Перейти до змісту

Перспективні напрямки для вкладання інвестицій/створення бізнесу у Луцьку


Damask

Рекомендовані повідомлення

З прочитаного можу сказати що всього 2% постів по темі і 1,5 толкові

Знач якщо "подибільному написано" - скажу проще, хто перших того і тапочки, це я думаю ясно!

Ідеї вони на то і ідеї щоб на них заробляти, навіть те саме С.Г. при правильному підході і новаторстві дає непоганий прибуток для простих смертних.

До прикладу із власного життя я купую мясо лише в однієї людини на варшавці - тому, що перевірено часом і совістю продавця, в нього до години 12 вже все розбирають, от вона якість і повага до споживача, ВКУРЮЄТЕ?

СИР, СМЕТАНА і тд теж саме, якщо даєш якісне і на постійному рівні то реклама іде досить швидко, звичайно можна вдатись і до методів розкрутки якщо є велика база і сировина для виробництва.

На форумі багато людей які мають своє виробництво і бізнес проте це неозначає що вони тобі візьмуть цукерку пожуюють і вложать в ротик,

В підсумку скажу криза - якраз той час коли заводяться мізки і починається мєлкій бізнес проблема у верхівці яка не підтримує свою основу з того самого мєлкого!

P.S проблема нашого брата полягає в тому, що система навчила працювати на дядю на рівні підсвідомості, тому і проблема в пошуку роботи а не методу як зробити прибуток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Є кікстартер, от там купа ідей за які серйозні люди готові платити бабки. У нас ще проблема, яка якщо не очухаємось, буде все серйозніше - це брак сучасної технічної освіти, біотехнічної, і інших повязаних з різними формами інженерії. Вони там за бугром фігньою не страдають.

Зібралась банда молодих технарів і замутила технологічний процес згідно якого інвалідний протез робиться за два дні, з повною анатомічною підгонкою дякуючи потужному 3д-принтеру і шаренню в практичному програмуванні. Протезик руки - 3000 баксів, який відтворює головні функції руки. Дітей мотивуйте бути інженерами, а не юристами чи економістами, тільки в цьому майбутнє. Цей проект - десятки мільйонів прибутку бо річ корисна і потрібна. Якось так потрібно підходити до справи. Старатись бути корисним суспільству, а воно тебі відплатить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - майнінг. Профітність зараз відносно невелика, але чистими 80 - 120 баксів в місяць з системи за штуку баксів можна підіймати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - майнінг. Профітність зараз відносно невелика, але чистими 80 - 120 баксів в місяць з системи за штуку баксів можна підіймати.

А за енергію ти гроші підрахував які витратиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - майнінг. Профітність зараз відносно невелика, але чистими 80 - 120 баксів в місяць з системи за штуку баксів можна підіймати.

А за енергію ти гроші підрахував які витратиш?

Звичайно. Якби я був не в темі, то б не писав .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

 

Каких размеров должна быть визитка? Есть ли норма размеров для визитных карточек? Где их можно заказать?

 

 

Мне кажется визитка должна быть примерно такого же размера как банковская карточка, кошельки специально изготавливают с дополнительными кармашками под этот размер, тогда и визитные карточки тоже можно будет в кошельке носить, а если больше или меньше - скорее всего Ваша визитка потеряется. Заказать визитки можно у типографии dpi.ua, заказы обычно отправляются при помощи "Новая почта" и "Гюнсел", но доставка в стоимость работы не входит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

сира екологічно-економічна ідея «Зелені лучани» ;))              Збір, транспортування, переробка побутових відходів (далі - ПВ).

Заснувати, наприклад, якесь господарське товариство (скажімо, статутний капітал АкціонерногоТовариства мінімум 1250 мінзарплат :  нині 1378грн * 1250 =  1 722 500 грн).

Кожен свідомий «зелений лучанин/лучанка» зможе стати інвестором і власником акції суспільно-корисного проекту.

1

Спойлер

 

1.       Економіка.

1.1.  ПВ вважаю ресурсом з «невеликою» собівартістю (для порівняння: у вартості м»яса тіко комбікорм = грубо більше 50%)

1.2.  Вивіз сміття – послуга, яку оплачує мешканець (здешевлення логістики ПВ).

1.3.  Теоретична можливість отримання додаткового ресурсу (цільові дешеві кредити, навіть гранти) по спецпрограмам із-за бугра.

1.4.  Певна вже відсортована маса ПВ буде доставлятись самотоком пахучими санітарами міста ;) із тих районів міста, де ще не встановлені зелені контейнери.

2.       Культура. Проблеми з первинним сортуванням ПВ.

3.       Політика. Проблеми. Високий чинуша якось в інтерв»ю сказав, що в Луцьку такої потреби немає, Спецкомунтранс справляється, + німаки хочуть інвестувати в поки віртуальний завод, Брище чекає світле майбутнє…

4.       Технологія. Тут для ідей широке поле (газ, пеллети, вторинні полімерні гранули…).

 

Всі нюанси не помістяться на сторінку (форма власності, проблемки з землею, з дозволами, санепідеміками, екологами, пожежниками хз ще з чим)

 

Якщо ТС схоче бути «диреХтором» такого типу проекту, то я згоден ризикнути обміняти 1000грн на акції навіть при періоді окупності проекту 100 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Lutskforever сказано:

сира екологічно-економічна ідея «Зелені лучани» ;))              Збір, транспортування, переробка побутових відходів (далі - ПВ).

Заснувати, наприклад, якесь господарське товариство (скажімо, статутний капітал АкціонерногоТовариства мінімум 1250 мінзарплат :  нині 1378грн * 1250 =  1 722 500 грн).

 

Кожен свідомий «зелений лучанин/лучанка» зможе стати інвестором і власником акції суспільно-корисного проекту.

Ідея не "сира", її вже давно "підсмажили й проковтнули":

Сміттєвий Луцьк або Чому чужим вхід - заборонений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитувати

Ідея не "сира", її вже давно "підсмажили й проковтнули":

Н-да. Нажаль, таку турботу місцевих мужів легко було передбачити. У спойлері пункт_3 я поверхнево це згадав (що пам"ятав з десь прочитаного), бо детально тему не досліджував.

 

Надіюсь, ще буде такий "вєтєр пєрємєн", що подавляться. "Д.били бл." (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.07.2015 20:34, NoutM сказал:

В Україні з 50к баксів більше шансів зробити 100к чим там )))) і 50к це сума обороту маленького бариги. А не старту бізнесу особливо в Польші. І в поляків ще дай боже яка конкуренція. Я навіть не знаю який бізнес в пшеків дає більше 50% доходу. А ви про 100%

Які 50%? В усьому світі дохід від бізнесу складає максимум 15%. Це зовсім інше податкове законодавство і самі податки. Це у нас можна барижити шкіряні куртки і платити единий податок, там так не пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, risenseven сказано:

В усьому світі дохід від бізнесу складає максимум 15%

цікаво, а Епл, Ексон Мобіл, Гугл, Майкрософт, Фейсбук, Брітіш Петроліум, Газпром, Алібаба та інші - вони знають, що їм на луцькій борді встановили обмеження 15% "доходу від бізнесу"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов інфу про торгівлю через Amazon:

Бізнес на Amazon

Посилання навожу лише для ознайомлення - не факт, що так можна заробляти. 

Заробляють на Амазоні також так - повторювати не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Знайшов інфу про торгівлю через Amazon:

Бізнес на Amazon

Посилання навожу лише для ознайомлення - не факт, що так можна заробляти. 

Заробляють на Амазоні також так - повторювати не раджу.

зараз на різних англо форумах популярні сайти з продажу пачок цигарок, які дешевші в тих країнах. по пошті шлють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

зараз на різних англо форумах популярні сайти з продажу пачок цигарок, які дешевші в тих країнах. по пошті шлють.

Обмеження мають бути. По цигаркам скоро взагалі вигідно стане самокрутки робити... І тютюн вирощувати...  А для тютюну певно розсада потрібна... 

 

Кіно на цю тему було, про НЕП. 

 

І стаття певно є, про КПК.

 

П.С. Кидайте курити - я кинув вже заробляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можна розводити рибу(осетр, форель...) Не потребує великих капіталовкладень, а це мясо риби і головне ікра. Вирощують в підвалах в спеціально обладнаних проточною водою басейнах. Та ж сама ситуа з річковими раками. В мережі доступно багато інформації по цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осетр і форель вирощують в узв, вартість і енергозатрати такі, що підвал буде дуже довго окупатись. А ще ж питання по воді: знаю одного власника узв для сомів, який більшу частину населення посолив достроково після того як весняними дощами в водопровід змило хімію з полів. Так що там теж є ссвої нюанси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
46 минут назад, serj_unique сказал:

Хочу окрему гілку на форумі відкрити

давай зразу адмін права тобі дамо )) а то якусь там лише гілку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, serj_unique1 сказал:

м-да, хотів нормальною інфою поділитись де можна гроші зробити шляхом інвестування

ага, і Дід мороз існує :)

3 часа назад, serj_unique1 сказал:

то і сам адмінські права здобуду

і от нащо оті дєтскі панти ? Можу але не буду ? В школі будеш таким способом піаритись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, serj_unique1 сказал:

тоді для "дитячого садка", якщо я школьник, можете спробувати погуглити на тему "взлом ip board" або щось подібне, побачите що сам форум достатньо "дирявий" і отримати доступ можливо, також можливо  отримати пароль любого акка зашифрований в md5, ну а потім певний час за допомогою словників паролів і його можна розшифрувати. Проте тут є моральний аспект  любого програміста, який заставляє поважаючого себе кодера не займатись такими справами із-за поваги до праці інших, це як перевести бабушку через дорогу з надією що і твою хтось переведе коли буде необхідно.

ти походу не розумієш, про що йдется, взламати й пентагон мабуть можна, при відповідних навичках, але хвалитися, що я це можу зробити, коли захочу, це і є панти, блін, очевидні ж речі пояснюю.

 

Зі, хочеш щось порадити й розьяснити, радь й розьяснюй, якого милого замахуватись навіть не на окрему тему, а аж на окрему гілку ? Ну й про *бесплатний сир* думаю більшість в курсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жесть, інвестор, психолог і хакер в одній особі. Чувак реально пів ляма баксів в саморозвиток та навчання витратив, здаюсь, задавив інтелектом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, serj_unique1 said:

інвестування саме в форекс можливе, хоча несе відповідні торгові і неторгові ризики і все залежить від того наскільки ви підкований в практичому аспекті.

 

Стрибок з останнього поверху хмарочоса можливий, хоча несе відповідні торгові і неторгові ризики і все залежить від того наскільки ви підкований в практичному аспекті.

 

Практичний аспект, наприклад

Showing 1-4 of 4 items.
Total lots Total Profit Total Profit, % Beginning of period End of period
1.37 193.91 22.80% Feb 1, 2016 Feb 7, 2016
65.55 7,880.23 63.65% Feb 8, 2016 Feb 14, 2016
111.02 12,156.29 22.83% Feb 15, 2016 Feb 21, 2016
333.70 -58,668.17 -78.48% Feb 22, 2016 Feb 28, 2016
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви такий спец, по інвестуванню і уже давно слідкуєте за фондовим ринком, то спробуйте відповісти на реальну загадку...

Рівно 8 місяців назад, мій молодший братик інвестував сумму в $1300, порівну в акції Amazon і Tesla Motors... який на сьогоднішній день має бути прибуток і загальна ціна цих акцій на рахунку? 

Побачу який ви спец чи лохотронщік...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що... думаю, буду перший на форумі, хто покаже реальну таблицю (реальні гроші і доходи).

Як я писав уже раніше, вісім місяців назад, брат інвестував $1300, хоча ще набагато раніше, щоб "вкурити" як це все працює, він починав  з  $100.

Ось, його таблиця, реальні гроші і доходи, за останні 3 місяці...

 

IMG5628Fotor.jpg

 

Якось до того всього раніше ставився скептично... але, +22.23% за три місяці - зовсім не дурно! Зараз і сам починаю вивчати всю цю "кухню" )))  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...