Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

про що? про результати? В тебе були якісь сумніви?

в мене сумніви? були... (минулий час) .

Е, не треба гнати на людей! Зазвичай ті у кого світла голова і тверді погляди у 18 років такими лишаються і до 80'ти. Про рибалку і внуків скажи, наприклад, Богдану Гаврилишину, якому 88 і він досі успішно розвиває фінансові стратегії. Чи подібним до нього людям.

Не потрібно маніпулювати моїми словами. Я не вчорашній, і прекрасно розумію, що із кожного правила є вийнятки! Я говорив про переважну більшість.

По виборам: ті хто проголосували за Романюка нічим не кращі за тих, хто голосував за укропчиків. Недомерчики якісь суцільні. Нас чекає знову недолугість і нові торгові центри.

А що, були інші варіанти? Серед кандидатів більшість людей - "Хто це??"

Якщо 2-3 прізвища я ще десь колись чув. То всі решта просто ... не можу підібрати не образливого слова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

30% населення що прийшло на вибори з головою не дружить...що за країна?

Був на дільниці бачив кого там більша частина? Я з молодих бачив дружину, швагра, два бухих тіпочка і одну гарну дівчину, далі всі старші і навіть дуже старші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сум викликає що пацан 25 років каже я не піду ну його нахєр, бо впадло, бо всі довбойоби бо..бо...бо. Піди сука зіпсуй бюлетень. та нє впадло. Так ящо все впадло то якого куя кричати що все передюачувано. Булоб передбачувано в Франківську не пройшли довбоййоб иякі кидають гранати. Але то нічьо.......

Поясніть, в чому сакральний сенс сходити на вибори, щоб зіпсувати бюлетень?

І довбо@би - це типу свобода? Тобто проголосував за свободу - довбо@об, прийшов і зіпсував бюлетень - ай да який молодець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30% населення що прийшло на вибори з головою не дружить...що за країна?

Був на дільниці бачив кого там більша частина? Я з молодих бачив дружину, швагра, два бухих тіпочка і одну гарну дівчину, далі всі старші і навіть дуже старші.

взагалі то людей було дуууже мало!!! але ж не тільки пенсіонери повелись на сказочки, там значна частина мала голосувати і тих хто молодший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, в чому сакральний сенс сходити на вибори, щоб зіпсувати бюлетень?

І довбо@би - це типу свобода? Тобто проголосував за свободу - довбо@об, прийшов і зіпсував бюлетень - ай да який молодець!

підозрюю що дов@йоби то всі хто голосували проти любої влади і сонечка ясного захисника України найкращого газди в світі Порошенка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[/quote/]

А що, були інші варіанти? Серед кандидатів більшість людей - "Хто це??"

Якщо 2-3 прізвища я ще десь колись чув. То всі решта просто ... не можу підібрати не образливого слова...

З цим погоджусь- дивишся у список і задаєш собі питання:" Хто всі ці люди і, що вони тут роблять?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви всі тут скиглите. 21 сторінок хоть хтось розписав достойного кандидата? А з вас хтось пішов до бабусь по-сусідству і розповів чому не можнва голосувати за Укроп, Романюка? Результат по ВСІЙ Україні прогнозований. Мала явка внаслідок розчарованості населення прогнозована. У нас країна маркетингу і тупої біомаси. Країна де "бо щось зробив" переважає здоровий глузд. Олігархічний закон про вибори перемагає здатність розумних людей змінити цю країну.

Для мене результат був ясний ще до виборів, і я не плекав надій, хоча офіційних результатів ще немає.

Ще не все втрачено, замість тут обзивати людей, групуйтеся і контролюйте цю "владу", не давайте їй красти. Ми ще поки не в тоталітарній державі.

Зі.Ну тепер нападайте, як ви вмієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу чесно, погуглив зразки бюлетнів для своєї дільниці і окуїв

від Свободи старі рожі, які давно себе вичерпали... від Укропу хєр зна хто

варіанти ? ясєн що закреслив бюлетні

На місці Палиці я б нах відправив десь в Сирію партизаном того Товстенюка, бо як керівник він ніачьом

Ну як можна було набирати депутатами будь який зброд з вулиці ? Невже ставка була 100% на те що люди голосуватимуть за партію а не за кандидата ?

гуглю свого кандитата і першим рядком йде резюме на work.ua про те що в серпні шукала роботу, весь досвід то кредити і страховки виписувати

тобіш наш округ представлятиме безробітний клерк найнижчої ланки ?

іпать умно

Від Свободи йшли нормальні хлопці, але нажаль не по моїй дільниці.

Кум постарався і намалював на всіх пісюна з якимось гаслом. Я не художник то поставив великий хрестик :) на двох бюлетнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одному з райцентрів (на Поліссі) на виборах голови смт виграв (можна сказати, що вже виграв) поплічник ригів, екс-риг - одним словом прихильник ПР. А виграв він дуже просто - пообіцяв жителям міста закінчити війну і не допустити мобілізації містян на Схід. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не все втрачено, замість тут обзивати людей, групуйтеся і контролюйте цю "владу", не давайте їй красти. Ми ще поки не в тоталітарній державі.

Чому "групуйтеся" а не "групуймося"? Вам особисто воно не тра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не все втрачено, замість тут обзивати людей, групуйтеся і контролюйте цю "владу", не давайте їй красти. Ми ще поки не в тоталітарній державі.

Чому "групуйтеся" а не "групуймося"? Вам особисто воно не тра?

Я до "крикунів-всепропальщиків" звертався, то не лозунг. Але ти правий. Групуймося.

Дуже цікаво, як там з Ванусом, Климчуком? Які не мали особливих ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, в чому сакральний сенс сходити на вибори, щоб зіпсувати бюлетень?

І довбо@би - це типу свобода? Тобто проголосував за свободу - довбо@об, прийшов і зіпсував бюлетень - ай да який молодець!

підозрюю що дов@йоби то всі хто голосували проти любої влади і сонечка ясного захисника України найкращого газди в світі Порошенка

Фігню підозрюєш. Я прямою агітацією не займався. Так підтримую Пороха, але не агітував прямим текстом. Довбо...би це ті хто полінувався і не прийшов бо ойму впадло і всеодно за кого він би проголосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, навчіться поважати чужий вибір. Бо довбой*оби не ті, хто проголосував за Порохо-партію, Укроп чи ще щось, а ті хто вважає, що лише вони самі нев'єб*нні аналітєгі / політологи, і лише вони знають, за кого треба голосувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігню підозрюєш. Я прямою агітацією не займався. Так підтримую Пороха, але не агітував прямим текстом. Довбо...би це ті хто полінувався і не прийшов бо ойму впадло і всеодно за кого він би проголосував.

не агітував прямим текстом, але кидаєш какахами у все, що не шоколадне :).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то маркером для ПОПа буде Дніпропетровськ. Кого він та БПП підтримають прямо/непрямо в ІІ турі на посаду мера - Вілкула чи Філатова?

Бо з Харковом все зрозуміло - з Кернесом домовились і прохідного кандидата на посаду мера влада не виставила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до "крикунів-всепропальщиків" звертався, то не лозунг. Але ти правий. Групуймося.

Тоді пропоную пана Vaz75 в "группенфюрери". Я так розумію, первинна ячєйка майбутнього громадського об'єднання лучан вже була створена в минулу п'ятницю на, точніше в майдані.

Щодо себе, то можу запропонувати свою скромну особу на посаду казначея (збір членських внесків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боти ПОПа у ФБ ще не отримали методичок, тому пишуть про Харків: "ой, а ми думали, що в Кернеса буде 100500 %%, але ж ні. Подивіться, харків'яни які молодці - всього 58%, але Гепа все одне сяде" - ну-ну; по Дніпропетровську: "в другому турі два під@р@са, тому думайте" і т.д.

Просто немає слів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канєчно то порохоботи голосували на кернеса за філатова і вілкула.

та що там сам Порох приїхав і проголосував за кернеса 300 раз підряд і кожен раз давав інтев"ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що там сам Порох приїхав і проголосував за кернеса 300 раз підряд і кожен раз давав інтев"ю.

*facepalm*.

А ти не допускаєш можливості договорняков Гепи з АПУ? Нє? Чи політика для тебе - то є тіко чорне та біле?

Ліпше нехай ПОП та БПП проведуть аналіз по провалу в деяких областях і по менше домовляються з ригами. В Маріуполі не домовились - виборів там немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам Порох приїхав і проголосував за кернеса 300 раз підряд

Яка конструктивна критика чинного президента. А навіщо він так зробив, не знаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не допускаєш можливості договорняков Гепи з АПУ? Нє? Чи політика для тебе - то є тіко чорне та біле?

Ліпше нехай ПОП та БПП проведуть аналіз по провалу в деяких областях і по менше домовляються з ригами. В Маріуполі не домовились - виборів там немає.

ЧОму не допускаю, допускаю, але є факти які для мене це твердження роблять малоймовірним.

Провал це тіпа там де не пройшла солідарність?

Яка конструктивна критика чинного президента. А навіщо він так зробив, не знаєте?

Щоб декому було про що поговорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прямою агітацією не займався. Так підтримую Пороха, але не агітував прямим текстом.

бгг

копіювати пів борди не буду бо РО за оверквоту вліплять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧОму не допускаю, допускаю, але є факти які для мене це твердження роблять малоймовірним.

Просвіти нас.

Провал це тіпа там де не пройшла солідарність?

Так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...