щоб відсіяти різну школоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TARAS96,а що їх знати, береш карту і вивчаєш за кілька днів, плюс навігатор. Їздять теж не святі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много текста. Скільки платиш сумарно в міс? Яка система нарахувань?

П.С. Маю права, знаю Волинь, Рівне(обл і місто), Львів тощо, досвід водіння оф. від 10років в тому числі на вантажних авто, даішників ставлю на місце без зусиль, в законах орієнтуюсь. Готовий працювати понаднормово, виходити в вихідні, затримуватись тощо. Відповідальний, цілеспрямований і т.д. Щодо автівки та елементарних ремонтів та сервісу то руки ростуть із плечей.

У мене 2 умови:

- не менше 6-7 вихідних на місяць.

- зп від 20тис.грн сумарно щомісяця.

Підходить?

если вы мне принесете доход хотя бы в 100 тыс грн/месяц, жду на собеседование. устраивает!?

Ну так організуйте весь процес самі так, щоб чоловік приніс Вам дохід в 100 тищ. Це ж Ваша функція як керівника(а не його, як найманого працівника). Він виконуватиме Ваші вказівки. Чоловік написав, що добре знає область, посилає Гайців, дивиться за автомобілем і добре може заїхати заднім ходом. Тобто може робити все з того що Вам необхідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много текста. Скільки платиш сумарно в міс? Яка система нарахувань?

П.С. Маю права, знаю Волинь, Рівне(обл і місто), Львів тощо, досвід водіння оф. від 10років в тому числі на вантажних авто, даішників ставлю на місце без зусиль, в законах орієнтуюсь. Готовий працювати понаднормово, виходити в вихідні, затримуватись тощо. Відповідальний, цілеспрямований і т.д. Щодо автівки та елементарних ремонтів та сервісу то руки ростуть із плечей.

У мене 2 умови:

- не менше 6-7 вихідних на місяць.

- зп від 20тис.грн сумарно щомісяця.

Підходить?

если вы мне принесете доход хотя бы в 100 тыс грн/месяц, жду на собеседование. устраивает!?

Якщо я приноситиму такий дохід то швидше за все собі)))

А якщо серйозно, скільки закладаєте в зп? Яка схема нарахування, чи це таємниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забагато повідомлень не по темі.

Я сам працював на цього роботодавця. Це людина порядна, чесна і не скупа.

Будете робити, те, що від вас вимагають - і ви не пошкодуєте.

Крім того, жодна ваша дія не залишиться без оплати.

Якщо відповідаєте усім критеріям, то дзвоніть, поки ваше місце хтось не зайняв.

П.С. Наперед відповідаю на питання, чому пішов з роботи, якщо так усе добре. Бо змусили обставини, а не бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том числе отлично заезжать задним ходом в узкие проемы

дана фраза відштовхує від бажання працювати будь-де) хоча сенс парадоксальний

Та не тільки ця фраза, а взагалі все оголошення відщтовхує всіх бажаючих.

Одна фраза чого варта: "Ищу работника для работы за деньги". та ще й москальською мовою. Наче б то не за гроші, а за ідею хтось побіжить працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много текста. Скільки платиш сумарно в міс? Яка система нарахувань?

П.С. Маю права, знаю Волинь, Рівне(обл і місто), Львів тощо, досвід водіння оф. від 10років в тому числі на вантажних авто, даішників ставлю на місце без зусиль, в законах орієнтуюсь. Готовий працювати понаднормово, виходити в вихідні, затримуватись тощо. Відповідальний, цілеспрямований і т.д. Щодо автівки та елементарних ремонтів та сервісу то руки ростуть із плечей.

У мене 2 умови:

- не менше 6-7 вихідних на місяць.

- зп від 20тис.грн сумарно щомісяця.

Підходить?

если вы мне принесете доход хотя бы в 100 тыс грн/месяц, жду на собеседование. устраивает!?

Якщо людина може принести прибуток в 100 тис. грн., то навіщо їй ви здалися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Akrilat Людина пропонує нормальні умови, є відгук колишнього працівника, чого чіплятись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки флуду.... лише тому що роботодавець неможе написати що мінімальна зарплата "така" блище до максимальної "така". невже так важко це написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки флуду.... лише тому що роботодавець неможе написати що мінімальна зарплата "така" блище до максимальної "така". невже так важко це написати?

"ета маркєтінг, дєтка"

сам би відгукнувся,але заїжджати задом мушу ще попрактикувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том числе отлично заезжать задним ходом в узкие проемы

дана фраза відштовхує від бажання працювати будь-де) хоча сенс парадоксальний

Та не тільки ця фраза, а взагалі все оголошення відщтовхує всіх бажаючих.

Одна фраза чого варта: "Ищу работника для работы за деньги". та ще й москальською мовою. Наче б то не за гроші, а за ідею хтось побіжить працювати.

Бачу,Яценюк і ко добре вам мізки промили

Подобається вам чи ні - велика кількість українців розмовляє російською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там графік, по визову і зп 1500 + от выработки.... такие дела

ти колись був вічношукаючийроботу

так нічого і не змінилося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там графік, по визову і зп 1500 + от выработки.... такие дела

ти колись був вічношукаючийроботу

так нічого і не змінилося?

з такими неадекватними роботодавцями пів Луцька вічношукаючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там графік, по визову і зп 1500 + от выработки.... такие дела

Получається те що я і казав :)

Не впевнений що ви готові платити робітнику "деньги", думаю так "мелочь на пропитание" зможете заплатить.

І ще

з такими неадекватними роботодавцями пів Луцька вічношукаючих

На рахунок неадакватності роботодавця(я про всіх роботодавців взагалі і я не знаю топікстартера), я б поспорив. Важко назвати неадекватною людину, яка чогось досягнула в житті і готова когось прийняти на роботу з вулиці, і платити йому гроші, надавши при цьому місце і інструмент для роботи. Нормальні робітникі давно мають нормальну роботу і зарплату, і не знаходяться в стані вічношукаючих. Справа в тому що знайти кваліфікованого працівника це завжди проблема, та й ті вічношукаючі вміють хіба що копати або носити. Навіть якщо їх і беруть на роботу з надією що вони навчаться виконувати певну роботу, не дають 100% гарантію що вони протримаються на роботі довше ніж 2-3 місяці, тому що їхній рівень IQ на рівні початкової школи. А такі низькі зарплати по місту тому що достатньо людей які готові за цей мізер, що зараз платять, працювать. І так получається - "Чому бідний? Бо дурний. Чому дурний? Бо бідний."

ПиСи: Роботи не шукаю, мільйонів не заробляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там графік, по визову і зп 1500 + от выработки.... такие дела

ти колись був вічношукаючийроботу

так нічого і не змінилося?

а хто сказав шо я не працюю?)

я завжди буду шукати де кращі умови праці і більше платять, тай мені здається то природа кожної людини така!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба працювати в одній сфері в якій ти вмієш і досягати того щоб більше заробляти. Тобто треба працювати над собою і вдосконалювати свої навички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ета маркєтінг, дєтка"

сам би відгукнувся,але заїжджати задом мушу ще попрактикувати)

Якби ви справді хотіли працювати, то вже б давно подзвонили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то скільки "дєнєг"?

Та дурня включили, от і все.

Так само можна подавати оголошення про пошук роботи, але не вказувати свою професію і навички, доки роботодавці не відгукнуться. Абсурд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...