Перейти до змісту

Ярош призвал граждан Украины, бойцов и активистов "ПС" готовиться к активным акциям гражданского неповиновения


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

тому виникає реальний шанс скинути хунту і створити нову країну. Побачимо.

Йопта ХУНТА. Ти теж вважаєш теперішню владу хунтою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Не треба мене з ним знайомити. БУв час він мені подобалось що він робить і як. А потім я побачив що він ніхєра толком не робить тільки збирає всякі марши. Відпиздять двох пєдіків. О ми круті. ПОстріляти в Мукачево , ми патріоти ми магьом. ЙОму давали змогу працювати з владою і робити роботу а він ніхєра не хчое робити, він вже назбиав 100 маршів а для чого я цього блядства не розумію. Цікаво він перед ціює подією зустрався з киомсь як колись з янеком.

Що значить нічого не робить? Він принаймі воював на сході, та і не заявляв такого - виберіть мене в першому турі і все буде чудово.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить нічого не робить? Він принаймі воював на сході, та і не заявляв такого - виберіть мене в першому турі і все буде чудово.

А що він зараз робить збирає тільки мітинги без мети ну тупо щоб побачити чи вистачить людей замутити якусь куйню щоб вже нарешті Україну похєрили всі і віддали її тупо рф один на один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не захищаючи і не звинувачуючи скажу. що ПС і Свобода дуже "дивним" чином завжди знаходить проблеми на наші дупи,

вони роблять багато галасу, роздувають непотрібний вогонь і тихенько йдуть в сторону, спостерігаючи як народ розгрібає розлите ними гівно і як народ робить за них, те, що вони обіцяли.

дуже багато галасу, обіцянок і ефектних танців з бубном, і ДУЖЕ МАЛО РЕАЛЬНИХ ДІЙ, котрі б відповідали їхнім заявам та закликам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про теперішніх "патріотів"

ПАТРІОТ

Усе я бистро виджу,

Все оплюю, все збриджу,

Все сквашу, все розстрою,

Всіх гіркістю напою.

Де треба, влізу в душу,

Де схочу, честь нарушу,

На кождого подвір'я

Посію недовір'я,

На кождого підсіння

Положу підозріння —

І все те, все буквально,

Я вчиню так формально,

Спокійно, і прилично,

І вповні методично,

Що все уйду скандалу,

Не нюхну криміналу.

А хто би мав охоту

Назвать мою роботу

Яким поганим словом,

Я судом гоноровим

Йому прикручу роги

І чистий, без тривоги,

Неначе пес за плотом,

Все буду патріотом.

Писано 1906 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже багато галасу, обіцянок і ефектних танців з бубном, і ДУЖЕ МАЛО РЕАЛЬНИХ ДІЙ, котрі б відповідали їхнім заявам та закликам

Ну добре, запропонуйте по пунктам наприклад, якби я був пс то зробив би таке 1, 2, 3, і тд.?

А що він зараз робить збирає тільки мітинги без мети ну тупо щоб побачити чи вистачить людей замутити якусь куйню щоб вже нарешті Україну похєрили всі і віддали її тупо рф один на один.

Україна тримається на шоколадному? Розсмішив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від ПС є депутати в ВРУ хай йдуть створюють законопроекти і голосують в раді. А не вони кричать про корупцію а не можуть вже півроку проголосувати/призначити антикорупційного прокурора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від ПС є депутати в ВРУ хай йдуть створюють законопроекти і голосують в раді. А не вони кричать про корупцію а не можуть вже півроку проголосувати/призначити антикорупційного прокурора.

Скільки у них голосів, а скільки у пороха? Не тих імпотентами називаєш :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від ПС є депутати в ВРУ хай йдуть створюють законопроекти і голосують в раді. А не вони кричать про корупцію а не можуть вже півроку проголосувати/призначити антикорупційного прокурора.

Скільки у них голосів, а скільки у пороха? Не тих імпотентами називаєш :)

Нє нада ля-ля. Хай хоч законопроекти будуть. Так і тих немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки у них голосів, а скільки у пороха? Не тих імпотентами називаєш :)

Справа не в голосах а втому що їм пох вони навіть і не пробують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки у них голосів, а скільки у пороха? Не тих імпотентами називаєш :)

Справа не в голосах а втому що їм пох вони навіть і не пробують.

пробувати битись головою об стіну?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки у них голосів, а скільки у пороха? Не тих імпотентами називаєш :)

Справа не в голосах а втому що їм пох вони навіть і не пробують.

пробувати битись головою об стіну?

Вода камінь точить. Це хоч підніме довіру до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі от говорять що сша теж олігархи будували але то не так, там її будували багаті націоналісти люди які віддані американській ідеї панування, власники оборонних заводів сша аерокосмічної галузі та інших є відданими людьми патріотами амерканської національної ідеї першості у світі, і вони ніколи не зрадять свою країну навіть при тому що мають кучу бабла!!! А в нас патріотів і націоналістів завжди гноблятьяк ще за часів нквд совка так і донині...

Дійсно, як у нас можна привити патріотизм, якщо люди навіть рідною українською мовою не хочуть спілкуватися, хоча знають її. А махання прапорцями і вдягання вишиванок це лише данина моді а не патріотичні покликання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода камінь точить. Це хоч підніме довіру до них.

Поки олігархи ґвалтують країну прикриваючись війною - це дуже розумно :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реформ не буде, я не виключаю прийняття законів, актів, відкриття якихось відомств, але найголовніше від поршня: реформ не буде. Розкрадуться-прожруться допомоги, за ними ще допомоги, а потім ми кончєна зубожіла Греція без грошей і майбутнього на цій планеті. З цим щось потрібно робити?

Знаєте чому в нас виходить така напружена взаємоображаюча дискусія? Все дуже просто. Практично кожен з нас в своєму житті дуже мало контактував з аморальними людьми. Ми не вивчаємо їх психологію, мотивацію - це невідомі для нас поняття. Ми людину сприймаємо з боку нашої моральності, але вони інші.

Аморальна людина відчуває велике щастя від розкрадання колосальних ресурсів в області медицини, вона стає мільярдером, а гинуть діти, хворі, приречені її аморальністю.

аморальна людина вирішує свої бізнесінтереси в той час коли інші вмирають за принципи на війні.

Чи співчуває вам, розуміє вас, хоче вам допомогти аморальна людина? Їй плювати на вас. ми всі кончєний ресурс, для її комфортного проживання.

От яйценюк вже мільярдер, за півтора року - мільярдер - чи розумієте ступінь аморальності даної істоти? Чи ви можете зрозуміти ступінь аморальності чиновників, які мають по 2-3 мільонні особняки, десяток автомобілів, в той час коли в лікарнях мучаться хворі діти, по вулицях переміщаються нікому не потрібні інваліди.

Якщо ви навіть в це не вникали, то як можете давати оцінку подіям які зараз відбуваються. Ваша модель психіки тут безпорадна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо там за історія, шо Мочанова під Константинівкою били 5 чоловік бітами, а на ньому жодного синяка? Термінатор Т-1000?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін чоловіче, скажи мені одне що Льовочкін, Фірташ, Бойко, Кучма, роблять на волі? вони всі вже давно мали сидіти і було б все добре, а так вони дружать з порохом і далі продовжується війна!

Їх має садити Порох особисто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад: Знаете ли вы, друзья мои, что годовой бюджет Феофании в 1, 5 раза больше , чем годовой бюджет Киева в области здравоохранения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми кончєна зубожіла Греція без грошей і майбутнього на цій планеті.

У Греції немає кордону з кацапстаном та зими тепліші - треба менше опалювати. Зовсім невдале порівняння.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо там за історія, шо Мочанова під Константинівкою били 5 чоловік бітами, а на ньому жодного синяка? Термінатор Т-1000?

Просто ті хто бив були гєроями наваросіїї без рук і інг. а біти були надувними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх має садити Порох особисто?

поки у тюрмі сидить людина за розірваний портрет порошенка, це тебе не хвилює?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо там за історія, шо Мочанова під Константинівкою били 5 чоловік бітами, а на ньому жодного синяка? Термінатор Т-1000?

Нічого не нагадує? Майдан. Відрізане вухо. Булатов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...