Перейти до змісту

Сирія


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

Є фотки  радара  , видно де стоїть  .

А вище підняти не можуть , бо в горах лінія фронту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

1. Фотка радара - це ще не означає, що він там і стоїть. 

2. Раз радар перекинули, знач не дибіли, і сенс з нього там мав бути. Чи тільки бордівські військові аналітики знають, що там гори? 

То про що ми сперечаємось?

 

 

Швидше за все радар перекинули раніше, для забезпечення польотів своїх літаків. 

 

Зараз он вже йде інформація, що запруть туди під берег крейсер "Москву", який має на собі комплекс "Форт" (аналогія С-300). Так що цілком мова може йти про це.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, не пиши фігні, стріляти з ЗРК по землі це те саме що забивати гвозді мікроскопом, мотивуючи це тим що він важчий.

Та і дальність 400км це максимальна заявлена, причому не факт що вона відповідає дійсності, того як старі ракети далі 250 не літали.

Далі потужність бойової частини недостатня для ефективного ураження наземної цілі, ще якщо по локатору ефективність і буде, то якщо стріляти по польовому штабі то вже толку мало. В самій потужній з розсекречених ракет маса бойової частини всього 180кг, для прикладу в тій же точці У, маса ОФБЧ майже півтони, там тільки вибухівки по масі стільки як в зенітній ракеті всієї БЧ.

Далі точність стрільби там теж буде ніяка, того як крім інерціальної системи, необхідної для виведення ракети в задану точку більш нічого нема,  та ж точка чи іскандер промах компенсують великою потужність БЧ і площею ураження.

Ну і саме головне по кому стріляти з нього? ні в ІД ні в опозиції нема ні радарів ні літаків, і будь яку ціль там можна дістати авіацією чи РСЗО, що і дешевше і значно ефективніше.

А застосувати його проти Турків чи Ізраїлю, це відразу призведе до відповіді, де ЗРК знищать разом з базою на якій його поставили.

Того крім понтів толку там від нього ніякого, як і від СУ-30 які там же літають. Турція дала ясно зрозуміти що вона не боїться того літаючого металолому. А ізраїль і подавно, в них кількість авіації більша ніж навіть те шо москалі в теорії можуть підтягнути у випадку чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радар ніколи не зайвий 

 Але вздовж узбережжя йде  гірський хребет до 1500 м  висотою   , так що    туди він не загляне ніяк   нижче  2-3 км

 

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, ну ти й дістав!

 

Кажеш, що це всього-навсього панти поганяти? А Я ЩО КАЗАВ?!

Шойгу анонсував перекидання в Хмеймим "зенітки" С-400 (наступник С-300, дальнобійність до 400 км, стеля 30 км)... Щось я сумніваюсь, що їм це дозволять зробити... Швидше, просто панти ганяють, лякають...

Читай уважніше!

 

По кому стріляти, бо ні в ІД, ні в опозиції нема радарів? А де ти прочитав, щоб я писав, що це на ІГ чи опозицію розраховано?! Ще раз кажу, читай уважніше, ЩО я пишу, а не відразу сперечатись понісся.

 

Може чи не може уражати наземні цілі? Погугли інет, і взнаєш. І не треба тут панти ганяти, які там ракети, що вони можуть, і т.д. Я не ракетчик, я читаю заявлену характеристику. Ту, яку знає весь світ, а не ті "факти", які знаєш тільки ти (наскільки там літали застарілі ракети і що там хто розсекретив).

 

Доцільно чи ні? А де я писав, що це доцільно?! І взагалі, Це Я кажу, що С-400 туди їде, чи Шойгу з Путіним, а?! Ну то от їм і розкажи про доцільність! 

А для пантів - ще й як доцільно! Я маю на увазі не реально туди комплекси переправляти, а А-НОН-СУ-ВА-ТИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12246868_1018016558264828_72562688671696

 

На работе долго обсуждали заблудившую в Турции СУшку. Я скептик, слишком далеко от цели отлетел, даже если в $35 туристическом GPS на нано-резиночке батарейка села. Зеленой точкой я отметил где Турецкие F-16 перехватили и развернули потерянного пилота.

Чуть левее зеленой точки перехвата, находится важнейший Турецкий нефтяной трубопровод, терминал и порт Цейхан (Ceyhan), через который идет на экспорт Азербайджанская и Иракская нефть. Если этот терминал по какому то несчастному случаю выйдет из строя, то мировая цена на нефть и нефтепродукты сильно поднимется. а еще все бортовые знаки в Сирии закрасили, вот такой я подозрительный.

Вы посмотрите Путин рвётся к газовому узлу. Если "случайно взорвать узел- Европа умолять будет Путина увеличить поставки газа зимой!

Доходчиво объяснил, надеюсь.

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1018016558264828&set=gm.1509631222670936&type=3&theater

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заголовок - фігня, сам текст цього коротенького повідомлення цікавий:

Лавров: инцидент с Су-24 фактически означает, что Турция встала на сторону ИГ

25.11.2015, 17:05

Министр иностранных дел России Сергей Лавров в ходе телефонного разговора с главой МИД Турции заявил, что, «сбив российский самолет, выполнявший задачи в рамках антитеррористической операции российских ВКС в Сирии», турецкое руководство, «по сути, стало на сторону ИГИЛ».

Об этом говорится в сообщении на сайте российского ведомства.

При этом Лавров высказал возмущение недружественными действиями Турции.

Ранее официальный представитель МИД России Мария Захарова заявила, что министр иностранных дел Сергей Лавров в ходе телефонного разговора с турецким коллегой не согласился ни на одно из предложений о встрече.

Российский бомбардировщик Су-24 был сбит турецким самолетом в 1 км от границы с Турцией, в сирийской Латакии. Турецкая сторона ранее не раз выносила России предупреждения о нарушении воздушного пространства в ходе военной операции в Сирии. Российская сторона настаивает, что бомбардировщик не нарушал воздушного пространства Турции.

«Исламское государство» — террористическая организация, запрещенная во многих странах мира, в том числе в России.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... врятували штурмана збитого СУ-24....

... Цілком може бути ймовірним варіант, що чувачок підставний, який, як "виявиться", чудом геройськи виніс з собою "самописець" збитого СУ-24, на якому будуть докази, що збили не над Турцією, а над Сирією...

 

Починається

 

Спасенный летчик Су-24: никаких предупреждений от Турции не было

Никаких предупреждений о нарушении границы Турции экипажу сбитого в Сирии Су-24 не поступало ни по радиообмену, ни в визуальной форме, сообщил выживший после катастрофы летчик российской авиации.

ЛАТАКИЯ, 25 ноя — РИА Новости. Российский летчик, который был спасен в Сирии после того, как самолет Су-24 сбили турецкие истребители, рассказал, что Турция никак не предупреждала экипаж о якобы нарушении границы этой страны и готовящейся атаке.

"На самом деле никаких предупреждений не было. Ни по радиообмену, ни визуально. Вообще не было контакта. Поэтому мы заходили на боевой курс в штатном режиме. Нужно понимать, какая скорость у бомбардировщика и какая — у истребителя F16. Если бы нас хотели предупредить, то могли бы показать себя, встав на параллельный курс. А так ничего не было. Да и ракета пришла в хвост нашего самолета внезапно. Мы даже визуально ее не наблюдали, чтобы успеть сделать противоракетный маневр", — сказал он журналистам.

 

Штурман Су-24 исключает возможность нарушения пространства Турции

Даже угрозы выхода самолета в воздушное пространство Турции не было, сообщил спасенный штурман сбитого турецкими ВВС в Сирии российского Су-24.

ЛАТАКИЯ, 25 ноя — РИА Новости. Спасенный штурман сбитого в Сирии российского Су-24 говорит, что "даже на секунду" исключает возможность нарушения самолетом пространства Турции.

 

Турция утверждает, что российский самолет вошел в ее воздушное пространство

"Нет, это исключено, даже на одну секунду, тем более, что мы летели на высоте около 6 тысяч метров, погода была ясная, как у нас в нашем сленге говорится, "миллион на миллион"", — сказал летчик, отвечая на вопрос журналистов, могло ли так случиться, что они с командиром корабля не заметили, как краткосрочно вышли за пределы воздушного пространства Сирии.

"Весь наш полет до момента взрыва ракеты полностью мной контролировался. Я прекрасно видел и по карте, и на местности, и где граница, и где находимся мы. Даже угрозы выхода в Турцию не было", — подчеркнул он.

 

і відео - фрагмент інтерв'ю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Це пілот , що збив кацапів

Літак F-16C

 

 

Потрібно скласти петицію про надання цьому пілоту ордена героя України!

 

 

Ще кілька зіб"є --- складемо =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ТСН прозвучало, що у Сирії збили ще одного рузького літуна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ТСН прозвучало, що у Сирії збили ще одного рузького літуна.

 

Мне ТСН иногда лайфньюз напоминает :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це пілот , що збив кацапів

Літак F-16C

 

CUqfetJWcAEefbE.jpg

 

Пишуть , що це не пілот , а фотограф =)

 

https://vk.com/id244163006

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Крым наш, с-"Су-24" ваш"
Турки конечно молодца, Обама с Олландом же что то мутят, про генсека НАТО молчу - неуверенное ч,м,о. 
Многие начали голосить, что это чуть ли не первый российский военный самолет сбитый за последние несколько десятилетий. Хочу напомнить, что в августе 2008 года, во время российского вторжения в Грузию, грузинские ПВО сбили не один пепелац интервентов. В том числе стратегический бомбардировщик "Ту-22". Большинство вражеских самолетов был уничтожен с помощью зенитных средств поставленного в Грузию из Украины. Так что это маленькая тактическая победа, наша общая.

12249687_891159940997253_843603091206264

Ну и к финалу, живой анекдот по итогам заявления ВВХ, который вычитал в комментариях:
"Это нож в спину!" - сказал Путин Эрдогану
"Это не нож", - возразил Эрдоган и покраснел
"И не в спину", - согласился Путин и тоже покраснел

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Турецкие танки Сабра (израильская модернизация М60) перебрасываются к сирийской границе. Напряжение между Турцией и Россией растет.

12274214_10208048458993330_622989009209612278626_10208048459193335_206815147663812249755_10208048459433341_3234667347848

 

Турки вже давно мали намір провести наземну операцію проти ІГІЛ, але кацапи своїми діями перешкодили де факто врятувавши ігіл від поразки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...