Перейти до змісту

Допоможіть чайнику з планшетом


Рекомендовані повідомлення

Не знаю, чи підхопила якийсь вірус, чи ще якусь заразу, але постійно, колі заходжу в інтернет вискакують вікна з рекламою від Плей маркету і одразу все висне. Проміжок між появою реклами менше хвилини. Перевіряла двома антивірусами, ставила дві програми для блокування реклами - безрезультатно. Допоможіть, бо вже нерви закінчуються!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чи на планшет підійде, а на телефон встановив LBE Security Master v6.1.1928 RUS, у якій є фаєрвол, який працює аналогічно як на комп'ютері, налаштовуються правила пускати програми в інтернет лише через Wi-Fi або через мобільні дані.

Також користуюсь програмою LuckyPatcher, за допомогою якої пропатчую усі програми для блокування вбудованої реклами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую скинути налаштування до заводських, попередньо зберігши дані користувача (фото, відео, музика, завантажені файли).

Ефект - 100%. На все про все йде близько 30 хв. У вигляді бонусу, скоріше за все, отримаєте приріст швидкодії (особливо, якщо хтось активно завантажував ігри).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это может делать любая из установленных программ,вплоть до музыкального плеера(как было в мое случае).

Просто удалять "подозрительные" приложения один за одним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это может делать любая из установленных программ

Так і виявилось. Вже дійсно думала, що все видаляти доведеться, а так шкода, бо знайшла багато розвиваючих додатків для малого. І от сьогодні раптом планшет пише, що така то програма перестала відповідати і запропонував її закрити. А я знаю, що вже два дні її не запускала і в списку нещодавно відвідуваних її немає. Видалила. Перестало вибивати рекламу (тьху-тьху-тьху). Сподіваюсь, що проблема вирішена. Я думала, що на Плей Маркеті всі додатки перевірені, а виявляється ось як

Дякую усім, хто відгукнувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставила дві програми для блокування реклами - безрезультатно.

Без рута вони, як правило, нічого не блокують.

Тим більше, Google заборонив такі програми в Play Market.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та простенька така для маленьких - ніби малюєш по пісочку. Називається draw on sand

ставила дві програми для блокування реклами - безрезультатно.

Без рута вони, як правило, нічого не блокують.

Тим більше, Google заборонив такі програми в Play Market.

Я ж чесно призналась, що чайник))) я не знаю що таке рут :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж чесно призналась, що чайник))) я не знаю що таке рут :_08:

рут - це root. Так зветься самий головний користувач в *nix (Unix / linux) системах. До яких належить і Андроїд. У Windows це Administrator (Администратор) .

такий користувач може робити із системою - будь-що. На відміну від інших користувачів.

Якщо коротко і доступно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думала, що на Плей Маркеті всі додатки перевірені, а виявляється ось як

:) ну так це ж не вірус :) Програма в момент її установки вас запитувала дозволи на те, куди вона буде лізти, ви ж не читали, погодилися? ;) ну от :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, та в тому то й проблема, що кожен додаток хоче якихось доступів. Не приймаєш умови - не скачаєш додаток. Але якось в інших іграх реклама з'являється лише коли ти граєш в гру, і то тільки час від часу. А з цим додатком просто неможливо зайти в інтернет - не встигаєш навіть один пост прочитати, як вилазить реклама поверх всієї сторінки і усе висне, після перезавантаження не проходить і хвилини як все повторюється знову.

Тепер маю урок на майбутнє - не треба скачувати декілька додатків одразу, щоб у випадку чого бачити через який саме виникла проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того читай відгуки про неї, що пишуть про прогу люди. Рейтинг, оцінки дивись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто там більше не залишав відгуків про таку проблему, завжди стараюсь читати, але всеодно халепа трапилась. Добре, що хоч знайшла причину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...