Перейти до змісту

Приписка-виписка-військомат


Рекомендовані повідомлення

Щойно, Oli сказано:

@Pavelix медогляд кожні 5років

Тобто зараз не змінилось ніц з 2015 ? Щоб поміняти прописку треба проходити медогляд? мдя...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Pavelix сказано:

Тобто зараз не змінилось ніц з 2015 ? Щоб поміняти прописку треба проходити медогляд? мдя...

 

 

 

Просто так співпало, комусь приписка, комусь на роботу довідку...

 

У них там зараз все оперативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oli сказано:

 

 

Просто так співпало, комусь приписка, комусь на роботу довідку...

 

У них там зараз все оперативно.

Оперативно маєте на увазі що швидко комісію пройти?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Pavelix сказано:

Оперативно маєте на увазі що швидко комісію пройти?)

 

Я проходив без черги, скарг нема відразу до медсестри.

Але як ти комісований то мають підтвердити твою хворобу, висновки акти та таке ін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, kayot сказал:

У ЦНАПі, всіх осіб чоловічої статі віком від 16(18) до 60 років, при питаннях прописки/виписки, вимагають якусь довідку із військомату.

 

не довідку, а конкретно приписне посвідчення (для тих, хто не служив) або військовий квиток.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, приписка виписка потребує виписки  приписки з будинковими книгами, і з військового обліку(перереєстрвція, оновлення облікових данних ОВК) хоча це не в рамках закону але ніхто не випише і не припише без зняття і постановки на новемісце рееєстрації в військоматі, з 15-ого, року будь який цнап та центр зайнятості в україні иісно співпрацює з військоматами. Вони ставять відмітку ставлять вам штамп і ви йдете в цнап, і дають повіску на руки на медогляд, якщо не хочуть ставити штамп поки непройдете медогляд це незаконно, бо вони зобовязані одразу ставити відміткі про перереєстрацію, а не гвалтувати людей. Щодо медогляду, це теж лише для пошуку потенційних, якшо ви не плануєте ставати професійним військовим і немаєте бажання, медогляд краще не проходити, бо хто проходить це для них означає потенційний кандидат на службу, і не важливо чи ви молодий і підпадаєте під примусову службу, чи ви в резерві, чи обмежено придатні,  якщо ви пройшли медогляд  просто так і думаєте, що це іграшки, то ви помиляєтесь, висновоки комісії діють півроку, вм спокійно підете додому, а життя в нас зараз непросте, і раптом приходить вам бойова повістка прямо з відкомандируванням до навчального центру чи частини, ось там вже реальна кримінальна відповідальність, і ніхто вас не слухатиме що в вас діти і їх треба кормити, вже дуже багато таких випадків було та існує досі, тому що нажаль в нашій країні все ще дуже велика різниця між тиловою армією тай взагалі армією з тією про яку розказують по телевізорі, і тому влада змушена махлювати законом  аби все більше людей дотримувалися військового обліку, ми всеж таки не китай, і не штати, де в армію ідуть самі, і готуються до неї, де є династії військових, а в китаї усі вихованці монастирів бойових мистецтв марять збройними силами, в нас на 65% армія залишається совковою,  і попри популяризацію армії , реальна ситуації всеж бачає кращого, тому й є такі елемнти, де звичайна зміна місця проживання вимагає походу до військомату. 

Ну так якщо на місці скажуть "штам не поставимо поки не пройдете медогляд"

 

Можна повістку про медогляд взяти на руки але не йти і не проходити його?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Hemingue сказано:

 немають права, прямо так, якшо будуть такі випадки, то заберайтеся і йдіть, такі випадки в Україні трапляються переважно зараз все менше, і то в необласному військоматі, зазвичай процедура така, вам поставлять штамп і дадуть повістку, дивіться уважно і читайте, що там в ній написано , які дати, під чим ви зобовязуєтесь, від кого інформується наказ від обласного чи від місцевого комісара, в період непризиву, не визначення строків призиву чи мобілізації, якщо вам дають повістку на наступний призив з датою прибуття на комісію  сміло можете брати і використати замість туалетного паперу, бо така сама її цінність, бо точні рамки призовів і мобілізацій здається визначаються за місяць чи за пару тижнів до початку призивів і мають буди оприлюднені в змі задля інформування населення. З умовними термінами призиву, визначення тільки місяця, доцільність тієї врученої повістки з точки зору закону дорівнює нулю. В період призиву, мобілізації, чи зборів резервістів,  якщо ви взяли повістку і за неї розписались то  відповідальність ви несете, якщо на комісію то адміністративну, якщо бойову то кримінальну. В нашій країні взагалі правовий бардак, вірніше відсутність нормального демократичного законодавства стосовно військової повинності,  вірніше демократія і повинність це несумісні речі, і наша законодавча база в цьому питанні просякнута наполовину совковим законодавством, і наполовину майже ідентичним законам і правилам як в російській військовій повинності, тому незнання закону не звільняє вас від відповідальності , а знання закону вас ніколи не приведе до відповідальності.:)

Чесно скажу з вашого тексту ніц не поняв... )

Можна повістку про медогляд взяти на руки але не йти і не проходити його чи ні... чи ви й самі не впенені... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Отже треба було перепрописати племінника. Перший курс стаціонара закінчив.

Пішов він з дідом у воєнкомат, я хоч і попереджав, щоб нічого не підписував і не брав ніяких листів, але малому втикнули лист на медогляд.

Так от питання, теоретично, якщо стаціонар, то це автоматично-відстрочка, навіщо тоді медогляд.

Якщо принести довідку з інституту-вистачить чи ні?

І взагалі, що у воєкоматі повинні видати чи виписати, для того, щоб далі прийняв цнап і зробив перепрописку?

Підкажіть, бо дід нервує вже.....щоб де малого не прибрали до військових лав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, kayot сказано:

І якщо взагалі забити на медкомісію???? І неперепрлписувати хлопця.

Якого року народження хлопчик? Приписне свідоцтво має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Basil сказал:

Якого року народження хлопчик? Приписне свідоцтво має?

Приписне має.

99-го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, kayot сказал:

Так от питання, теоретично, якщо стаціонар, то це автоматично-відстрочка, навіщо тоді медогляд.

Якщо принести довідку з інституту-вистачить чи ні?

 

Як в мене було, пройшов медогляд і сказав що вчусь. Попросили з 1 вересня принести довідку і не затягувати. Приніс десь 2-3 вересня і все, відтермінування на рік. Наступного року знову приносиш довідку про навчання на денному стаціонарі (заочне не проходить) і гуляєш.

 

 

А ще після закінчення є умова - йдеш в військомат і з їхньою печаткою можна отримати диплом. А в військоматі ставлять печатку тільки якщо підписуєшся що отримуєш повістку на вересень.

Ще досі насильно заставляють служити, не розумію коли вже це закінчиться і люди які хочуть свідомо служити, будуть займатись улюбленою справою. А не шляхом примусу

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довідку, про те що вступив до ВНЗ в вересні 2016 року до військомату надавали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Basil сказал:

Довідку, про те що вступив до ВНЗ в вересні 2016 року до військомату надавали?

Мабуть ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Basil сказал:

а на медкомісію куди направили?

Не знаю ще, спілквпвся тільки поки по телефону і дуже оперативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, roxa100 сказал:

ніхто нікого силою не примушує зараз не 2014 рік, не розказуйте дурниць, кожен сам вирішує служити йому чи ні. Поліція уже немає права вас заберати. 

 

Тобто хочете сказати, що те що мені вручили повістку, бо без того не віддають диплом. А якщо не з'явлюсь в військоматі мене буде притягнуто до відповідальності згідно з законодавством - це я сам вирішую чи мені служити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

а на медкомісію куди направили?

Сказали на кічкарівку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, roxa100 сказал:

У Росії так само, це наслідок срср, і це питання не до мене. Хоча в Росії з цього зробили бізнес, є фірми по відкупу які співпрацюють з військоматами. І там мені розказували якщо в людини вища освіта і працює, то їх переважно не зачіпають.

 

Ну ви сказали що я розказую дурниці і такого в Україні немає. А зараз кажете що це не до вас.

В Україні була скасована строкова служба, а лишилась лише контрактна. Нажаль було це не довго, до нового "пакращєння"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

А ще після закінчення є умова - йдеш в військомат і з їхньою печаткою можна отримати диплом. А в військоматі ставлять печатку тільки якщо підписуєшся що отримуєш повістку на вересень.

Ще досі насильно заставляють служити, не розумію коли вже це закінчиться і люди які хочуть свідомо служити, будуть займатись улюбленою справою. А не шляхом примусу

 

Це ж так і називається - "обхідний лист". Більше того, навіть без печатки у місцевої бібліотеки диплом не віддадуть. У нас ще військкомати УРСР, по іншому контролювати мобільність та стан призовників не вміють і не можуть. А шлях примусу і сили - абсолютно легальний для держави і тільки для неї.

В інтересах держави зараз мати навчений військовий резерв, який знає, як тримати автомата і як стріляти з гранатомета. Ніколи не знаєш, чого ще очікувати від РФ.

 

Мені аналогічно сказали, на медогляд у вересні або приносити довідку з денного навчання, або приходити, власне, для медогляду.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, roxa100 сказано:

 але на Волині в нас такого я ще ніколи не чув.

 

На Волині заводять кримінальні справи, у військкоматі цілий стенд стоїть (правда там по всій Україні випадки) + у новинах вже читав.

 

Щойно, roxa100 сказано:

В америці, немає строкової служби, але стріляти уміє дуже велика кількість людей, приватні стрільбища, вільний ринок зброї.

 

Стріляти і бути військовослужбовцем - це різні речі. Купити кулемета може і дядько з ожирінням в штатах, стріляючи на шашликах. А проходити смугу перешкод, керувати БМП, кидати гранати та працювати в команді - це різні речі. Організація та навчання, а не зброя - це 80% успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Amor сказано:

В Україні була скасована строкова служба, а лишилась лише контрактна. Нажаль було це не довго, до нового "пакращєння"

Це "покращення", як ти кажеш, називається "війна", яка розпочалась в 2014 році. Коли було відновлено строкову службу, та намагаємось відновити військовий облік, як він був раніше...

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, fenmix сказано:

На Волині заводять кримінальні справи, у військкоматі цілий стенд стоїть (правда там по всій Україні випадки) + у новинах вже читав.

Притягнути до кримінальної відповідальності за ухилення від проходження військової служби в українських реаліях досить важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

Це "покращення", як ти кажеш, називається "війна", яка розпочалась в 2014 році. Коли було відновлено строкову службу, та намагаємось відновити військовий облік, як він був раніше...

 

Зрозумійте мене правильно. Мені як молодому поколінню взагалі немає бажання жертвувати рік свого життя, або й взагалі життя. Через маніпуляції наших депутатів. Не хочу тут розпалювати флуд, але я вважаю, що такі речі повинні бути тільки добровільно. Або якщо хочуть мене навчити військовим навичкам, я можу після роботи ходити на їхні курси. А не відриватись на рік від звичного для мене життя, сім'ї друзів і т.д. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...