Перейти до змісту

Яким ви оператором користуєтесь на даний момент


Гість TifostUA

Яким мобільним оператором Ви користуєтесь?  

169 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Подивився на результати голосування і виявляється, що явного лідера серед GSM немає. Тому такі великі витрати на мобільний зв'язок. Хоча зрозуміло, що кожен обирає оператора залежно від кола спілкування. І тут фактично можна навіть рангувати кожного з операторів на аудиторії:

Київстар - люди середнього і старшого віку і практично всі селяни.

МТС - люди середнього і старшого віку, бізнес.

life:) - молоді люди, якість можуть терпіти лише халявщики.

Beeline - молоді люди.

Про CDMA можна буде говорити коли з'являться конкуренти (скоро Інтертелеком і невідомо коли ПіплНет) Та аудиторія явна люди середнього і старшого віку - бізнес. Недарма середній дохід з абонента, як заявили в CDMA Ukraine 24 дол., а Інтертелекома 16 дол.

<{HIDE1}>

Ну на счет селян, ты погорячился. Большинство корпоративный подключений серьезных кантор именно с помощью киевстар. Лично я, мтс редко встречаю, но встречаю. У меня личный номер и корпоративный - киевстар. Я ж не в селе живу, конечно если ты Луцк селом считаешь.... И большинство знакомых тоже на киевстаре, атнюдь не в селе живут, Ровно, Киев, Харьков я б не назвал бы селом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я не кажу що всі хто користується КС - селяни а виділяю окрему групу. Так справді оператор сьогодні активно працює над абонбазою бізнес клієнтів. Просто виділив окремо селян - як абонентів оператора тому що, виїдь далі Луцька в село і запитай яким оператором вони користуються. Або студентів які приїхали з села. Відповідь - КС чи Джус. Просто поки ЮМС наживалося на бізнес клієнтах і відправляло гроші рідному МТС в Москву, то КС вкладав гроші в покриття країни.

Сам скоро візьму номер КС для роботи, а Білайн - сім'я, друзі, як старий номер. 2 телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене ЮМС (МТС) вже з 2001р, номер ні разу не мінявся. Вся сім'я теж на цьому операторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моэму UMC\MTS номеру уже 3,5 роки, мiняти не збираюсь. От ще якби послугу mms налаштувати... Але то вже iнше питання:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС- тому що це перший мій номер... то я к перше кохання (млі, весна явно на дворі -_- ) Зараз МТС-перший+10000 хв., був "різдвяний мінімальний"... Для пільгового спілкування з МТСівськими абонентами.

Білайн "Ви популярні" для вхідних дзвінків мої клієнтів. ;) і вихідних дзвінках по 69 коп. без ПЗЗ.

Лайф "Простий Лайф" на вихідні дзвінки по 50 коп. без ПЗ3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меняю операторов, как перчатки ;)

был на всех, кроме Моби(которое после превратилось в Билайн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ггг, а я же кілька років сиджу на Мобі (якийсь акційний пакет, по 1 коп на всі Мобі і Бджолайни, і по 1 грн на все інше, без плати за з'єднання) ;)

Хочу поміняти а не можу, нема токої можливості без зміни номера, сцукі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аргументы?

Класні тарифи, в мене Західний.

Немає проблем з якістю зв'язку, голос чистий і співрозмовника можна зрозуміти, не те що на life:) перегакуєшся.

Нормальна ціна на інші оператори, знаєш що за 10 сек. розмови з тебе не зніме ПЗС 29 коп+ 20-30 коп.

Покриття мене влаштовує, якщо я 98% часу проводжу в місті, та й де поїдеш покриття є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білайн є одним із найкращих операторів України :rolleyes:

Мда..

І багато ж вас Білайнщиків розвелось??

От Лайф я розумію швидко зайняв свою нішу на ринку і здається мені, спроби "полосатих" відібрати користувачів у "червоних" будуть марні.. Сугубо мОя думка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Лайф я розумію швидко зайняв свою нішу на ринку і здається мені, спроби "полосатих" відібрати користувачів у "червоних" будуть марні.. Сугубо мОя думка))

Як швидко зайняв так швидко і втратить, з такою якістю зв'язку не багато користувачів в нього буде. Знову ж таки моє ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Лайф я розумію швидко зайняв свою нішу на ринку і здається мені, спроби "полосатих" відібрати користувачів у "червоних" будуть марні.. Сугубо мОя думка))

Як швидко зайняв так швидко і втратить, з такою якістю зв'язку не багато користувачів в нього буде. Знову ж таки моє ІМХО

Погоджуюсь. Раніше коли life:) розвивав мережу і проводив жорсткий маркетинг, то був результат. Зараз дій зі сторони оператора жодних, все йде накатом, але рано чи пізно той початковий імпульс вичерпається. Раніше я теж думав що Білайн довго не затримається на ринку України, але... зараз сам користуюсь послугами цього оператора. Полосаті проводять чітку і послідовну політику свого розвитку, і якщо раніше цього не було видно, то зараз така стратегія почала себе виправдовувати. Повільно, але впевнено рухаються вперед. Як кажуть в народі, тихше їдеш - далі будеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене, то користуюсь ДДжусом... і ні на що не жалуюсь.. і покриття хороше, і завжди тяне, особливо якщо в горах... в кого мтс, то галяк... нікому не подзвониш і не розкажеш яку красотєнь ти тут бачиш!!!! Такшо я за джусів ооо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене, то користуюсь ДДжусом... і ні на що не жалуюсь.. і покриття хороше, і завжди тяне, особливо якщо в горах... в кого мтс, то галяк... нікому не подзвониш і не розкажеш яку красотєнь ти тут бачиш!!!! Такшо я за джусів ооо!

Підтримую. Зв'язок дійсно хороший, але вот з тарифами справи погірше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звязок у Білайна то може хороший, але поговорити нормально неможливо. При дзвінках на інші оператори досить часто роз"єднує через 5-6 хвилин, а при дзвінках на лайф я взагалі мовчу, так як ліміт на дзвінок 2 хвилини 29 секунд, і ніде не написано про таке обмеження. І як поговорити з партнерами, коли ті на лайфі, а говорити треба явно понад 5 хвилин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третий по величине Украинский национальный оператор мобильной связи life;) в 2007 году показал конкурентам, как надо работать, продемонстрировав рост доходов на 191%, по сравнению с 2006 годом.

Таким образом, в 2007 году доход оператора мобильной связи life;) составил 255,9 миллионов долларов США, для сравнений в 2006 году доход составил 87.9 миллионов долларов США.

Средний доход на одного абонента в 2007 году составил 3.2 доллара США, если же считать активных, то 5.2 долларов США.

На конец 2007 года абонентская база включала в себя 8.8 миллионов абонентов, что на 57.1% больше по сравнению с 2006 годом.

дзеркало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене, то користуюсь ДДжусом... і ні на що не жалуюсь.. і покриття хороше, і завжди тяне, особливо якщо в горах... в кого мтс, то галяк... нікому не подзвониш і не розкажеш яку красотєнь ти тут бачиш!!!! Такшо я за джусів ооо!

Як мені здається КС, починає позбавлятися від тарифних планів типу діджус, вже знищили Ase&Base. Практично повністю МТС позбавився від Джинса (в Росії такий бренд знищили і залишилися тарифи типу RED).

Нові тарифи типу Київстар більш вигідніші і на Джус можна дзвонити по тарифам КС, в ТП Джус ці обмеження залишилися. Багато хто користувався Джусом почали міняти на ТПКиївстар(Найкращий, З нами краще), і нові старти хто купує вибирає більше ТП Київстар. Проблема лише номер.

Взагалом ці всі Джинси, Джуси, Екотели та Мобіличі і створювалися щоб здерти з абонентів побільше грошей. Як там сказано: "Розділяй і володарюй"

В тому році читав інтерв'ю одного з босів КС, де журналісти запитали (точно, якраз був ребрендинг ЮМС- в МТС) Чи не планується ребрендинг КС в Telenor? Відповіли, що компанія співвласник КС Telenor працює саме під цим брендом в багатьох країнах і ребрендинг можливий. Але є проблема другого співвласника Альтімо (Росія), яка вже давно судиться за Київстар. Це Альтімо здається в Росії і володіє Білайном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
"Мобі" - перейшов на нього одразу, як з'явилось покриття в Луцьку. Причина - відсутність плати за з'єднання.

Тариф давно не актуальний, проте не можна перейти на інший (beeline не дає такої можливості для абонентів Мобі). А номер міняти не хочу, дуже ганий і надто багато людей знають.

Можливо вдасться шось замутити, типу, згубити карточку і звернутись за відновленням номера (хоча не впевнений, чи відновлять закритий тариф, чи якийсь з нових)...

Була офіційна мутка з заміною. Нюансів не памятаю бо мій Мобі був втрачений безвозвратно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вмене МТС ! Неразу не підводив!Скрізь тяне!Тарифи нормальні!Вот так...

Не знаю, що і сказати про МТС з того моменту як зробився ребрендинг ЮМС на МТС ніразу не мав МТС ;) , але мені всеодно чогось неподобається МТС ;)

Я на UMC ,бо в мене майже всі знайомі на ньому, Я вже десь 4 роки!!! На інших пакетах на постійній основі не був!!

Мабуть ніхто НЕ ЗНАЄ Новітьньої Історії України!

У 199*році (юмс UMC, sim-sim, JEANS Екотел мтс) взяли ліцензію, заключили Договір про те, що на протязі 5(пяти) років в Україні ніхто крім них не впроваджує мобільний звязок. Але який звязок ? NMT 450МГц ! це в той час, коли в Європі GSM900МГц на всю. Ну шо АФРИКА -блін ! І почалось втюховання NMT450 і по 2$/хв.

З кінцем скроку (юмс UMC, sim-sim, JEANS Екотел мтс) зявились GoldenTelecom GSM1800МГц Kyivstar GSM900МГц.

Покладав надії на GoldenTelecom, але за певних обставин Kyivstar почав розвиватись краще.

"Українські радіосистеми" була хороша компанія- MOBI, BeeLine.

Астеліт-life нічого проти не маю(не користувався).

Появився PEOPLEnet, Utel (Укртелеком)-3G(UMTS/WCDMA)2100 МГц.

юмс UMC, sim-sim, JEANS Екотел мтс-NMT 450

GoldenTelecom-GSM1800

Kyivstar, Life:), Beeline- GSM 900/1800

Utel-3G 2100- Різницю вловлюєш !? Є ж нормальні оператори.

юмс UMC, sim-sim, JEANS Екотел мтс- ЦЕ КА-КА!

P.S. юмс UMC, sim-sim, JEANS Екотел мтс- НЕ користувавсь, НЕ користуюсь, НЕ буду користуватись- навіть якщо Мені юмс UMC, sim-sim, JEANS мтс буде платити ! ПРИНЦИПОВО!

Я за Нові Технології !!!

Був KS, зараз Утел (користуюсь)-це СИЛА ! НЕ бачу конкурентів !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була офіційна мутка з заміною. Нюансів не памятаю бо мій Мобі був втрачений безвозвратно.

Так була, але вони пропонували лише перекинути кошти на нову картку, без збереження номера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був KS, зараз Утел (користуюсь)-це СИЛА ! НЕ бачу конкурентів !

Користуєшся де, в Луцьку? Якщо в Луцьку розкажи яка ситуація з покриттям, якістю зв'язку, інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був KS, зараз Утел (користуюсь)-це СИЛА ! НЕ бачу конкурентів !

Користуєшся де, в Луцьку? Якщо в Луцьку розкажи яка ситуація з покриттям, якістю зв'язку, інтернету.

В сусідній темі Utel.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...