Перейти до змісту

Мукачево-3?


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

так стріляли, якщо придивитись починаючи з 2:25

стріляли? стріляти треба так, щоб порушник відразу впав на землю і боявся підняти вухо, а у випадку машини щоб вона зупинилась і вже не змогла поворохнутись до капремонту двигуна.

тих долбодятлів було з десяток і зі зброєю, по колесах як мінімум можна було наваляти. але ж це не бабка із насінням і не випимший, що йде до дому

На 2:30 стріляв впритул в лобовуху з дробовика...

https://www.youtube....h?v=2duuNAasyio

і склу якось пофіг... ЧИ там холості були ???

там здається резина була

P.S. Колеса на місці потрібно було прострілити ... і з машини на землю вкласти ...

, тільки Каєнів трохи шкода

згідний на всі 100, була в них і автоматична зброя, але до неї не дійшло, нажаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, шкода що по джипу гумовими кулями з помпи...ріжок 7.62 якраз норма був би. і не знаю, чого, но бригад в яких через бурштин бакси вже через жопу лізуть мені не шкода ні грамулечки. джипи за десятки тисяч баксів - це реально роздерибан природних ресурсів в промислових масштабах. характерна риса українського люду- не знають міри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Акакову не довіряю, як і владі загалом. Якщо б вони хотіли реально вирішити конфлікт, то почати б варто з законодавчого урегулювання, щоб позбутись поняття "незаконне добування бурштину". Цього ніхто не робить, а могли б зараз все закрити. Отже виходить що Петрушка вирішив возглавити той беспрєдєл. Тому коли ви ото говорете "держава, держава" ви впевнені які в неї інтереси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що вся країна сьогодні після вечірнього сюжету по ТСН зрозуміє, що місцева міліція та прокуратура на сьогодні просто БЕЗСИЛА проти того, що вони самі пару років назад породили... Тим бурштином там зайняті до 80 % працездатних чоловіків... І влада мусить сьогодні/завтра давати країні відповідь що вона буде робити далі з цим всім ... там до Врадіївок лише один крок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо? Мусора віджимають корисні копалини для олігархів? А люди в тих лісах за який хрен жити мають? За 1218 гривень в місяць? Вам хоч одну копійку з надрів заплатили? За газ, за нафту, за той же бурштин, за алюміній, за той же торф, за всю ту хрень, яку добувають з нашої землі і якою барижать. Дофіга заплатили? Міліція, прокуратура, СБУ - то кришовальщики. За відкати. Вот і все. Всі роблять гроші, не залежно від революцій, переворотів і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо? Мусора віджимають корисні копалини для олігархів? А люди в тих лісах за який хрен жити мають? За 1218 гривень в місяць? Вам хоч одну копійку з надрів заплатили? За газ, за нафту, за той же бурштин, за алюміній, за той же торф, за всю ту хрень, яку добувають з нашої землі і якою барижать. Дофіга заплатили? Міліція, прокуратура, СБУ - то кришовальщики. За відкати. Вот і все. Всі роблять гроші, не залежно від революцій, переворотів і т.п.

я не мию бурштин, джипа не маю....то шо мені тепер можна красти велики, машини? чи може прийти до тебе додому і забрати, що мені сподобається? бо як же мені вижити за 1218 грн? :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо? Мусора віджимають корисні копалини для олігархів? А люди в тих лісах за який хрен жити мають? За 1218 гривень в місяць? Вам хоч одну копійку з надрів заплатили? За газ, за нафту, за той же бурштин, за алюміній, за той же торф, за всю ту хрень, яку добувають з нашої землі і якою барижать. Дофіга заплатили? Міліція, прокуратура, СБУ - то кришовальщики. За відкати. Вот і все. Всі роблять гроші, не залежно від революцій, переворотів і т.п.

я не мию бурштин, джипа не маю....то шо мені тепер можна красти велики, машини? чи може прийти до тебе додому і забрати, що мені сподобається? бо як же мені вижити за 1218 грн? :_03:

Ти дибіл? Отак прямо спитаю, бо судячи з відповіді, ти або таки дибіл (хвороба така є, психітрична ніби) або тупий путінський урод. Ти що красти вирішив? велики, машини? А що крадуть селяни на хуторах? От скажи мені, розкопуючи землю, миючи той же бурштин в свому селі скажи мені, в кого що вони крадуть? Реально, в кого, блядь, що вкрав мужик в себе на городі знайшовши дорогоцінний камінь?

З.І. Так тіж мусора, приходять до мене до дому - і кажуть хрен там, то шо в тебе в дворі твоє - то наше (дядька Петра, товариша Іванова). Дак цеж стаття по суті. Тупий грабіж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По

І шо? Мусора віджимають корисні копалини для олігархів? А люди в тих лісах за який хрен жити мають? За 1218 гривень в місяць? Вам хоч одну копійку з надрів заплатили? За газ, за нафту, за той же бурштин, за алюміній, за той же торф, за всю ту хрень, яку добувають з нашої землі і якою барижать. Дофіга заплатили? Міліція, прокуратура, СБУ - то кришовальщики. За відкати. Вот і все. Всі роблять гроші, не залежно від революцій, переворотів і т.п.

я не мию бурштин, джипа не маю....то шо мені тепер можна красти велики, машини? чи може прийти до тебе додому і забрати, що мені сподобається? бо як же мені вижити за 1218 грн? :_03:

Ти дибіл? Отак прямо спитаю, бо судячи з відповіді, ти або таки дибіл (хвороба така є, психітрична ніби) або тупий путінський урод. Ти що красти вирішив? велики, машини? А що крадуть селяни на хуторах? От скажи мені, розкопуючи землю, миючи той же бурштин в свому селі скажи мені, в кого що вони крадуть? Реально, в кого, блядь, що вкрав мужик в себе на городі знайшовши дорогоцінний камінь?

Проводячи аналогію, тоді завтра я беру бензопилу і йду валити ліс, далі створюю пилорами і далі кошу бабло на лісі. Вам таке подобається? Виріжу весь ліс біля Луцька і пох. А ви мене пожалійте та захищайте, бо я ж не повинний виживати на 1218 грн.

Так, по- перше, не рівняй кусок кам"яного гімна дохлого 100500 років тому динозавра (бурштин) з теперішнім куском лісу, який впливає на теперішню екологію.

По-друге - невже ти думаєш, що опісля того, як селян розігнали на місці копання раптом здійметься національний парк з зоною невтручання в природу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, по- перше, не рівняй кусок кам"яного гімна дохлого 100500 років тому динозавра (бурштин) з теперішнім куском лісу, який впливає на теперішню екологію.

По-друге - невже ти думаєш, що опісля того, як селян розігнали на місці копання раптом здійметься національний парк з зоною невтручання в природу?

Якби ті селяни ями за собою закопували то я з тобою згідний, а поки що вони самі нищать екологію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дибіл? Отак прямо спитаю, бо судячи з відповіді, ти або таки дибіл (хвороба така є, психітрична ніби) або тупий путінський урод.

З нас двох ДЕБІЛ :_33: - явно, що то не я. Бо хоч знаю, як слово пишеться вірно :_36::_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут типова ситуація як в темі з Єреємеєм... Одні заздрять іншим пофіг( хоча також заздрять)...

А на рахунок типу" менти ссикло, надо біло весь ражок 7.62 в джіп, а патом автоматом ше кинуть." хочу сказать, якшо людина має гроші на джипа то шо в неі немає грошей на ак чи муху??

Ви смішні якшо чесно.... Проблема настільки серйозна, шо люди навіть які не мають зброі будуть озброєні "кришувальниками"... То вам не сігарети " львовско- білорусські" в Угорщину гнати... Бувають дні що " покупець" 500 000грн бере, і йому не хватає... А скільки таких "покупців"?

Для зняття " розового нальота з глаз" прошу поіхать на села бурштинокопачів, поспілкуватись, для особо " незаземльонних" навіть піти самому попробувати мити..

От після того всього сісти "переварить" в свому " чайнику" а потім шось тут обговорювати.

П.С. Бурштин мився ше при " советах" хтотне в курсах, тількі це мало знало " смертних"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок застосування зброї працівником міліції - почитайте ст.15 та 15-1 ЗУ "Про міліцію"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легалізація видобутку нічого не вирішить. Думаю місцевими силами міліції важко побороти те все, тому потрібне ще одне АТО з залученням військових, шмон всіх гаражів/складських приміщень на наявність помп і т.д.. Потрібна комплексна операція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легалізація видобутку нічого не вирішить.

Вирішить, тільки при умові, якщо ті, хто зараз на цьому заробляють будуть заробляти стільки ж, а краще більше, ніж до легалізації. Але "Вам так не буде" (с) Л. Подерев'янський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легалізація видобутку нічого не вирішить.

Вирішить, тільки при умові, якщо ті, хто зараз на цьому заробляють будуть заробляти стільки ж, а краще більше, ніж до легалізації. Але "Вам так не буде" (с) Л. Подерев'янський

Ви я бачу зовсім не в темі. Легально заробляти на бурштині не вигідно, бо при видобутку всіх копальщіків будут заставляти робити рекультивацію. А вона ой як не дешево коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk,а ти ще раз перечитай, що я написав, може зрозумієш, що я мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай дорожчою ціна буде, але ж не залишати після видобутку мертву землю.

в такому темпі, і буде війна за воду і чорнозем через пару десятків років(це стосується не тільки видобутку бурштину)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А люди в тих лісах за який хрен жити мають? За 1218 гривень в місяць?

П...ц!!! В лісі (в ЛІСІ!!!), виявляється, без бурштина вижити неможливо!!! То нехай картоплю садять! Буряки! Худобу ними викормлюють! Корову пасуть!!! Врешті-решт, дрова по лісі збирають!

А за який хрєн виживають люди в інших селах України, де нема бурштина?!

А ці, бач, вирішили, що те, що в них під ногами, то їхнє!

І до ТС - SanyaTT, одна тема про бурштин тобі здалася затісною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...