Перейти до змісту

Ярош призвал граждан Украины, бойцов и активистов "ПС" готовиться к активным акциям гражданского неповиновения


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

давайте тоді жити без країни допомагаючи один одному

не всі настільки свідомі, щоб так жити. Крім того є люди які фізично неспроможні себе забезпечити, власне для цього з точки зору соціалки і треба держава.

де на заробітках можна заробити 20-30000євро

у вас є бізнесплан на цю суму? я можу зараз спокійно відкрити невеликий бізнес на оту дельту (10000 євро), яку ви заклали в своє повідомлення.

на заробітках заробляв 1200-1500$ але ставлення було як до худоби, мене це не влаштовувало - повернувся в Україну, заробив тут, власною працею.

давайте от відкрито якого фахівця шукає соромітник

в його оголошеннях на борді все описано. Ліньки шукати? ну тоді 3000грн - ваша межа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь
давайте тоді жити без країни допомагаючи один одному

не всі настільки свідомі, щоб так жити. Крім того є люди які фізично неспроможні себе забезпечити, власне для цього з точки зору соціалки і треба держава.

де на заробітках можна заробити 20-30000євро

у вас є бізнесплан на цю суму? я можу зараз спокійно відкрити невеликий бізнес на оту дельту (10000 євро), яку ви заклали в своє повідомлення.

на заробітках заробляв 1200-1500$ але ставлення було як до худоби, мене це не влаштовувало - повернувся в Україну, заробив тут, власною працею.

давайте от відкрито якого фахівця шукає соромітник

в його оголошеннях на борді все описано. Ліньки шукати? ну тоді 3000грн - ваша межа...

справа не в тому чи можуть піднятись одиниці - тут мова йде про загальний рівень оплати, хто буде прибирати вулиці в кінці кінців, коли всі займуться програмуванням чи веб-дизайном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа не в тому чи можуть піднятись одиниці - тут мова йде про загальний рівень оплати, хто буде прибирати вулиці в кінці кінців, коли всі займуться програмуванням

справа в тому, що двірник і за 5000 і за 7000 прибирати буде уже однаково.

А на половину цієї суми уже буде працювати китаєць, причому краще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа не в тому чи можуть піднятись одиниці - тут мова йде про загальний рівень оплати, хто буде прибирати вулиці в кінці кінців, коли всі займуться програмуванням

справа в тому, що двірник і за 5000 і за 7000 прибирати буде уже однаково.

А на половину цієї суми уже буде працювати китаєць, причому краще :)

я думаю що не однаково.

та і в Китаї зараз зарплата на фоні нашої мабуть більша :) , особливо якщо врахувати вартість китайських товарів у нас і у них :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіпо, переймайся своїм бізнесом, сім'єю. Потрібна буде порада, звернуся, подякував.

Якщо я бачу ідею, розумію її, то я її можу підтримати. Як це було з Помаранчевою революцією, Майданом підприємців і останнім Майданом. Сенсу вступати в чийсь політичний проект, бо поки партій у нас немає, я не бачу. Бо тупо вже не можу бути керованою лялькою, потрібне розуміння. А те що я в цьому всьому розумію - це одне бабло і влада. Мені саме за політикою подобається спостерігати зовні. свої пости я викладаю в розділі політика. Що не так? Не читай. Працюй. Йди в якусь партію.

От саме свіже:

Єгор Соболєв

Нова Вища рада юстиції, де керують люди Петра Порошенка, послала подалі закон "Про відновлення довіри до судової влади" і всю річну роботу з легітимної, схваленої експертами Ради Європи люстрації суддів, які тероризувала Майдан.

Всі дії цих тітушок в мантіях, які тоді забороняли мирні зібрання, давали дозволи на прослуховування активістів, заарештовували сотні людей, мали бути оцінені незалежною комісією. Складена з адвокатів майданівців, самих суддів та делегатів від Парламенту цю комісія багато місяців працювала (у приміщенні Вищої ради юстиції), вивчила кожне рішення і встановила, що 28 суддів порушили присягу і мають піти (на вихід з речами).

Подання на звільнення за Конституцією може давати лише Вища рада юстиції. Зараз вона засідає і вирішує... розпочати наново розслідування по кожному судді.

Я не витримав, перервав їх засідання і нагадав, як в квітні 2014 року, перед звільненням попередньої Вищої ради юстиції на чолі з Олександром Лавриновичем, ми рятували її від самосуду людей. Сказав, що більше цього робити не будемо.

Нове насильство провокує не Дмитро Ярош та добровольці. Упирі, які думають, що всіх надурили і можуть смоктати далі, і є найбільшими провокаторами

В мене складається враження що поршень сам намагається запустити хвилю протестів. Виникає тільки питання для чого це йому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОясню головному захиснику Яроша в цій темі чому я думаю що він повязаний чи працює на кремлядь.

Вимоги останніх "звіздєцмасових" мітингів (без розжовування):

1. Відмова від мінських домовленостей

2. ПОсалти на йюх Європу і США

3. Піти в наступ

4. і ще вроді як воєний стан.

так от такі самі вимоги навіть по черговості висуває кремль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Правосуддя" імені диктатора Порошенка: судилище над Богданом Тицьким (відео)

http://kyiv.osp-ua.info/politics/33938-andquotpravosuddjaandquot-imeni-diktatora-poroshenka-sudilische-nad-bogdanom-titskim-video.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergii Ivanov

1 ч · Киев · отредактировано ·

Прямо сейчас контролируемая АП Высшая Рада Юстиции натурально саботирует процедуру увольнения судей, принимавших участие в репрессиях участников Майдана, предоставляя каждой твари возможность остаться при должности.

Я не стану ничего говорить об АП и ВРЮ - о мёртвых либо хорошо, либо ничего. Но я хочу спросить "сдержанно оптимистичных" блогеров: почему молчим?

Нет, я понимаю, что полировать жопам кресла кабинетов, а затем писать оды Филатовым и прочим мудозвонам гораздо проще. Но, сука, вас ничто не беспокоит? Ничего не ёкает внутри вас, опинион полулидеры, улицы Банковой маркитанты?

Своим молчанием вы проёбываете своё будущее. И не только своё.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені саме за політикою подобається спостерігати зовні. свої пости я викладаю в розділі політика. Що не так? Не читай. Працюй. Йди в якусь партію.

Роман, рік тому ти відкрито агітував за певних кандидатів. Не розчарувався в їхній роботі за цей час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я кажу тількі одне верніть доллар хочаб до позначки 14грн і все я перестану скаржитися працюватиму віддаючись на повну з ранку до ночі

Біда в тому, що ціни до того рівня не повернуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене складається враження що поршень сам намагається запустити хвилю протестів. Виникає тільки питання для чого це йому?

овощ так само у свій час запустив майдан - власноруч.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені саме за політикою подобається спостерігати зовні. свої пости я викладаю в розділі політика. Що не так? Не читай. Працюй. Йди в якусь партію.

Роман, рік тому ти відкрито агітував за певних кандидатів. Не розчарувався в їхній роботі за цей час?

Я відчував потребу допомогти людині, яка була на війні, біля якої гинули мої знайомі. Хоча це помилкове бажання, але на той час в тих обставинах це виглядало правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОясню головному захиснику Яроша в цій темі чому я думаю що він повязаний чи працює на кремлядь.

Вимоги останніх "звіздєцмасових" мітингів (без розжовування):

1. Відмова від мінських домовленостей

2. ПОсалти на йюх Європу і США

3. Піти в наступ

4. і ще вроді як воєний стан.

так от такі самі вимоги навіть по черговості висуває кремль.

У кремля ще є один сценарій - олігархи залишаються при владі, реформи не проводяться, населення розчаровуються і до влади знову приходять прокремлівські та медведчуківські сили.

і який із них найбільш реалістичний і працює у цей час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а в вас самого немає внутрішньої непокори? Є два типа людей раби прислужникі і вільні люди! От скажіть як можна вдовольнятися тим, що ми зараз маємо? Це психологія раба, вдовільнятися тими погіршеннями які безпідставно настали, і тішити себе думкою аби не гірше було, при цьому втрачаючи себе як вільну людину з мозгами.

В першому пості ти назвав мене цинічним дебілом. В другому рабом. Незважаючи, на це я запитаю повторно (мабуть я не внятно написав): поясни термін "акція активної громадянської непокори" (і залиш висновки та діагнози при собі будь-ласка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення у всіх дописувачів в темі, якщо когось ображу написаним але.... 7 сторінок теми ніпро що. ... Ні, певно що цікаво, за скільки будуть працювати китайські двірники, і те, що Мочанова( ото супер Рембо), били бітами аж 5 чоловік, а він виглядає як після нежитю( не бийте мене по лицю, я артист?), і те, що Сєня хамелеон... Але питання по темі- чим закінчились заклики Яроша до активних акцій громадянської непокори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Хоча це помилкове бажання, але на той час в тих обставинах це виглядало правильно.

Максимальний репост!

Друзі, трапилася біда! Наш товариш і один із найяскравіших дописувачів борди, Ромаха11, серйозно захворів :(

На фоні тривалої і прогресуючої політкоманії отримала розвиток важка форма зрадопатії (я б навіть сказав зрадокульоз). Людину треба негайно лікувати. Курс терапії хоч і тривалий, але нескладний. Просто усім потрібно перестати звертати увагу на пости користувача. Ніяких цитувань, лайків, плюсиків чи відповідей на пости Ромахи в розділі Політика (в інших - можна :) )!

Британські вчені довели, що 6-12 місяців такої терапії дають позитивний результат в 90% випадків. Врятуємо Ромаху усією Бордою!!!

П.С. А до чого тут ПС? А хіба тема ще не у флеймі? Дивно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але питання по темі- чим закінчились заклики Яроша до активних акцій громадянської непокори?

Локальними срачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достойних кандидатів не бачу.

Канєшно! ромаха всіх обісре в 2с... а сам лиш би поговорить то тут то там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вовка, просто відмахайся? Шось не ясно?

В тебе на мені щось заклинило, то не читай, просто не читай. Я не жену на тебе, займайся своїми справами, але не замахуй мене. я що тобуі для розрядки? Тоді не того вибрав.

Ти не будеш мені вказувати що мені робити, як думати і що писати.

Я всіх обісрав? А ти такий комусь повірив і тут я його обісрав. Айайай. Постав мене в ігнор івір собі кому хочеш, голосуй за кого хочеш. Це ж так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вовка, просто відмахайся? Шось не ясно?

В тебе на мені щось заклинило, то не читай, просто не читай. Я не жену на тебе, займайся своїми справами, але не замахуй мене. я що тобуі для розрядки? Тоді не того вибрав.

Ти не будеш мені вказувати що мені робити, як думати і що писати.

Я всіх обісрав? А ти такий комусь повірив і тут я його обісрав. Айайай. Постав мене в ігнор івір собі кому хочеш, голосуй за кого хочеш. Це ж так просто.

:0155: Не дочекаєшся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тому, що вже від тої політичної блатоти вже ригати хочеться, жирують як аристоркати а армія ледь виживає на тому сході, http://espreso.tv/ne...vmilyona_gryven олігархія а саме її підтримка це найбільший цинізм, да взяти роздягнути тих всіх політичних чинуж їх жон і дітей то армію за ті гроші можна цілий рік кормити і вдягати!!! Акція активної громадської непокори заключається в тому, що лапши на вухах вже забагато стає.

аргументів нуль, це дійно ще порохня аваков і яця таким дебілам доручає розслідування, це повний цинізм, коли таке безмозгле так неграмотно робить замовні справи, і позор тій владі, от томуй гострота серед населення росте, а за схід переживати нетреба там хлопці втримають поки тут буде знищення цієї швалі, бо вони там не за гроші стоять і не за пороха а за більш вищі цінності які цій владі не зрозуміти.

З відповіді я зрозумів, що питання неформатне і нема заготовки.

До речі, Яроша госпіталізовано для операції на тиждень.

З.І. Обережно з гранатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...