Перейти до змісту

Ярош призвал граждан Украины, бойцов и активистов "ПС" готовиться к активным акциям гражданского неповиновения


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

поки у тюрмі сидить людина за розірваний портрет порошенка, це тебе не хвилює?

Сидить на скільки я знаю в СІЗО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

А шо там за історія, шо Мочанова під Константинівкою били 5 чоловік бітами, а на ньому жодного синяка? Термінатор Т-1000?

Нічого не нагадує? Майдан. Відрізане вухо. Булатов.

ага, тіпа того. Вибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки у тюрмі сидить людина за розірваний портрет порошенка, це тебе не хвилює?

Сидить на скільки я знаю в СІЗО.

це нормально?

ти це схвалюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, тіпа того. Вибори.

То не вибори то просто він так вже за останній час обісравсє, що зараз шукає якось троха обмитись. А як в нас найкраще відмиваються. Бють себе і кажуть то усьо влада патріотів гнобить.

це нормально?

ти це схвалюєш?

Я не схвалюю якщо це за портрет бо це хєрня а не привід. але стаття йому йде організація масових заворушень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не схвалюю якщо це за портрет бо це хєрня а не привід. але стаття йому йде організація масових заворушень

Ну блін, в раші так само садять усіх підряд за заворушення, хіба це не очевидно? І тепер як відсидить він свій термін - йому дати гранату і послати під зраду, то що він зробить, як ти вважаєш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже прапорами намахались Тепер треба цивілізовано міняти владу

Ага, кулею в голову.

треба 450 куль + 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже прапорами намахались Тепер треба цивілізовано міняти владу

Ага, кулею в голову.

треба 450 куль + 3.

достатньо і 3-ох, а 450 можуть окопи рити на фронті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достатньо і 3-ох, а 450 можуть окопи рити на фронті.

Такий варіант я не розглядав.

Хоча добру половину із 450 - в якості живого щита.

"Цю країну врятують масові розстріли".... не я сказав.. алея підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достатньо і 3-ох, а 450 можуть окопи рити на фронті.

Такий варіант я не розглядав.

Хоча добру половину із 450 - в якості живого щита.

"Цю країну врятують масові розстріли".... не я сказав.. алея підтримую.

Тільки от розстрілювати будуть не причетних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки от розстрілювати будуть не причетних

Хто?

Якщо (умовно) я голосував за якогось діпутата, а він - не виправдав моїх сподівань. І таких як я 100 000.

Що ми будемо робити?

Правильно - міняти його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно, хтось вліз у цю тему і почав мінусувати кожне моє повідомлення - оце шанувальника маю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте чому в нас виходить така напружена взаємоображаюча дискусія?

тому що замість того щоб щось робити, люди сидять і пишуть всілякі небелиці на форумі :)

знаєш як це називаєця - зняття відповідальності. Краще нічого не робити і потім нити, що нічого не зроблено, ніж щось спробувати зробити і подивитись на результат.

От ти сам перед місцевими виборами вступив у якесь політичне об"єднання, щоб спробувати вплинути на владу, на самоуправління на місцях? Що, "ні"? Порох цукерками закормив? Чи з дивану важко було встати? Олігархи забрали напевно паспорт, щоб недай Боже Ромаха їх з трибуни не розкритикував :)

Надивився я вже на цих всіх крикунів.

Знаєте, що зробить наступна революція на місцях - піде ділити власність. А х**є, чону у когось є а у мене нема? Напевно тому, що мене обікрав сусід/підприємець/барига....ітд. Але жодного разу не тому, що я по пів-дня на форумах стирчу і продуктивність моєї праці прямує до 0 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що замість того щоб щось робити, люди сидять і пишуть всілякі небелиці на форумі :)

знаєш як це називаєця - зняття відповідальності. Краще нічого не робити і потім нити, що нічого не зроблено, ніж щось спробувати зробити і подивитись на результат.

От ти сам перед місцевими виборами вступив у якесь політичне об"єднання, щоб спробувати вплинути на владу, на самоуправління на місцях? Що, "ні"? Порох цукерками закормив? Чи з дивану важко було встати? Олігархи забрали напевно паспорт, щоб недай Боже Ромаха їх з трибуни не розкритикував :)

Надивився я вже на цих всіх крикунів.

Знаєте, що зробить наступна революція на місцях - піде ділити власність. А х**є, чону у когось є а у мене нема? Напевно тому, що мене обікрав сусід/підприємець/барига....ітд. Але жодного разу не тому, що я по пів-дня на форумах стирчу і продуктивність моєї праці прямує до 0 ;)

А чи ти не такий самий? Створи рух. Покажи що ти можеш змінити країну. І я піду за тобою.

Якщо в мене не має політичних здібностей то чого лізти в цей омут. І виходячи з твоїх слів, якщо припустімо, що я бачу єдиним виходом стріляти Зрадників, то мені слід це робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot:

Знаєте чому в нас виходить така напружена взаємоображаюча дискусія?

тому що замість того щоб щось робити, люди сидять і пишуть всілякі небелиці на форумі :)

знаєш як це називаєця - зняття відповідальності. Краще нічого не робити і потім нити, що нічого не зроблено, ніж щось спробувати зробити і подивитись на результат.

От ти сам перед місцевими виборами вступив у якесь політичне об"єднання, щоб спробувати вплинути на владу, на самоуправління на місцях? Що, "ні"? Порох цукерками закормив? Чи з дивану важко було встати? Олігархи забрали напевно паспорт, щоб недай Боже Ромаха їх з трибуни не розкритикував :)

Надивився я вже на цих всіх крикунів.

Знаєте, що зробить наступна революція на місцях - піде ділити власність. А х**є, чону у когось є а у мене нема? Напевно тому, що мене обікрав сусід/підприємець/барига....ітд. Але жодного разу не тому, що я по пів-дня на форумах стирчу і продуктивність моєї праці прямує до 0 ;)

:101010: :101010: :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче а що робити, звичайному народу працюватиза 3000грн чи поїхати до ляхів на городи чи заводи? які шанси зарах в людей вінкривати свій бізнес?, правильно нульові, я кажу тількі одне вертіть доллар хочаб до позначки 14грн і все я перестану скаржитися працюватиму віддаючись на повну з ранку до ночі, а так де ти зараз в нас ЧЕСНО заробиш приміром 23000грн в місяць???? щоб нормально жити на рівні європейців

Ну може досить вже озвучувати утопічні бажання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в мене не має політичних здібностей то чого лізти в цей омут. І виходячи з твоїх слів, якщо припустімо, що я бачу єдиним виходом стріляти Зрадників, то мені слід це робити?

Так, звичайно! Роби хоть щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в мене не має політичних здібностей то чого лізти в цей омут. І виходячи з твоїх слів, якщо припустімо, що я бачу єдиним виходом стріляти Зрадників, то мені слід це робити?

Так, звичайно! Роби хоть щось

А звідки такі висновки Ти знаєш, я роблю чи не роблю щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в мене не має політичних здібностей то чого лізти в цей омут. І виходячи з твоїх слів, якщо припустімо, що я бачу єдиним виходом стріляти Зрадників, то мені слід це робити?

Так, звичайно! Роби хоть щось

А звідки такі висновки Ти знаєш, я роблю чи не роблю щось?

В політичному плані, окрім просто ходьби на вибори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В політичному плані, окрім просто ходьби на вибори?

Цього року я й на вибори не піду. Цей інструмент впливу втратив сенс

Якщо я не маю ораторських даних, політологія і філософія мої найслабші знання. Брехати не навиджу, брехунів ще більше. Що ж мені, йти на мітинги , які завжди перетворюються в відстоювання політичних амбіцій певних партій\рухів\осіб.

Я вже на перед озвучу твою думку: йди хоч в АТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В політичному плані, окрім просто ходьби на вибори?

Цього року я й на вибори не піду. Цей інструмент впливу втратив сенс.

:sm110:

:0028:

І кому думаєш зробиш гірше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В політичному плані, окрім просто ходьби на вибори?

Цього року я й на вибори не піду. Цей інструмент впливу втратив сенс.

:sm110:

:0028:

Дякую. Результат виборів за всі часи Незалежності один: Зрада.

Достойних кандидатів не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди як можна бути такими цинічними дебілами і думати що правий сектор і свобода це ру...

Не будемо про теологію, спонсора, вчинки. Прошу лише прокоментувати бачення "активних акцій непокори".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче а що робити, звичайному народу працювати за 3000грн чи поїхати до ляхів на городи чи заводи? які шанси зарах в людей вінкривати свій бізнес?

якщо влаштовує життя на 3000, то в чому проблема, не влаштовує - шукай вихід. Сиромітник он вже роками працівників на 8-10тис знайти не може.

за кордоном можна заробити на власний бізнес за півроку-рік. Я у свій час їздив на заробітки, знаю про що кажу.

keepo, ти вступив в якусь партію ? :) я шото пропустив ?

Бог милував :)

А чи ти не такий самий? Створи рух. Покажи що ти можеш змінити країну. І я піду за тобою. Якщо в мене не має політичних здібностей то чого лізти в цей омут.

ну я до Ромахи писав, з його риторикою ці вибори - його зоряний час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...