Перейти до змісту

"Нова" прокуратура? "Молодіжна прокуратура" - шанс?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Вчора по новинних сайтах прочитав новину, що по регіонах оголосили набір "нових" співробітників у місцеві прокуратури...

У понеділок, 20 липня, розпочався прийом документів на вакансії керівників місцевих прокуратур у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та Львові. Про це повідомив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе.

«Якщо у Вас є вища юридична освіта, 5-річний досвід роботи у сфері права (або 3 роки прокурорського досвіду) і бажання працювати на благо нашої країни, ми чекаємо вас у своїх лавах», – написав пан Сакварелідзе у Фейсбуці.

За його словами, конкурс триватиме до 2 серпня.

Як повідомляв НБН, раніше Давид Сакварелідзе заявив, що заробітні плати співробітників регіональних органів прокурори будуть перевищувати 15 тис. грн.

Чому написав "нових" в лапках, тому що умовою набору було "5-річний досвід роботи у сфері права (або 3 роки прокурорського досвіду)"... В розмові з колегою ми скептично до цього віднеслися, так як 3-річний досвід роботи в системі означає те, що це вже змарнований тією систему працівник... Ну, якщо ще не змарнований, то вже інфекцію в нього занесли точно... Я сказав, що от якби вони створили повністю нову систему, з виключно молодих спеціалістів, які ще не працювали на ту систему, тобто повністю нову прокуратуру, яку б не сплутували за ноги "старі кадри", то тоді б ще може якись шанс результату був би... Звичайно, що зелені і беззубі молоді прокурори просто не справилися б відразу з "акулами", але нехай їм в консультанти попризначали б "старих" досвідчених, які пройшли б люстрацію, але які б не мали б повноправних важелів... Тобто, суто поради, і ніяких розпоряджень...

Щоб "нова" молода поліція разом з "новою" молодою прокуратурою створили майже з "нуля" нову систему!

Ну, така от наївна ідея далекої від прокуратури людини :_08:

І от приїхавши після роботи додому чую брифінг Шокіна, і чую, що він мене підслухав і вкрав ідею! :) Він оголосив створення "молодіжної" прокуратури, яка буде починати розкручувати свій маховик паралельно поруч зі старою існуючою

текст

Генеральний прокурор Віктор Шокін заявив про намір створити "молодіжну прокуратуру". Про це він заявив в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".

"Я хочу, і думаю, мої заступники мене підтримають, створити молодіжну прокуратуру. Це буде нова реформа, доповнення, цього ніколи не було в прокуратурі. Я хочу відібрати на конкурсній основі з числа студентів юридичних факультетів з усіх вузів України перспективних молодих людей, які на відкритій конкурсній основі прийшли в прокуратуру. Щоб вони з них вибрали генпрокурора, заступників генпрокурора, колегію ГПУ і брали безпосередню участь в роботі ГПУ. Я хочу надати їм право брати участь у засіданнях колегії ГПУ з усіх питань, брати участь в обговоренні всіх аспектів діяльності ГПУ, щоб мали право надавати пропозиції, і ми будемо обов'язкового їх враховувати", - заявив Шокін.

"Думаю, що, можливо, ми навіть врахуємо цей час перебування цих людей у так званій молодіжній прокуратурі під час їхнього 5-річного юридичного стажу, щоб вони потім могли поза конкурсом проходити в керівництво ГПУ. Щодо цих питань я вже порадився з Давідом Сакварелідзе. Ми знайшли повне взаєморозуміння. Я йому доручив розробити положення про конкурсний відбір у так звану молодіжну прокуратуру", - зазначив він.

Може все ж таки цій країні вдасться вишкрябатись з того совка, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-4 роки в "системі" це якраз той період, коли або система людину "зламає" або людина піде з системи... так що нічого ще аж такого страшного в тих 3-х роках. Всетаки це юриспруденція, в якій за нашими законами сам чорт ногу зломить.

Питання в іншому - а прийдуть білі і пухнасті? Багато знаю лоюдей, які тільки і чекають моменту зайняти "теплі" місця і явно не для того, щоб піднімати Україну. Та і радити що і як робити можна без офіційного працевлаштування радником :)

А "молода прокуратура"... ну налякають їх за якийсь юридичний казус кримінальною справою і будуть вони собі сидіти тихенько...

PS Пам"ятаю як в студраду при університеті рвались самі безтолкові студенти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в іншому - а прийдуть білі і пухнасті?

Прийдуть ті, кого стара гвардія вчила "працювати".

Шило на мило. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дивлячись яку зарплату будуть платити. Якщо 2 000 - 2 500 - нічого не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дивлячись яку зарплату будуть платити. Якщо 2 000 - 2 500 - нічого не зміниться.

дивлячись які люди

волонтери взагалі безкоштовно працюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, вам завжди не вгодиш. будь-які зміни --- це шило на мило. і Саакашвілі ло шило, і нова поліція - мило, і всі наступні "зміни" то всього навсього заміна одних бандитів на інших.

але ж плін, всі кричать ДАВАЙ ЛЮСТРАЦІЮ, ДАВАЙ ЗМІНИ!!!

в мене є 2 друга в Києві, закінчили разом зімною МАУП, працювали в прокуратурі і подають свої заявки. хлопці толкові,нормальні, прямо і кажу - майбутнє України, але да, то шило з милом

swmarmalade, вже сказали, що буде в межах 15000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade, вже сказали, що буде в межах 15000грн

це у "нових"-старих прокурорів, а swmarmalade, певно, має на увазі зарплату "молодіжних прокурорів"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже є інфа, що там конкурс понад 30 чоловік на місце..., і то тільки розпочали приймати доки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався сьогодні з прокурором обласним. Вельми приємна молода людина (тільки декілька місяців, як призначений)

Зовсім інший тип поведінки - більш "відкритий", чи як це описати... Мав можливість спілкуватись з декількома прокурорами такого рівня, різницю видно відразу...

так що міняти треба однозначно, всетаки молодше покоління виховане в іншій країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто подавав доки і мав їхати вже 17-го на здачу першого етапу? Кому прийшло повідомлення по перенесення на більш пізніший термін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шокін мені схожиш на пшонку зовні :) я деколи путаюсь думаю що він повернувся

ну молоді теж матьорими стануть, вони розумніші, напевно вміють в шахматішки грати, многоходовочкі розігрувати, тому ця вся ейфорія швиденько пройде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут навіть не справа в молодій крові, справа в тому, якби було так.

Що є контроль, лишній раз поїхав на відпочинок, перевірка конкретна, де взяв бабкі, якщо не ясно чи мутно - звільнення з конфіскацією майна.

Жінка не має права вести бізнес ніякий.

Появилась машинка нова, чи реально купити на ті доходи, якщо ні, звільнення й конфіскація майна.

Так прокурор не має дохнути з гоолоду, але повинен жити по доходам, а не те що зараз маємо біля прокуратури такі "тачкі" стоять, а всі записані на родичів, деякі з них таких грошей в житті не тримали як та "тачка" коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

м-да... от нам і "нова прокуратура"... Старий-мудрий Юва Луценко... Мудрості від набрався коли сидів, як він каже... Прямо Солженіцин український... ну, подивимось... В МВСі в свій час він вже наобновлював...

Стало відомо, скільки обіцянок виконав Юрій Луценко за свою політичну кар'єру

Показати прихований контент  

 

13 травня 2016, 10:47

 

 
Слово і Діло проаналізувало політичну діяльність Юрія Луценка за останні кілька років у розрізі виконаних і провалених обіцянок.

 

Виступаючи в парламенті перед початком голосування за своє призначення, новий генеральний прокурор Юрій Луценко буквально сипав обіцянками. Основні з них – активізувати розслідування проти чиновників Януковича, підвищити заробітні плати в прокуратурі, відновити співпрацю з ФБР і люструвати близько сотні прокурорів.

Луценко також пообіцяв захищати та підтримувати начальника Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка й «негайно» оголосити конкурс на посади в Генеральній інспекції України. Крім того, генпрокурор має намір завести нових людей з юридичною освітою, які ніколи раніше не працювали в прокуратурі.

Водночас Луценко заявив, що не буде відновлювати на посаді колишнього заступника Шокіна Давида Сакварелідзе, оскільки останній «обрав політику».

 

Lucenko-Yurij-Vitalievich_origin.pngЮрій ЛуценкоГенеральний прокурор України
РІВЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
48%43%9%
43%
ВИКОНАНО

 

Юрій Луценко – тричі народний депутат України (2-го, 4-го та 8-го скликань), двічі міністр МВС України. Крім того, він тричі брав активну участь у революціях в Україні (за умови, що перша акція протесту «Україна без Кучми» – за першу революцію, друга – Помаранчева, третя – Революція Гідності).

«Слово і Діло» вирішило проаналізувати політичну діяльність Юрія Луценка за останні кілька років у розрізі виконаних і провалених обіцянок. Що з цього вийшло – дивіться на інфографіці нижче.

 

 

 
Слово і Діло проаналізувало політичну діяльність Юрія Луценка за останні кілька років у розрізі виконаних і провалених обіцянок.
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо Юра не буде садити хоча б по одному регіогалу в день - то рухи з його призначенням були даремні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Zevs_Isver сказал:

якщо Юра не буде садити хоча б по одному регіогалу в день - то рухи з його призначенням були даремні

не буде. всі вони в одній зв'язці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З призначенням Луценка успішно пройшла узурпація влади Порошенком (хоч Шокін і так був його людиною): прем'єр Гройсман, прокурор-Луценко, нацбанк-Гонтарєва. Лишився парламент з Парубієм, але це теж питання, чия він людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

З призначенням Луценка успішно пройшла узурпація влади Порошенком (хоч Шокін і так був його людиною): прем'єр Гройсман, прокурор-Луценко, нацбанк-Гонтарєва. Лишився парламент з Парубієм, але це теж питання, чия він людина.

Рада вже також кишенькова, он закони під Луценка прийняли. Може таке голосування і дорого обійшлося Рошену, але свою кишеньковість проявили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...