Перейти до змісту

Приколи Луцька


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

хз чи прикол чи ні, але в неділю до кіоска, що на волі (тролейбусна зупинка навпроти станції переливання крові) підійшли четверо дітей, двоє хлопців-двоє дівчат, років по 14-15 МАКСИМУМ (були набагато вищі віконця) і їм спокійно продали цигарки <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора отримали передачу з села, відкрила для себе новий спосіб транспортування яєць.

То фігня, що всеодно побились, головне творчий підхід! :D

post-2742-0-64753000-1303282853_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора отримали передачу з села, відкрила для себе новий спосіб транспортування яєць.

То фігня, що всеодно побились, головне творчий підхід! :D

post-2742-0-64753000-1303282853_thumb.jp

Хи-хи, мне бабушка так всегда яйца передает)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось такі кумедні лавочки для людей зі зростом понад 2 метри у нас біля "Глобусу"post-2135-0-98071700-1303288663_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stasis, а в чому прикол? в наклейці "інвалід за кермом"? у мене є знайомий - спинальник, отримав інвалідність багато років назад, так от, він - паралімпійський чемпіон, їздить на джипі (в марках не розбираюсь), купив сам, вигравши грошовий приз на змаганнях, так що все може бути...

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумію інвалад (накульгує чоловік на ногу), але для чого стільки всього ліпити на машину???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі інноваційних технологій містобудування - укріплення залізобетонних стовпів "по-луцьки" )))) (вул. Коперніка)

post-5279-0-50703800-1305642801_thumb.jp

post-5279-0-91657100-1305642803_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо рішився на таке - значить тра)

думаю розвод, а номер того над ким стібуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходила моя знайома до своєї подруги, що живе в моєму під'їзді, в гості. Через трошки телефонує до мене і каже:

- Навіщо вам в під'їзді кодовий замок?

- Німе питання (що саме ти хочеш почути?)

- У вас над замком зразу код до нього написаний.

- Та не може бути!

.....

Потім сама звернула увагу: дійсно - над замком, на рівні очей - чорним маркером великими цифрами написаний наш код. Співпадіння з номером вулиці))), будинку, кількістю квартир в під'їзді немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходила моя знайома до своєї подруги, що живе в моєму під'їзді, в гості. Через трошки телефонує до мене і каже:

- Навіщо вам в під'їзді кодовий замок?

- Німе питання (що саме ти хочеш почути?)

- У вас над замком зразу код до нього написаний.

- Та не може бути!

.....

Потім сама звернула увагу: дійсно - над замком, на рівні очей - чорним маркером великими цифрами написаний наш код. Співпадіння з номером вулиці))), будинку, кількістю квартир в під'їзді немає.

Так роблять листоноші і різні служби доставки (негласне правило). Не треба кожний раз шукати код чи дзвонити до покупців. Так мене навчили наші вантажники, які їздили на доставку. Тепер коли підходжу до дверей з кодом, то завжди дивлюсь чи ніде не нацарапано. Досить часто знаходжу.

А ще легше натиснути самі блискучі кнопки, відполіровані тисячами пальчиків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...