Перейти до змісту

Як ви відноситесь до чорних жінок (Афро-Американки)


Houston

Рекомендовані повідомлення

Ну що , очікуємо п'ятницю, мо й дійсно дівчині закордонній підфортить замати козарлюгу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Гарна дівчина, чого там :)

А про темношкірих вцілому - були в мене колеги з Нігерії і Гани. Дуже позитивні хлопці, не сказав би що вони такі вже геть інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок тамтешніх хлопців , вона мені сказала коротко і ясно - I'm done with that crap

А чому вона вирішила, що українські хлопи будуть кращі, ніж американські? В нас бидла не менше, а можливо і більше, ніж у США. А проблем з українцем на старті відносин буде більше, це 100%. Фактично людина приїде у інший світ вже зі своїм сформованим світоглядом, часто без хорошої англ. мови, без амер. освіти, з фігою в кишені. Фактично потрібно буде розпочинати життя з чистого листа в абсолютно чужій країні з мінімальною базою. Не кожен гарний український парубок витримає таке випробування. В мене товариш був одружений в США з азіаткою. Протримався здається років так 7, потім все одно розлучився. Хоч всі ми люди, але все ж ми різні. Подекуди важко зрозуміти земляка, а людину з іншою культурою і цінностями тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, і тут ти знов, затягуєш свою занудно-жалібливу простиню... :0152:

Які фізіологічні вімінності, в білих :0028: вздовж, а в африканок - поперек?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, і тут ти знов, затягуєш свою занудно-жалібливу простиню...

Я чогось не знаю?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афрікана женщіна, горяча і бєшенна

А внутрі сольоная ,словно кровь.....

РРРРРРРРРРРРРР

We are animals!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, і тут ти знов, затягуєш свою занудно-жалібливу простиню... :0152:

Які фізіологічні вімінності, в білих :0028: вздовж, а в африканок - поперек?

Ну наші жінки в основному можуть зайосяти** морально. А як ходять слухи африканки можуть зайосяти** до смерті і в ліжку. Блін чо я так рано одружився ))) пішов в холодильник за півасом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, і тут ти знов, затягуєш свою занудно-жалібливу простиню... :0152:

Які фізіологічні вімінності, в білих :0028: вздовж, а в африканок - поперек?

Десь читав краєм ока, що у них ті точки далі розташовані і матка більша з тазом щоб краще родили і для більших африканських патиків чорних пристосовані ніж для білих. Ну і можливо я якийсь не такий але б в мене ніколи б не встав від вигляду чорних цицьок чи піхви навіть якими б вони суперсексуальними не були, у мене таке викливає відразу навіть якщо цей нігерійська супер модель буде)))

Ну то вам скоріше до сексопатолога. В нормального мужика встане на секасну бабу, хай то чорношкіра, китаянка, індійка і тд. Інша справа смаку, одні подобаються менше, інші більше.

Ну наші жінки в основному можуть зайосяти** морально. А як ходять слухи африканки можуть зайосяти** до смерті і в ліжку. Блін чо я так рано одружився ))) пішов в холодильник за півасом.

Аналогічно, добре що жінка вже спить, надіюсь не полізе в цю тему:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е ні , козаки, на смак і колір фломастери різні))) Я до того веду, що психологічно не всі сприймуть як в побутовому, так і в сексуальному плані жінку з темним кольором шкіри)) Але бачив таких гарнюніх африканок, що ой йой))) Так що до п'ятниці ще є час подумати над запропонованим варіантом))) А то хтось під добряче пиво. може випередити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, добре що жінка вже спить, надіюсь не полізе в цю тему :)

можна потім у профілі глянути, що він там писав поки я спала?

Опаньки, спалився козак, буде йому сьогодні африканська ніч))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь читав краєм ока, що у них ті точки далі розташовані і матка більша з тазом щоб краще родили і для більших африканських патиків чорних пристосовані ніж для білих.

виходить, що така раса як афрокитайці апріорі неможлива

Згадалась бородата реклама про сік Моя Сімя:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi на нормальну білу жінку, не жирну і гарну хоч трохи

Якась в вас занижена самооцінка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Senazi в тебе встане лише на глухоніму трудоголічку.

на нормальну білу жінку, не жирну і гарну хоч трохи, і на гарних японок, бо дуже вже мені подобаються красиві японки, на всі інші ні і особливо на чорних)

обережно з фантазіями, а то ще присниться, вибачаюсь, жирна чорна баба :)

Ото буде халепа, о четвертій годині ранку сусідам почути - мама, мама...))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо чорна дасть міліон доларів?

Ну, якщо в хлопаки така реакція. то пів ляма на віагру ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо чорна дасть міліон доларів?

фуфуфу, тільки нормальна біла, не жирна і хоч трохі гарна. ну може ще японки, бо в них в фізіологія хороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну може ще японки, бо в них в фізіологія хороша.

Японки - кривоногі. :_07:

я про іншу фізіологію) "для великих чорних патиків" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну може ще японки, бо в них в фізіологія хороша.

Японки - кривоногі. :_07:

Та не лякай так хлопаку)) А то тут вже на бажали жирну чорну африканку уві сні))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фуфуфу, тільки нормальна біла, не жирна і хоч трохі гарна. ну може ще японки, бо в них в фізіологія хороша.

Ну то Ви зовсім не стратегічно мислите :) З баблом можна буде і японками себе побалувати.

Як можна? Людина ж ідейна, певно й сам відповідає жорстким критеріям (високий, підтянутий, синьоокий). З такими то запросами:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому подобається дана дівчина , пишіть в ПП, вона прагне знайти файного українського парубка)

Houston, то ти якщо вже замельдувався свахою, то вказуй вимоги до кандидатів. Ну, там "чтоб нє піл, нє куріл, і цвєти всігда даріл", і всьо в такому плані. І тут ще висунули гіпотезу, що африканки звикли до великих розмірів, мо таке теж входить в райдер? Зразу ж усі бажаючі зможуть прикинути - годєн чи свободєн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не шлюха щоб за гроші продаватися навіть хай мільярд дасть всерівно ні, бо є речі більш важливіші ніж ті папірці, бо якщо ти видрікаєшся від своїх принципів і моральних засад ти перетворюєшся на бездушну тварь яка прагне тільки плоті, жратви та грошей, в нас он навіть яскравий приклад є під боком, долбойоби кацапи, вони навіть з барашкою пересплять якщо путан дасть грошей і скаже что ето хорошо ))

Я думаю за лям баксів тут 99.9% мужиків вилізло би на чорну жінку. Якщо бути чесним з собою і реально лям баксів в руки. Або ще умора більше. Я думаю 99.9% жінок сама би своїх чоловіків за лям баксів заставила ОТРАБОТАТЬ і не підводити сімейний бюджет.

Сьогодні точно не тяпниця? Бо тема п'ятнична )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут недавно, в South Miami Beach, бачів дві такі гарні, фігурові і стильні шоколадки, що даже моя дружина цілком зі мною згодилась, що там було на що глянути...

Все, пора уже починати все фотографувати і відкривати нову тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого ви тут набомбили )

Шо я вам можу сказати , вимог нама як таких особливих, але як і було сказано раніше, головне щоб не зловживав алкоголем і не курив, зріст не знаю чи важливий, вона сама не висока, десь приблизно 1.60см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...