Перейти до змісту

Яким ви оператором користуєтесь на даний момент


Гість TifostUA

Яким мобільним оператором Ви користуєтесь?  

169 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

топикстартер задал нормальный вопрос - если есть что сказать - скажите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Life как личный. Kyivstar как рабочий :-) Как только появится Utel в продаже сразу перехожу на него, лайф задрал своим качеством связи.. вроде бесплатная связь с одной стороны, а с другой стороны, бабки за связь не платишь, зато нервов сколько тратишь.. ужоснах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Однояйцеві" - себто MTS / UMC .

Давно - змушений був користуватися - бо на роботі всі поголовно його .зали. До того був Київстар (Форева) - нарікань жодних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мобі" - перейшов на нього одразу, як з'явилось покриття в Луцьку. Причина - відсутність плати за з'єднання.

Тариф давно не актуальний, проте не можна перейти на інший (beeline не дає такої можливості для абонентів Мобі). А номер міняти не хочу, дуже ганий і надто багато людей знають.

Можливо вдасться шось замутити, типу, згубити карточку і звернутись за відновленням номера (хоча не впевнений, чи відновлять закритий тариф, чи якийсь з нових)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beeline (тариф "Монстр спілкування"). До того дуже довго був djuice (з моменту його появи на ринку).

Причина переходу - нова маркетингова політика (відверто незрозуміла), а також майже всі знайомі які сиділи на цьому "операторі" попереходили на щось інше.

Якість Beeline задовольняє, про Київстар і говорити не буду, всі і так все знають. Про зміну оператора ніяк не шкодую: ціни ідеальні, сервіс і кількість послуг весь час зростають, бренд активно розвивається.

До мінусів Київстара можу віднести зупинку у своєму розвитку. Звісно вони можуть собі це дозволити за даної ситуації на ринку. І останнім часом вони запускають на ринок дивні послуги, що виникає питання в їх доцільності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю картки (пріпейд) всіх, але постійно користуюся МТС та КС. В жінки КС-контракт та CDMA. Найменше нарікань і роздратувань викликає МТС та Білайн, найбільше - Лайф. CDMA - классна штука, але на жаль працює тільки в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Life как личный. Kyivstar как рабочий :-) Как только появится Utel в продаже сразу перехожу на него, лайф задрал своим качеством связи.. вроде бесплатная связь с одной стороны, а с другой стороны, бабки за связь не платишь, зато нервов сколько тратишь.. ужоснах.

Да я з тобою згідний life:) дуже галімий оператор :D То рахунок по декілька днів не можеш перевірити, то дозвонюєшся з 5-го разу. Одне слово фігня :)

Я наприклад користуюсь Білайном. По якості поки нарікань немає. Хоча хочу перейти із ТП "Прості речі " на "Західний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я використовую два телефони, один:

- Білайн Західний, взяв в перший тиждень появи Beeline (тоді Прості речі). На Білайн вся сім'я. Подобається найбільше якість зв'язку, голос чистий. Перейшов з Джуса (карточка ще є, використовую лише послугу Дует, коли виходжу з покриття Білайн)

- life:) Вільний, використовую для зв'язку з друзями. Якість ну дуже погана, хоча десь місяць тому ситуація наби покращилася.

Є ще Джинс - перший мій оператор, не використовую, але ТП Супер Джинс "Термін дії більше не діє". Активований 28 квітня 2004 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю МТС. але ним не дуже задоволений - "тарифікаціею"

Всі на роботі сидять на ньому мушу терпіти

Ще маю ЛАЙФ подобаеться непогані тарифи. але дуже поганий звязок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно

МТС, Джинс - два в одном

Экотел и Мобилыч каждый отдельно

Djuice вообще нет :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странно

МТС, Джинс - два в одном

Экотел и Мобилыч каждый отдельно

Djuice вообще нет :)

djuice я вже добавав. :) , А Екотел і Мобілич окремо тому, що мені цікаво скільки людей з нашого форума на цих віртуальних операторах сидять :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь лайфом.. про якість звязку говорить така влучна фраза 95 кварталу:

після появи на Україні оператора life) українці стали схожі на інопланетян... вони виходять на звязок а потім різко пропадають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контрактний Київстар (тариф"з нами краще" без плати за з"єднання), додатково МТС перший prepaid. МТС і КС охоплює 95% абонентів, яким я телефоную. Халява від Лайф не варта моїх нервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 2000-го года UMC + разные операторы, сейчас CDMA.

Я яка модель твого CDMA телефона :)

Nokia 2128i

.... Халява від Лайф не варта моїх нервів.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Нового року користувався одним телефоном з карточкою ЮМС, тариф був "різдвяний мінімальний", тратив на ньому 120-150 грн в місяць :)

Після Нового року придбав ще один телефон і тепер користуюсь послугами двох операторів

МТС - тариф "Перший передоплата" в місяць поповнюю на 10 грн. Плюси - покриття, з 18.00 до 0.00 раз в тиждень отримую по 100 безкоштовних хвилин на МТС та Джинс (до кінця року) і просто номером користуюсь з самого початку роботи GSM покриття ЮМС у Луцьку

Лайф - тариф "Супер лайф контракт" в місяць поповнюю на 50 грн. Плюси - відсутня плата за з'єднання, всі напрямки по 50 коп. ну і лайф безкоштовно (багато людей почало користуватись лайфом :)), кожен місяць отримую бонус 30 грн (до кінця року) і залишок на рахунку з минулого місяця переноситься на наступний :)

Поки получається тратити не більше 60 грн. в місяць і розмовляти більше, ніж до Нового року :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже третій рік користуюся Djuice :)

Майже пів року Beeline, "Тариф 29" використовується для робочих цілей, так як часто доводиться дзвонити абонентам різних операторів, а цей тариф саме то для таких дзвінків

Взяв ще нещодавно Life, слів невичає описати цей зв'язок, там було 15 днів "Вільний лайф" далі треба знову поповнювати на 25 грн щоб був вільний, думаю це буде нескоро, я краще поповню один з двох інших номерів і менше поговорю на ті гроші, але якісніше чим псувати собі нерви "суперзв'язком" від лайф :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Лайф подобояється :) Тяжко деколи буває дозвонитись, пише що мережа зайнята, але то ввечері і то раз чи два на тиждень. А так все без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча хочу перейти із ТП "Прості речі " на "Західний".

А хіба зараз ще можна перевестись на цей тариф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...