Перейти до змісту

Як ви відноситесь до чорних жінок (Афро-Американки)


Houston

Рекомендовані повідомлення

Кому подобається дана дівчина , пишіть в ПП, вона прагне знайти файного українського парубка)

Тю, то ти що, хочеш познайомити сестру своєї дівчини з файним українським козаком?))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Менш зважай на думку інших- це твоє життя. роби як серце підказує. а не те, що люди кажуть.

Правильно bublik007 каже. Малюнок в тему:

scontentfr_5922112_18374379.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не те що би я цього хочу, вона сама висловила це бажання , а я згодився допомогти, чому ні ?)

а на рахунок тамтешніх хлопців , вона мені сказала коротко і ясно - I'm done with that crap

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретна така дівчина, сказала, як відрізала - справжня українка )

Згоден) але переїзджати вона не збирається як вона мені повідомила , боїться війни, тому хлопець має перебиратися до неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден) але переїзджати вона не збирається як вона мені повідомила , боїться війни, тому хлопець має перебиратися до неї.

отепер стає цікавіше

можна і за попкорном йти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Houston, то ти ітіть афроукраїнський сват?

ахахах ) ні) просто людина котра згодилася допомогти , але чесно кажучи не знаю чи встигну, бо скоро вже :0088: )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретна така дівчина, сказала, як відрізала - справжня українка )

Згоден) але переїзджати вона не збирається як вона мені повідомила , боїться війни, тому хлопець має перебиратися до неї.

Любозв зла, покохаєш і афроамериканку)) Хоча( якби скинути рочків з 20), все одно б Україну не залишив)) Люблю, знаєте, рідне сальце, горілочку-бурачанку. Та й Обаму не так весело лаяти, як наших політиків)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до топікастера?

що ви хочете почути, які поради чи відповіді?

якщо взяти реально то всім откровенно пофігу, хто з ким буде, і як буде.

Тому думаю це вирішувати тільки вам обом, так у нас стереотипи є, і така всяка маячня, такі жінки як і парубки кольору баклажану приваблюють наших дівчат, хоча я думаю такі ж самі як і інші хлопці, в чомусь і хороші, а в чомусь і ні.

Тому вирішуйте самі, та й розветись завжди можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально, нічого породжувати расизм.

"Якщо підкормлюєш систему значить ти її приймаєш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, тут такий шанс... Зараз налетять охочі виїхати в Штати. Добре фільтруйте кандидатів

Houston, то ви хочете сестрі своєї дівчини відразу привезти нареченого в подарунок ? Хай би сама приїхала, походила б, подивилась, може хто і впав би в очі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я найбільше в світі не навижу дві речі - це расизм і негрів)))

Я не расист але чого їх називають афро -американцями, хоча по факт вони просто африканці?

Це те саме що називати китайо-американець, якось це безглуздо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидатів нуль)

Ну, ще не вечір))) Жаль не в п'ятницю тему розпочали. А то козаки б хильнули горілочки під пивасик, і хто зна, мо хтось би і прокинувся в обіймах цієї красуні на другий день)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидатів нуль)

Ну, ще не вечір))) Жаль не в п'ятницю тему розпочали. А то козаки б хильнули горілочки під пивасик, і хто зна, мо хтось би і прокинувся в обіймах цієї красуні на другий день)))

може й так)

попробую апнути цю темку в пятнницю) можливо все й получиться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидатів нуль)

Ну, ще не вечір))) Жаль не в п'ятницю тему розпочали. А то козаки б хильнули горілочки під пивасик, і хто зна, мо хтось би і прокинувся в обіймах цієї красуні на другий день)))

може й так)

попробую апнути цю темку в пятнницю) можливо все й получиться)

А ще , якщо, пару фото цієї дами закините в купальнику чи щось на кшалт того- думаю, у дами буде шанс, отримати славного українського козака в чоловіки.

Але є нюансик-тре з цистерну горілки з ним транспортувати, ну, для окліматизації, так би мовити. Дивишся, і за недільку кохана разом з батьками та рідними Волинь моя співати ме))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, а дійсно, що за краєвид на задньому плані?

Враження дійсно як казав Ярчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, а дійсно, що за краєвид на задньому план?

Враження дійсно як казав Ярчик.

то просто задній двір будинку її тата, він людина старої закалки так би мовити)

Кандидатів нуль)

Ну, ще не вечір))) Жаль не в п'ятницю тему розпочали. А то козаки б хильнули горілочки під пивасик, і хто зна, мо хтось би і прокинувся в обіймах цієї красуні на другий день)))

може й так)

попробую апнути цю темку в пятнницю) можливо все й получиться)

А ще , якщо, пару фото цієї дами закините в купальнику чи щось на кшалт того- думаю, у дами буде шанс, отримати славного українського козака в чоловіки.

Але є нюансик-тре з цистерну горілки з ним транспортувати, ну, для окліматизації, так би мовити. Дивишся, і за недільку кохана разом з батьками та рідними Волинь моя співати ме))))

ну можливо і так , але як вона дала мені зрозуміти то алкоголь і особливо куріння не вітається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можливо і так , але як вона дала мені зрозуміти то алкоголь і особливо куріння не вітається)

Нічого, адаптується)))) Правда, питання хто саме- вона чи гарний український козак...)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я б спробував би з чорною секс... особливо якщоб був вільний. Жив би в штатах то мож навіть і зустрічатись спробував. В Україні точно би родину з африканкою не заводив. Переживав би вічно, щоб вночі не згубити. А взагалі якось пофіг... вони інші чим ми це точно. І не через колір. Чимось нас кращі, чимось гірші. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та майте совість, козаки ви українські з вашим тонким стьобом.

Можна подумати всі ті хто тут тихенько стібається писані Делони, а в дружинах маєте як мінімум Джолі.

Дівчина як дівчина. Можливо трішки фото специфічне. Не звикли у нас всі 32 показувати. Там це в порядку речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переживав би вічно, щоб вночі не згубити.

Анекдоти довелося б в темноту розказувати, щоб посміхалась :_33:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...