Перейти до змісту

Як ви відноситесь до чорних жінок (Афро-Американки)


Houston

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Я думаю 99.9% жінок сама би своїх чоловіків за лям баксів заставила ОТРАБОТАТЬ і не підводити сімейний бюджет.

Цікаво ,скільки % чоловіків наважаться спитати свлю жінку про такий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво ,скільки % чоловіків наважаться спитати свлю жінку про такий варіант.

Запитати не проблема, проблема отримати щиру відповідь))) Цікаво який % жінок відповість чесно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво ,скільки % чоловіків наважаться спитати свлю жінку про такий варіант.

Муж хотел завести любовницу,… я отговорила - " Мол дорого, не потянем»… Лучше я заведу любовника… лишняя копейка в доме не помешает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Сара, я не могу на тебе жениться!

- Почему?

- Говорят, что у тебя уже было много мужчин.

- Тебе что, не нравится, как я готовлю?

- Нет, что ты! Такой вкуснятины я и не пробовал?

- Тогда, может, тебе не нравится, как я убираю в доме?

- Да ты что? У тебя чище, чем в операционной!

- Может, тебе не нравится, как я принимаю гостей?

- Да что ты! Все просто в восторге!

- Может, я тебя в постели не устраиваю?

- Да я даже и не представлял, что можно получить такое удовольствие!

- Так ты что, думаешь, что всему этому я на заочных курсах научилась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чорних жінок (Афро-Американки)

Це уже 2 різні жінки.

1) Чорношкіра - не обов'язково американка-африканського-походження. Може бути просто негроїдна. Із будь-якої іншої країни світу. В тому числі з Африки

2) Це америкосівська толерантність. Щоб не принижувати права чорношкірих (їхні млять закони), їх називають афро-американцями.

От тепер я суті запитання не можу зрозуміти:

Саме чорношкірі? І пофіг звідки?

чи саме афро-американка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чорних жінок (Афро-Американки)

Це уже 2 різні жінки.

1) Чорношкіра - не обов'язково американка-африканського-походження. Може бути просто негроїдна. Із будь-якої іншої країни світу. В тому числі з Африки

2) Це америкосівська толерантність. Щоб не принижувати права чорношкірих (їхні млять закони), їх називають афро-американцями.

От тепер я суті запитання не можу зрозуміти:

Саме чорношкірі? І пофіг звідки?

чи саме афро-американка?

Її батьки родом з африканської країни, а вона вже народилась на територіїї США - тобто по факту вона рахується американкою с африканським корінням. (афро-фмериканка)

Доступніше я вже не знаю як пояснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, панове, сьогодні тяпниця, пивасиком, де-хто, "зарядився( а мо не тільки пивасиком), що вирішили на кшталт афроамериканської кобіти?)))

rtse2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото хтось таки добре пивасиком зарядився :) бо ще четвер й до пьятниці залишилось ще як мінімум пів години :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю всі норм відносяться до афро людей(хоча скоріш за все до жінок) поки в чиїсь сімї не почнуть народжуватись такі самі, а тоді буде расизм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото хтось таки добре пивасиком зарядився :) бо ще четвер й до пьятниці залишилось ще як мінімум пів години :)

Годинник збився)) Та де там зарядився, "сльози", літрушку під чорноморські бички)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю одного парубка хорошого молодого знайомого. Показав йому фотку дівчинини. Він ніби й не проти, але переживає, щоб його майбутня обраниця москалькою не була.

Є якісь залізні гарантії з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю одного парубка хорошого молодого знайомого. Показав йому фотку дівчинини. Він ніби й не проти, але переживає, щоб його майбутня обраниця москалькою не була.

Є якісь залізні гарантії з цього приводу?

З якої сорони вона може бути москалькою ,??? Вона за територію США ніуоли не виїзджала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і було обітцяно - АП.

та троха зарання Ваше ото АП, в Україні тіко 19.00, тяпнечний вечір тіко розпочався :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я чесно кажучи нікого тут вже й особливо не чекаю побачити, всі вже давно висказались, кому було шо сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я чесно кажучи нікого тут вже й особливо не чекаю побачити, всі вже давно висказались, кому було шо сказати.

Та зачекаєте, ще не вечір))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте фотки в стилі "ню". Може, тоді більше бажаючих буде.

нє-нє, тобі в приват хіба шо. я не расіст, але на тій фотці вона реально, як би то м'яко сказати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, тяпниця не спрацювала..... тоді нехай сестра вашої дівчини орієнтується на "сусіда" Канаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По заявкам.

перука :_06:

ну взагалі перука і вейв це не одне і те саме, в США дуже поширено використовують вейви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...